Close
Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 154 gjithsej

Forumi: Diaspora shqiptare

Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tė gjithė bashkėatdhetarėt nė USA mund tė diskutojnė ketu mbi jetėn nė mėrgim, mėnyra organizimi evenimentesh kulturore, apo thjeshte shoqeri virtuale.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 294
  • Postime: 10,446
 2. Emigrantėt shqiptarė nė Europė, kėtu mund tė bien nė kontakt me njėri-tjetrin, shkėmbejnė informacion dhe shoqėri.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 341
  • Postime: 24,770
 3. Emigrantėt shqiptarė nė vendet Aziatike, komunikojnė nėpėrmjet kėtij forumi me njėri-tjetrin mbi jetėn, eksperiencėn dhe problemet e emigracionit nė keto vėnde.

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 23
  • Postime: 616
 4. Kanadezėt shqiptarė janė tė lutur tė shkruajnė nė kėtė forum

  Moderatorėt:

  1. Darius,
  2. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 132
  • Postime: 2,558
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Lista e mikpritėsave shqiptarė nė diasporė

  Hapur nga rezi_Mynihut, 02-06-2003 07:44
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 51,994
  01-02-2014, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,766
  17-06-2009, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Potenciali Ekonomik i Emigranteve Shqiptareve

  Hapur nga DOR, 18-04-2009 20:44
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,342
  19-04-2009, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shqiptari i zhgenjyer

  Hapur nga angert, 18-04-2009 04:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,824
  18-04-2009, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Ku do i kaloni pushimet ket ver?

  Hapur nga Tironcja_BLN, 29-06-2008 10:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 6,991
  01-03-2009, 18:44 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Stag night ne Angli

  Hapur nga rachi, 07-12-2008 16:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,729
  07-12-2008, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Java Shqiptare ne Itali

  Hapur nga BenAlbani, 25-11-2008 06:03
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,956
  25-11-2008, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 9,830
  07-09-2008, 17:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pseudoshqiptari me flamur turk

  Hapur nga eris1979, 14-08-2008 04:42
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,800
  14-08-2008, 05:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,848
  08-08-2008, 13:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,660
  25-05-2008, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Thumbs up Shqiptare ne Sarajeve?

  Hapur nga vetvadi, 21-05-2008 07:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,722
  21-05-2008, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 12,145
  01-05-2008, 22:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,104
  30-03-2008, 19:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,973
  27-02-2008, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,844
  26-02-2008, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 8. C'po ndodh keshtu me studentet e Greqise:

  Hapur nga Kryeplaku, 04-05-2005 15:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,427
  09-02-2008, 11:19 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A ndjeheni tė vetmuar dhe larg....

  Hapur nga Ina_19, 08-10-2005 22:42
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 8,766
  26-12-2007, 01:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shqiptarėt nėpėr botė.

  Hapur nga ELDORADO, 07-08-2007 12:55
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,050
  12-12-2007, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,414
  24-11-2007, 06:18 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Donacione shoqatave bėmirėse shqiptare

  Hapur nga Agron_ca, 21-08-2006 02:54
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,213
  01-10-2007, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Exclamation Afghanistani theret

  Hapur nga Pilotii, 27-09-2007 01:11
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,293
  30-09-2007, 02:10 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Kryeministri Na Qiti Krypė Nė Plagė

  Hapur nga Skerdi Sika, 04-08-2007 20:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,458
  05-08-2007, 05:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,034
  16-07-2007, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,779
  02-06-2007, 20:56 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ē'mendoni pėr emigrimin ?

  Hapur nga CuniRr.Bardhyl, 08-05-2003 14:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 6,763
  27-05-2007, 19:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,722
  20-05-2007, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,471
  20-05-2007, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Miss Bota Shqiptare 2005 nė NY, SHBA

  Hapur nga Geraldina, 01-01-2006 22:53
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 10,708
  03-04-2007, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sa tė lumtur jeni ju nė perėndim

  Hapur nga WALCHIRIA, 19-11-2005 16:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 102
  • Lexime: 12,399
  19-02-2007, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Festa e Flamurit ne Diaspore !

  Hapur nga Zorro, 29-10-2002 20:11
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 11,809
  30-12-2006, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,592
  16-12-2006, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Vendimi i veshtire

  Hapur nga Mendimi_Juaj, 17-08-2006 06:24
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,816
  09-12-2006, 07:06 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nga Londra nė Tiranė me makinė

  Hapur nga rachi, 11-09-2006 03:32
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,472
  02-11-2006, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Milan-london-new York!!!help Me---

  Hapur nga axel86, 02-09-2006 10:37
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,060
  29-09-2006, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shqiptarė nė Forcat e Armatosura tė SHBA?

  Hapur nga FTN_2004, 17-01-2006 08:58
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 3,407
  24-08-2006, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mire se erdhet ne Atdhe

  Hapur nga NEWage, 24-08-2006 05:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,764
  24-08-2006, 05:36 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Foto, mall dhe nostalgji

  Hapur nga rezi_Mynihut, 01-11-2003 09:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 13,552
  09-05-2006, 01:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,446
  18-04-2006, 02:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,382
  18-02-2006, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: Alternative per ata qe s'kane sigurime shendetesore ne USA

  Hapur nga ELAA, 07-02-2006 13:45
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,800
  07-02-2006, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arbėria dhe arbėreshėt

  Hapur nga Shpend Bengu, 11-01-2006 14:40
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,607
  11-01-2006, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
 26. qendrim pas masterit, france,itali, uk

  Hapur nga dea_alb, 04-12-2005 13:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,450
  04-12-2005, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Te Ndihmojme Gazetaren Shqiptare

  Hapur nga shqiponja, 03-12-2005 10:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,220
  03-12-2005, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Thirrje Qytetare (NYC)

  Hapur nga ketispahiu, 28-09-2005 12:10
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,294
  28-09-2005, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,417
  17-09-2005, 00:35 Shko tek mesazhi i fundit
 29. PORTOKALLI ne Londer_The Best

  Hapur nga Idushi_uk, 06-06-2005 07:18
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,519
  10-08-2005, 17:04 Shko tek mesazhi i fundit
 30. BE kthen emigrantėt e paligjshėm

  Hapur nga Kryeplaku, 06-07-2005 06:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,911
  11-07-2005, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,567
  01-06-2005, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,338
  25-05-2005, 09:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,145
  24-05-2005, 20:01 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 4 FillimFillim 1234 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •