Close
Duke renditur temat 1 deri 22 prej 22 gjithsej

Forumi: Shqipe nga Mali i Zi

Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Popullsia shqiptare nė Mal tė Zi

  Hapur nga Blerim London, 22-02-2003 15:54
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 101,993
  17-05-2011, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,484
  20-10-2013, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 1. cun mula

  Hapur nga Hotjani, 15-05-2008 18:46
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 11,899
  20-11-2012, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 2. dy shqiptar , tre parti..

  Hapur nga _MALSORI_, 16-05-2012 14:01
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,437
  02-11-2012, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shqiptaret ne Ulqin

  Hapur nga Fittox, 01-03-2008 16:49
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 25,474
  31-03-2012, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si ėshtė sezoni turistik kėtė verė nė Ulqin?

  Hapur nga babadimri, 17-07-2007 05:45
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,126
  11-07-2011, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Njoftim per opihoin

  Hapur nga bindi, 23-02-2011 18:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,005
  08-03-2011, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. shqiptaret e qytetit te barit ne mal te zi

  Hapur nga mendi1, 09-11-2009 11:17
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 8,389
  21-08-2010, 10:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si e quajn malazezet Tivarin?

  Hapur nga Lord, 05-12-2009 19:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,668
  13-12-2009, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Historia e Tuzit

  Hapur nga GL_Branch, 15-05-2007 23:26
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,938
  16-11-2009, 15:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,143
  26-06-2009, 06:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A ėshtė Ulqini qyteti muze i shqiptarėve?

  Hapur nga babadimri, 24-09-2003 16:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 44,909
  25-06-2009, 20:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Historia e Malėsisė

  Hapur nga Davius, 17-12-2006 09:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 20,961
  22-06-2009, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Zgjedhjet

  Hapur nga Ballshė, 17-03-2009 10:29
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,643
  01-04-2009, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ulqin

  Hapur nga Ballshė, 29-11-2008 07:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,317
  08-03-2009, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 14,170
  29-11-2008, 07:25 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Plavė e Guci

  Hapur nga Davius, 17-12-2006 13:36
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 11,734
  06-10-2008, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,409
  10-08-2008, 01:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,745
  28-04-2008, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,393
  21-04-2008, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Tringa e Grudės - njė zanė mali

  Hapur nga biligoa, 18-01-2008 13:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,148
  18-01-2008, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 15. kosova

  Hapur nga nike martini, 27-10-2007 15:32
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,859
  03-01-2008, 14:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Karadaku dhe Mali i Zi

  Hapur nga Dan, 28-03-2007 18:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,919
  28-03-2007, 19:30 Shko tek mesazhi i fundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •