Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  3,369
Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 2411 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Temat nė Vazhdim
 1. Perse te gjithe i urrejne Shqipetaret?

  Hapur nga Keter, 29-07-2014 12:19
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 185
  • Lexime: 33,813
  23-01-2021, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 13,486
  02-12-2020, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sofra e Burrelit

  Hapur nga Doc_ERI, 14-12-2008 13:05
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 42,522
  29-11-2020, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 3. A njihen fiset nė Maqedoni?

  Hapur nga alibaba, 06-08-2008 10:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 37,639
  24-03-2020, 02:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,087
  28-01-2020, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Shqiptarė nė Texas.

  Hapur nga capuni, 04-06-2005 05:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 31,524
  17-01-2020, 06:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  Hapur nga Polvers, 07-01-2018 09:11
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,464
  17-01-2020, 06:26 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Shqiptare te famshem neper bote

  Hapur nga dielli qe lind, 22-02-2011 08:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 6,213
  11-01-2020, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ekuivalentimi i diplomave me WES

  Hapur nga fotjon, 11-09-2016 20:07
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 9,877
  07-01-2020, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Gjuhet e huaja qe deshironi t'i zoteroni?

  Hapur nga fighterme, 07-07-2011 17:23
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 15,899
  02-01-2020, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Joseph DioGuardi, Carol DioGuardi

  Hapur nga Akuamarini, 09-12-2019 15:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,623
  09-12-2019, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,631
  25-11-2019, 13:39 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

  Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 20:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 30,903
  07-10-2019, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,767
  26-09-2019, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 10,652
  29-08-2019, 18:24 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Anėtarėt e forumit shqiptar nga Ilirida

  Hapur nga RiGerta, 11-09-2011 02:46
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 318
  • Lexime: 37,353
  29-08-2019, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Pyetje rreth marteses me shtetas te huaj.

  Hapur nga Moon4411, 01-07-2019 16:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,501
  01-07-2019, 16:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 20,940
  29-04-2019, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,123
  24-04-2019, 11:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pranė arbėreshėve nė Kalabri

  Hapur nga Akuamarini, 12-11-2018 08:45
  arbėreshėt
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,902
  12-11-2018, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Mirė se vini nė sofrėn e Gjirokastrės!

  Hapur nga _Matrix_, 29-10-2007 05:21
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 290
  • Lexime: 83,055
  12-10-2018, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 15. “Shqiptarėt pėr shqiptarėt”

  Hapur nga Akuamarini, 19-07-2018 03:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,103
  22-08-2018, 09:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,867
  26-06-2018, 14:42 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Miresevini ne sofren Korēare.Ju pelqen lakrori me sac?

  Hapur nga pranvera bica, 19-05-2009 18:07
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 279
  • Lexime: 62,623
  24-05-2018, 10:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ju pelqen birra?

  Hapur nga pranvera bica, 25-08-2010 06:59
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 174
  • Lexime: 40,206
  23-04-2018, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pyetje pėr shqiptarėt nė Francė

  Hapur nga pseudo, 11-03-2008 13:36
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 79,481
  20-04-2018, 07:09 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ē'mendim keni pėr Francėn dhe gjuhėn frėnge?

  Hapur nga fighterme, 05-07-2011 06:21
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 82
  • Lexime: 25,392
  25-03-2018, 16:42 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  Hapur nga albani1, 02-01-2011 16:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,033
  13-02-2018, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Lightbulb Albanian Americans Documentary

  Hapur nga brooklyn2007, 21-11-2013 10:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 11,372
  10-02-2018, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,482
  10-02-2018, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,040
  05-02-2018, 12:26 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Talking Dimri

  Hapur nga Sara.D-Kr, 30-01-2018 12:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,266
  30-01-2018, 12:22 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Koha e pritjs per bashkimin e cifteve

  Hapur nga Brunilda.D, 28-10-2008 11:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 36,260
  21-01-2018, 22:28 Shko tek mesazhi i fundit
 24. A mund te marr vise ne Angli?

  Hapur nga Imbhelena, 09-01-2018 18:35
  viz angli
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,497
  09-01-2018, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,256
  07-01-2018, 13:32 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  Hapur nga Polvers, 07-01-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,585
  07-01-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 26. International student

  Hapur nga Rhea Annalyse, 13-10-2017 03:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,437
  06-01-2018, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,471
  02-01-2018, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kryetari i Preshevės Shqiprim Arifi

  Hapur nga Akuamarini, 10-12-2017 06:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,685
  10-12-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Shqiptarėt e Alaskės

  Hapur nga Benn, 27-08-2005 11:54
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 29,563
  27-11-2017, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Shqiptarėt nė Zvicėr

  Hapur nga Ada, 08-06-2002 07:06
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 242
  • Lexime: 66,658
  17-11-2017, 13:52 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Shqiptarėt nė Gjermani

  Hapur nga IL__SANTO, 08-05-2010 14:11
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,037
  • Lexime: 109,779
  17-11-2017, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Muzika dhe kuzhina e beratit

  Hapur nga abica, 12-11-2017 16:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,004
  12-11-2017, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,841
  02-11-2017, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Gjakova, qyteti i kulturės antike

  Hapur nga Davius, 20-12-2006 13:31
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 8,856
  12-10-2017, 20:23 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Drita ne malesite e tiranes

  Hapur nga abica, 12-10-2017 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,916
  12-10-2017, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pasuri njerezore

  Hapur nga abica, 05-10-2017 19:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,435
  05-10-2017, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Turizmi i verilindjes

  Hapur nga abica, 05-10-2017 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,665
  05-10-2017, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Smile Manitoba

  Hapur nga ardian075, 21-10-2012 19:33
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,902
  04-10-2017, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Kush me ndihmon me pune

  Hapur nga YlliNYC, 21-09-2017 21:24
  anglisht, gjuhe, ndihmon, new york, pune
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,362
  21-09-2017, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 49 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •