Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 85 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tė gjithė shqiptarėt e lindur nė Shqipėri, ketu mund tė hapin njihen me miq shokė e tė afėrm qė vizitojnė forumin.

  Moderatorėt:

  1. Bledari,
  2. Darius,
  3. [Perla],
  4. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 64
  • Postime: 17,422
 2. Shqipet nga Kosova mblidhen nė kėtė forum per tu njohur me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. Dar_di,
  2. [Perla],
  3. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 455
  • Postime: 19,888
 3. Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 23
  • Postime: 469
 4. Gjithė shkupjanėt, tetovarėt, dibranėt etj mblidhen nė kėtė cep tė forumit pėr tė nxjerrė mallin me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 785
  • Postime: 31,783
 5. Tė gjithė ēamėt e shpėrngulur nga tokat e tyre, janė tė bashkuar nė kėtė forum.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 47
  • Postime: 1,408
Temat nė Vazhdim
 1. Shqiptare te famshem neper bote

  Hapur nga dielli qe lind, 22-02-2011 08:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,583
  11-01-2020, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

  Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 20:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 30,177
  07-10-2019, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  Hapur nga albani1, 02-01-2011 16:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 7,522
  13-02-2018, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  Hapur nga Polvers, 07-01-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,178
  07-01-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Muzika dhe kuzhina e beratit

  Hapur nga abica, 12-11-2017 16:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,551
  12-11-2017, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Drita ne malesite e tiranes

  Hapur nga abica, 12-10-2017 17:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,464
  12-10-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Turizmi i verilindjes

  Hapur nga abica, 05-10-2017 20:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,243
  05-10-2017, 20:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si mund ta gjej

  Hapur nga Elfi, 10-09-2017 17:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,712
  11-09-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,739
  02-03-2017, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Trungu i familjeve tona!

  Hapur nga Lazo, 28-02-2017 07:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,283
  28-02-2017, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Per te gjithe emigrantet shqipetar...

  Hapur nga agimi travel, 17-08-2016 08:24
  agjensi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,129
  17-08-2016, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Shqipetar ne Meksike!

  Hapur nga Gimii, 15-07-2016 05:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,349
  27-07-2016, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Nė cilin shtet do dėshironit tė jetonit?

  Hapur nga oliver55, 27-12-2007 20:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 39,556
  09-07-2016, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Urgjent

  Hapur nga astrit122, 21-06-2016 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,751
  21-06-2016, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Hapur nga lellalola, 08-09-2015 18:28
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,218
  09-09-2015, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 5,187
  19-08-2015, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,016
  06-08-2015, 21:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,435
  21-07-2015, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nga jeni dhe ku jetoni

  Hapur nga ABytyqi, 15-02-2012 10:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 12,183
  26-02-2015, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Reputacioni i Shqiptareve ne 2014-en!

  Hapur nga Keter, 19-11-2014 15:48
  bote, imazhi, reputacioni, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,518
  27-11-2014, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sahit Muja, Miliarderi Shqiptar, Bytyci Company

  Hapur nga Homza, 01-08-2009 17:39
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 84,212
  18-09-2014, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Jeni krenar qe jeni shqiptar?

  Hapur nga Grei, 24-10-2011 13:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 13,085
  15-06-2014, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pse kaq shum inat mes Shqiptareve ?

  Hapur nga Besartb, 11-02-2011 20:56
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 8,903
  29-04-2014, 01:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,012
  14-02-2014, 02:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,403
  19-01-2014, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Post Presidenti konsesual nė Maqedoni!!!!

  Hapur nga prof.lulzim, 17-01-2014 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,615
  17-01-2014, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 5,829
  27-12-2013, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Arrow pershendetje

  Hapur nga taraj, 28-09-2013 04:25
  rreziko dhe fito :)
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,051
  28-09-2013, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Kerkoj ndihme

  Hapur nga vankeka, 20-07-2013 16:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,367
  20-07-2013, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,099
  11-07-2013, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,192
  18-02-2013, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,389
  14-02-2013, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,670
  31-01-2013, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 23. A jep leje strehimi Suedia

  Hapur nga malesori1234, 02-05-2012 04:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,403
  27-01-2013, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,977
  10-10-2012, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Perkthim

  Hapur nga Antinomy, 04-08-2012 21:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,965
  04-08-2012, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Hapur nga Deni_Boy, 15-01-2012 11:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 15,054
  23-05-2012, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Shoqeria kalim kohe apo?

  Hapur nga ermela sweet, 01-04-2012 09:55
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 9,068
  27-04-2012, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lėvizur: 17 Fror 2012

  Hapur nga ZANOR, 17-02-2012 20:51
  •  
  •  
 28. Ja perse dogja flamurin.....

  Hapur nga TOMY_X, 01-02-2012 07:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,856
  01-02-2012, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 6,007
  01-02-2012, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 29. A do emigronit sėrish?

  Hapur nga toni007, 04-03-2009 12:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 15,130
  29-11-2011, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 6,286
  19-10-2011, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,218
  24-07-2011, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,401
  02-04-2011, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Fillet e komunizmit dhe ndikimi hebraik

  Hapur nga komandosi, 18-01-2010 07:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,241
  08-12-2010, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,376
  27-10-2010, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Fshati Busavata

  Hapur nga busavata, 31-10-2009 21:51
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 27,809
  25-08-2010, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Pėrse nė Turqi pesė milionė?

  Hapur nga omer mucha, 04-07-2010 11:48
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 6,498
  08-07-2010, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Jeta e emigrantit dhe vėndi i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Zemrushja, 14-03-2006 12:26
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 18,227
  23-05-2010, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •