Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  7,048
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2413 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Temat nė Vazhdim
 1. Shqiptarėt e Palestinės

  Hapur nga Albo, 01-03-2021 22:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4
  01-03-2021, 22:36 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

  Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 20:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 31,499
  12-02-2021, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Intervistė me arbėreshin Alessandro Kuēa

  Hapur nga Albo, 24-01-2021 21:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 458
  24-01-2021, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Perse te gjithe i urrejne Shqipetaret?

  Hapur nga Keter, 29-07-2014 12:19
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 185
  • Lexime: 34,430
  23-01-2021, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 13,736
  02-12-2020, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sofra e Burrelit

  Hapur nga Doc_ERI, 14-12-2008 13:05
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 42,956
  29-11-2020, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. A njihen fiset nė Maqedoni?

  Hapur nga alibaba, 06-08-2008 10:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 38,146
  24-03-2020, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Shqiptarė nė Texas.

  Hapur nga capuni, 04-06-2005 05:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 31,994
  17-01-2020, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  Hapur nga Polvers, 07-01-2018 09:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,721
  17-01-2020, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Shqiptare te famshem neper bote

  Hapur nga dielli qe lind, 22-02-2011 08:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,559
  11-01-2020, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ekuivalentimi i diplomave me WES

  Hapur nga fotjon, 11-09-2016 20:07
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 10,215
  07-01-2020, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Gjuhet e huaja qe deshironi t'i zoteroni?

  Hapur nga fighterme, 07-07-2011 17:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 16,234
  02-01-2020, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Joseph DioGuardi, Carol DioGuardi

  Hapur nga Akuamarini, 09-12-2019 15:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,843
  09-12-2019, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,845
  25-11-2019, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,044
  26-09-2019, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 10,936
  29-08-2019, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Anėtarėt e forumit shqiptar nga Ilirida

  Hapur nga RiGerta, 11-09-2011 02:46
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 318
  • Lexime: 38,116
  29-08-2019, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pyetje rreth marteses me shtetas te huaj.

  Hapur nga Moon4411, 01-07-2019 16:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,865
  01-07-2019, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 21,328
  29-04-2019, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,447
  24-04-2019, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pranė arbėreshėve nė Kalabri

  Hapur nga Akuamarini, 12-11-2018 08:45
  arbėreshėt
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,168
  12-11-2018, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Mirė se vini nė sofrėn e Gjirokastrės!

  Hapur nga _Matrix_, 29-10-2007 05:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 290
  • Lexime: 84,079
  12-10-2018, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 17. “Shqiptarėt pėr shqiptarėt”

  Hapur nga Akuamarini, 19-07-2018 03:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,374
  22-08-2018, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,190
  26-06-2018, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Miresevini ne sofren Korēare.Ju pelqen lakrori me sac?

  Hapur nga pranvera bica, 19-05-2009 18:07
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 279
  • Lexime: 63,188
  24-05-2018, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ju pelqen birra?

  Hapur nga pranvera bica, 25-08-2010 06:59
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 174
  • Lexime: 40,695
  23-04-2018, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Pyetje pėr shqiptarėt nė Francė

  Hapur nga pseudo, 11-03-2008 13:36
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 80,260
  20-04-2018, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ē'mendim keni pėr Francėn dhe gjuhėn frėnge?

  Hapur nga fighterme, 05-07-2011 06:21
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 25,892
  25-03-2018, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  Hapur nga albani1, 02-01-2011 16:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,410
  13-02-2018, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lightbulb Albanian Americans Documentary

  Hapur nga brooklyn2007, 21-11-2013 10:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 11,709
  10-02-2018, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,754
  10-02-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,365
  05-02-2018, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Talking Dimri

  Hapur nga Sara.D-Kr, 30-01-2018 12:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,531
  30-01-2018, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Koha e pritjs per bashkimin e cifteve

  Hapur nga Brunilda.D, 28-10-2008 11:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 36,622
  21-01-2018, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 26. A mund te marr vise ne Angli?

  Hapur nga Imbhelena, 09-01-2018 18:35
  viz angli
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,751
  09-01-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,545
  07-01-2018, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  Hapur nga Polvers, 07-01-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,944
  07-01-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 28. International student

  Hapur nga Rhea Annalyse, 13-10-2017 03:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,689
  06-01-2018, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,726
  02-01-2018, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kryetari i Preshevės Shqiprim Arifi

  Hapur nga Akuamarini, 10-12-2017 06:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,932
  10-12-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Shqiptarėt e Alaskės

  Hapur nga Benn, 27-08-2005 11:54
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 30,017
  27-11-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Shqiptarėt nė Zvicėr

  Hapur nga Ada, 08-06-2002 07:06
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 242
  • Lexime: 67,308
  17-11-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga IL__SANTO, 08-05-2010 14:11
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,037
  • Lexime: 111,092
  17-11-2017, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Muzika dhe kuzhina e beratit

  Hapur nga abica, 12-11-2017 16:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,320
  12-11-2017, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,056
  02-11-2017, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gjakova, qyteti i kulturės antike

  Hapur nga Davius, 20-12-2006 13:31
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,162
  12-10-2017, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Drita ne malesite e tiranes

  Hapur nga abica, 12-10-2017 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,281
  12-10-2017, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Pasuri njerezore

  Hapur nga abica, 05-10-2017 19:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,714
  05-10-2017, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Turizmi i verilindjes

  Hapur nga abica, 05-10-2017 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,083
  05-10-2017, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •