Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 87 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

  1. Tė gjithė shqiptarėt e lindur nė Shqipėri, ketu mund tė hapin njihen me miq shokė e tė afėrm qė vizitojnė forumin.

    Moderatorėt:

    1. Bledari,
    2. Darius,
    3. [Perla],
    4. Dar_di

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 64
    • Postime: 17,419
  2. Shqipet nga Kosova mblidhen nė kėtė forum per tu njohur me njėri-tjetrin.

    Moderatorėt:

    1. Dar_di,
    2. [Perla],
    3. Darius

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 455
    • Postime: 19,889

    Postimi i Fundit:

  3. Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

    Moderatorėt:

    1. [Perla],
    2. Darius,
    3. Dar_di

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 23
    • Postime: 469
  4. Gjithė shkupjanėt, tetovarėt, dibranėt etj mblidhen nė kėtė cep tė forumit pėr tė nxjerrė mallin me njėri-tjetrin.

    Moderatorėt:

    1. [Perla],
    2. Darius,
    3. Dar_di

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 785
    • Postime: 31,779
  5. Tė gjithė ēamėt e shpėrngulur nga tokat e tyre, janė tė bashkuar nė kėtė forum.

    Moderatorėt:

    1. [Perla],
    2. Darius,
    3. Dar_di

    Komandat e Forumit:

    Forum Statistics:

    • Tema: 47
    • Postime: 1,408
Temat nė Vazhdim
  1. Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

    Hapur nga albani1, 02-01-2011 15:34
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 5,570
    13-02-2018, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  2. Si te kaloj ne usa ilegalisht?

    Hapur nga Polvers, 07-01-2018 08:15
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,339
    07-01-2018, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
  3. Muzika dhe kuzhina e beratit

    Hapur nga abica, 12-11-2017 15:22
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 942
    12-11-2017, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
  4. Drita ne malesite e tiranes

    Hapur nga abica, 12-10-2017 16:15
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 729
    12-10-2017, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 771
    07-10-2017, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 501
    07-10-2017, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
  5. Turizmi i verilindjes

    Hapur nga abica, 05-10-2017 19:47
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 415
    05-10-2017, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
  6. Si mund ta gjej

    Hapur nga Elfi, 10-09-2017 16:58
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 923
    11-09-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 2,592
    02-03-2017, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
  7. Trungu i familjeve tona!

    Hapur nga Lazo, 28-02-2017 06:14
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,681
    28-02-2017, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
  8. Per te gjithe emigrantet shqipetar...

    Hapur nga agimi travel, 17-08-2016 07:24
    agjensi
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,539
    17-08-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
  9. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

    Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 19:52
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 22
    • Lexime: 23,154
    07-08-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
  10. Shqipetar ne Meksike!

    Hapur nga Gimii, 15-07-2016 04:49
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,559
    27-07-2016, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  11. Nė cilin shtet do dėshironit tė jetonit?

    Hapur nga oliver55, 27-12-2007 19:56
    10 Faqe
    1 2 3 ... 10
    • Pėrgjigje: 195
    • Lexime: 34,387
    09-07-2016, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
  12. Urgjent

    Hapur nga astrit122, 21-06-2016 06:32
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,052
    21-06-2016, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
  13. vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

    Hapur nga lellalola, 08-09-2015 17:28
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 2,359
    09-09-2015, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 3,012
    19-08-2015, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,420
    06-08-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,761
    21-07-2015, 21:52 Shko tek mesazhi i fundit
  14. Nga jeni dhe ku jetoni

    Hapur nga ABytyqi, 15-02-2012 09:06
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 22
    • Lexime: 9,612
    26-02-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  15. Reputacioni i Shqiptareve ne 2014-en!

    Hapur nga Keter, 19-11-2014 14:48
    bote, imazhi, reputacioni, shqiptaret
    • Pėrgjigje: 2
    • Lexime: 1,827
    27-11-2014, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
  16. Sahit Muja, Miliarderi Shqiptar, Bytyci Company

    Hapur nga Homza, 01-08-2009 16:39
    13 Faqe
    1 2 3 ... 13
    • Pėrgjigje: 240
    • Lexime: 74,015
    18-09-2014, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
  17. Jeni krenar qe jeni shqiptar?

    Hapur nga Grei, 24-10-2011 12:20
    2 Faqe
    1 2
    • Pėrgjigje: 35
    • Lexime: 10,153
    15-06-2014, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
  18. Pse kaq shum inat mes Shqiptareve ?

    Hapur nga Besartb, 11-02-2011 19:56
    • Pėrgjigje: 17
    • Lexime: 6,425
    29-04-2014, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 15
    • Lexime: 5,696
    14-02-2014, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 1,769
    19-01-2014, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  19. Post Presidenti konsesual nė Maqedoni!!!!

    Hapur nga prof.lulzim, 17-01-2014 10:37
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,066
    17-01-2014, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 8
    • Lexime: 3,845
    27-12-2013, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
  20. Arrow pershendetje

    Hapur nga taraj, 28-09-2013 03:25
    rreziko dhe fito :)
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,404
    28-09-2013, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  21. Kerkoj ndihme

    Hapur nga vankeka, 20-07-2013 15:18
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,694
    20-07-2013, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,417
    11-07-2013, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,470
    18-02-2013, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 2,562
    14-02-2013, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 2,002
    31-01-2013, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
  22. A jep leje strehimi Suedia

    Hapur nga malesori1234, 02-05-2012 03:23
    • Pėrgjigje: 8
    • Lexime: 4,353
    27-01-2013, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 3,881
    10-10-2012, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
  23. Perkthim

    Hapur nga Antinomy, 04-08-2012 20:17
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 2,302
    04-08-2012, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
  24. Sondazh Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

    Hapur nga Deni_Boy, 15-01-2012 10:46
    4 Faqe
    1 2 3 ... 4
    • Pėrgjigje: 60
    • Lexime: 11,506
    22-05-2012, 23:46 Shko tek mesazhi i fundit
  25. Shoqeria kalim kohe apo?

    Hapur nga ermela sweet, 01-04-2012 08:55
    • Pėrgjigje: 17
    • Lexime: 6,805
    27-04-2012, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
  26. Lėvizur: 17 Fror 2012

    Hapur nga ZANOR, 17-02-2012 19:51
    •  
    •  
  27. Ja perse dogja flamurin.....

    Hapur nga TOMY_X, 01-02-2012 06:08
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,255
    01-02-2012, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 3
    • Lexime: 4,179
    01-02-2012, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
  28. A do emigronit sėrish?

    Hapur nga toni007, 04-03-2009 11:42
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 49
    • Lexime: 11,471
    29-11-2011, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 5
    • Lexime: 4,427
    19-10-2011, 02:27 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 11
    • Lexime: 4,755
    24-07-2011, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 6
    • Lexime: 4,414
    02-04-2011, 10:31 Shko tek mesazhi i fundit
  29. Shqiptare te famshem neper bote

    Hapur nga dielli qe lind, 22-02-2011 07:48
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,335
    22-02-2011, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
  30. Fillet e komunizmit dhe ndikimi hebraik

    Hapur nga komandosi, 18-01-2010 06:47
    • Pėrgjigje: 1
    • Lexime: 3,583
    08-12-2010, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
    • Pėrgjigje: 0
    • Lexime: 2,753
    27-10-2010, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
  31. Fshati Busavata

    Hapur nga busavata, 31-10-2009 20:51
    3 Faqe
    1 2 3
    • Pėrgjigje: 43
    • Lexime: 24,098
    24-08-2010, 23:02 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •