Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 87 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tė gjithė shqiptarėt e lindur nė Shqipėri, ketu mund tė hapin njihen me miq shokė e tė afėrm qė vizitojnė forumin.

  Moderatorėt:

  1. Bledari,
  2. Darius,
  3. [Perla],
  4. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 64
  • Postime: 17,419
 2. Shqipet nga Kosova mblidhen nė kėtė forum per tu njohur me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. Dar_di,
  2. [Perla],
  3. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 455
  • Postime: 19,889

  Postimi i Fundit:

 3. Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 23
  • Postime: 469
 4. Gjithė shkupjanėt, tetovarėt, dibranėt etj mblidhen nė kėtė cep tė forumit pėr tė nxjerrė mallin me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 785
  • Postime: 31,777
 5. Tė gjithė ēamėt e shpėrngulur nga tokat e tyre, janė tė bashkuar nė kėtė forum.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 47
  • Postime: 1,408
Temat nė Vazhdim
 1. Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  Hapur nga albani1, 02-01-2011 16:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,057
  13-02-2018, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  Hapur nga Polvers, 07-01-2018 09:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,901
  07-01-2018, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Muzika dhe kuzhina e beratit

  Hapur nga abica, 12-11-2017 16:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 865
  12-11-2017, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Drita ne malesite e tiranes

  Hapur nga abica, 12-10-2017 17:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 661
  12-10-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 688
  07-10-2017, 06:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 427
  07-10-2017, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Turizmi i verilindjes

  Hapur nga abica, 05-10-2017 20:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 347
  05-10-2017, 20:47 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Si mund ta gjej

  Hapur nga Elfi, 10-09-2017 17:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 828
  11-09-2017, 05:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,428
  02-03-2017, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Trungu i familjeve tona!

  Hapur nga Lazo, 28-02-2017 07:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,604
  28-02-2017, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Per te gjithe emigrantet shqipetar...

  Hapur nga agimi travel, 17-08-2016 08:24
  agjensi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,458
  17-08-2016, 08:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

  Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 20:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 22,781
  07-08-2016, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shqipetar ne Meksike!

  Hapur nga Gimii, 15-07-2016 05:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,461
  27-07-2016, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Nė cilin shtet do dėshironit tė jetonit?

  Hapur nga oliver55, 27-12-2007 20:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 33,920
  09-07-2016, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Urgjent

  Hapur nga astrit122, 21-06-2016 07:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 988
  21-06-2016, 07:32 Shko tek mesazhi i fundit
 13. vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Hapur nga lellalola, 08-09-2015 18:28
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,266
  09-09-2015, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,873
  19-08-2015, 06:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,343
  06-08-2015, 21:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,692
  21-07-2015, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Nga jeni dhe ku jetoni

  Hapur nga ABytyqi, 15-02-2012 10:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,403
  26-02-2015, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Reputacioni i Shqiptareve ne 2014-en!

  Hapur nga Keter, 19-11-2014 15:48
  bote, imazhi, reputacioni, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,747
  27-11-2014, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sahit Muja, Miliarderi Shqiptar, Bytyci Company

  Hapur nga Homza, 01-08-2009 17:39
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 72,130
  18-09-2014, 21:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Jeni krenar qe jeni shqiptar?

  Hapur nga Grei, 24-10-2011 13:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 9,864
  15-06-2014, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Pse kaq shum inat mes Shqiptareve ?

  Hapur nga Besartb, 11-02-2011 20:56
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,202
  29-04-2014, 01:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,579
  14-02-2014, 02:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,705
  19-01-2014, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Post Presidenti konsesual nė Maqedoni!!!!

  Hapur nga prof.lulzim, 17-01-2014 11:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,931
  17-01-2014, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,740
  27-12-2013, 01:58 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arrow pershendetje

  Hapur nga taraj, 28-09-2013 04:25
  rreziko dhe fito :)
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,343
  28-09-2013, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kerkoj ndihme

  Hapur nga vankeka, 20-07-2013 16:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,629
  20-07-2013, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,345
  11-07-2013, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,404
  18-02-2013, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,458
  14-02-2013, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,932
  31-01-2013, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 22. A jep leje strehimi Suedia

  Hapur nga malesori1234, 02-05-2012 04:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,243
  27-01-2013, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,761
  10-10-2012, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Perkthim

  Hapur nga Antinomy, 04-08-2012 21:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,238
  04-08-2012, 22:43 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Hapur nga Deni_Boy, 15-01-2012 11:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 11,148
  23-05-2012, 00:46 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Shoqeria kalim kohe apo?

  Hapur nga ermela sweet, 01-04-2012 09:55
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,627
  27-04-2012, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lėvizur: 17 Fror 2012

  Hapur nga ZANOR, 17-02-2012 20:51
  •  
  •  
 27. Ja perse dogja flamurin.....

  Hapur nga TOMY_X, 01-02-2012 07:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,187
  01-02-2012, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,074
  01-02-2012, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. A do emigronit sėrish?

  Hapur nga toni007, 04-03-2009 12:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 11,184
  29-11-2011, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,345
  19-10-2011, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,641
  24-07-2011, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,307
  02-04-2011, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Shqiptare te famshem neper bote

  Hapur nga dielli qe lind, 22-02-2011 08:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,276
  22-02-2011, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Fillet e komunizmit dhe ndikimi hebraik

  Hapur nga komandosi, 18-01-2010 07:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,516
  08-12-2010, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,691
  27-10-2010, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Fshati Busavata

  Hapur nga busavata, 31-10-2009 21:51
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 23,603
  25-08-2010, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •