Close
Duke renditur temat 1 deri 22 prej 22 gjithsej

Forumi: Shqipe nga Mali i Zi

Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Popullsia shqiptare nė Mal tė Zi

  Hapur nga Blerim London, 22-02-2003 15:54
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 82,143
  17-05-2011, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,154
  20-10-2013, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 1. cun mula

  Hapur nga Hotjani, 15-05-2008 18:46
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 9,713
  20-11-2012, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. dy shqiptar , tre parti..

  Hapur nga _MALSORI_, 16-05-2012 14:01
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,017
  02-11-2012, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqiptaret ne Ulqin

  Hapur nga Fittox, 01-03-2008 16:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 21,324
  31-03-2012, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si ėshtė sezoni turistik kėtė verė nė Ulqin?

  Hapur nga babadimri, 17-07-2007 05:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,592
  11-07-2011, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Njoftim per opihoin

  Hapur nga bindi, 23-02-2011 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,612
  08-03-2011, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. shqiptaret e qytetit te barit ne mal te zi

  Hapur nga mendi1, 09-11-2009 11:17
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,521
  21-08-2010, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si e quajn malazezet Tivarin?

  Hapur nga Lord, 05-12-2009 19:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,131
  13-12-2009, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historia e Tuzit

  Hapur nga GL_Branch, 15-05-2007 23:26
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,537
  16-11-2009, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,571
  26-06-2009, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A ėshtė Ulqini qyteti muze i shqiptarėve?

  Hapur nga babadimri, 24-09-2003 16:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 39,826
  25-06-2009, 20:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Historia e Malėsisė

  Hapur nga Davius, 17-12-2006 09:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 15,637
  22-06-2009, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Zgjedhjet

  Hapur nga Ballshė, 17-03-2009 10:29
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,191
  01-04-2009, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ulqin

  Hapur nga Ballshė, 29-11-2008 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,035
  08-03-2009, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 11,517
  29-11-2008, 07:25 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Plavė e Guci

  Hapur nga Davius, 17-12-2006 13:36
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 9,448
  06-10-2008, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,718
  10-08-2008, 01:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,489
  28-04-2008, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,305
  21-04-2008, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Tringa e Grudės - njė zanė mali

  Hapur nga biligoa, 18-01-2008 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,725
  18-01-2008, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 15. kosova

  Hapur nga nike martini, 27-10-2007 15:32
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,996
  03-01-2008, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Karadaku dhe Mali i Zi

  Hapur nga Dan, 28-03-2007 18:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,708
  28-03-2007, 19:30 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •