Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 95 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tė gjithė shqiptarėt e lindur nė Shqipėri, ketu mund tė hapin njihen me miq shokė e tė afėrm qė vizitojnė forumin.

  Moderatorėt:

  1. Bledari,
  2. Darius,
  3. [Perla],
  4. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 64
  • Postime: 17,419
 2. Shqipet nga Kosova mblidhen nė kėtė forum per tu njohur me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. Dar_di,
  2. [Perla],
  3. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 455
  • Postime: 19,889

  Postimi i Fundit:

 3. Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 23
  • Postime: 469
 4. Gjithė shkupjanėt, tetovarėt, dibranėt etj mblidhen nė kėtė cep tė forumit pėr tė nxjerrė mallin me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 785
  • Postime: 31,779
 5. Tė gjithė ēamėt e shpėrngulur nga tokat e tyre, janė tė bashkuar nė kėtė forum.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 47
  • Postime: 1,408
Temat nė Vazhdim
 1. https://maci88.wixsite.com/activeluxeketo

  Hapur nga yegoka, 21-08-2019 10:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 58
  21-08-2019, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. http://www.awaketowoodstock.com/

  Hapur nga hamesnata, 19-08-2019 06:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 107
  19-08-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 80
  18-08-2019, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 97
  17-08-2019, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 3. http://vitamin-supplement-hq.com/

  Hapur nga shyselugu, 17-08-2019 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 78
  17-08-2019, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 4. https://platinum-fit-keto-50.webself.net/

  Hapur nga otinwacik, 11-08-2019 05:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 123
  11-08-2019, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 126
  08-08-2019, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 5. https://topwellnessblog.com/keto-fit-pro/

  Hapur nga babymine, 08-08-2019 01:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 110
  08-08-2019, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  Hapur nga albani1, 02-01-2011 15:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,771
  13-02-2018, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  Hapur nga Polvers, 07-01-2018 08:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,506
  07-01-2018, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Muzika dhe kuzhina e beratit

  Hapur nga abica, 12-11-2017 15:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 980
  12-11-2017, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Drita ne malesite e tiranes

  Hapur nga abica, 12-10-2017 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 772
  12-10-2017, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 815
  07-10-2017, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 544
  07-10-2017, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Turizmi i verilindjes

  Hapur nga abica, 05-10-2017 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 455
  05-10-2017, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Si mund ta gjej

  Hapur nga Elfi, 10-09-2017 16:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 973
  11-09-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,668
  02-03-2017, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Trungu i familjeve tona!

  Hapur nga Lazo, 28-02-2017 06:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,723
  28-02-2017, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Per te gjithe emigrantet shqipetar...

  Hapur nga agimi travel, 17-08-2016 07:24
  agjensi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,584
  17-08-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

  Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 19:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 23,367
  07-08-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Shqipetar ne Meksike!

  Hapur nga Gimii, 15-07-2016 04:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,614
  27-07-2016, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Nė cilin shtet do dėshironit tė jetonit?

  Hapur nga oliver55, 27-12-2007 19:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 34,738
  09-07-2016, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Urgjent

  Hapur nga astrit122, 21-06-2016 06:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,090
  21-06-2016, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 18. vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Hapur nga lellalola, 08-09-2015 17:28
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,419
  09-09-2015, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,109
  19-08-2015, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,464
  06-08-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,800
  21-07-2015, 21:52 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Nga jeni dhe ku jetoni

  Hapur nga ABytyqi, 15-02-2012 09:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,777
  26-02-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Reputacioni i Shqiptareve ne 2014-en!

  Hapur nga Keter, 19-11-2014 14:48
  bote, imazhi, reputacioni, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,872
  27-11-2014, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sahit Muja, Miliarderi Shqiptar, Bytyci Company

  Hapur nga Homza, 01-08-2009 16:39
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 74,929
  18-09-2014, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Jeni krenar qe jeni shqiptar?

  Hapur nga Grei, 24-10-2011 12:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 10,362
  15-06-2014, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Pse kaq shum inat mes Shqiptareve ?

  Hapur nga Besartb, 11-02-2011 19:56
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,568
  29-04-2014, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,806
  14-02-2014, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,804
  19-01-2014, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Post Presidenti konsesual nė Maqedoni!!!!

  Hapur nga prof.lulzim, 17-01-2014 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,110
  17-01-2014, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,923
  27-12-2013, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Arrow pershendetje

  Hapur nga taraj, 28-09-2013 03:25
  rreziko dhe fito :)
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,441
  28-09-2013, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kerkoj ndihme

  Hapur nga vankeka, 20-07-2013 15:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,734
  20-07-2013, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,466
  11-07-2013, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,510
  18-02-2013, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,627
  14-02-2013, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,052
  31-01-2013, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. A jep leje strehimi Suedia

  Hapur nga malesori1234, 02-05-2012 03:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,433
  27-01-2013, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,955
  10-10-2012, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Perkthim

  Hapur nga Antinomy, 04-08-2012 20:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,344
  04-08-2012, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Hapur nga Deni_Boy, 15-01-2012 10:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 11,721
  22-05-2012, 23:46 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Shoqeria kalim kohe apo?

  Hapur nga ermela sweet, 01-04-2012 08:55
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,963
  27-04-2012, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lėvizur: 17 Fror 2012

  Hapur nga ZANOR, 17-02-2012 19:51
  •  
  •  
 32. Ja perse dogja flamurin.....

  Hapur nga TOMY_X, 01-02-2012 06:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,290
  01-02-2012, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,249
  01-02-2012, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •