Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 87 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tė gjithė shqiptarėt e lindur nė Shqipėri, ketu mund tė hapin njihen me miq shokė e tė afėrm qė vizitojnė forumin.

  Moderatorėt:

  1. Bledari,
  2. Darius,
  3. [Perla],
  4. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 64
  • Postime: 17,419
 2. Shqipet nga Kosova mblidhen nė kėtė forum per tu njohur me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. Dar_di,
  2. [Perla],
  3. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 455
  • Postime: 19,888
 3. Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 23
  • Postime: 469
 4. Gjithė shkupjanėt, tetovarėt, dibranėt etj mblidhen nė kėtė cep tė forumit pėr tė nxjerrė mallin me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 785
  • Postime: 31,782
 5. Tė gjithė ēamėt e shpėrngulur nga tokat e tyre, janė tė bashkuar nė kėtė forum.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 47
  • Postime: 1,408
Temat nė Vazhdim
 1. 13 fjali jetėsore :

  Hapur nga zogu dukagjinas, 04-08-2009 09:56
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 5,794
  25-08-2009, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: 17 Fror 2012

  Hapur nga ZANOR, 17-02-2012 20:51
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,456
  18-10-2009, 07:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. 32 vjeēari shqiptar pėrdhunon dy tė mitura Greke

  Hapur nga prenceedi, 11-09-2009 13:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 17,503
  26-09-2009, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
 4. A do emigronit sėrish?

  Hapur nga toni007, 04-03-2009 12:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 12,126
  29-11-2011, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. A jeni antarėsu nė AKSH?

  Hapur nga ABytyqi, 03-05-2009 10:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,423
  03-05-2009, 10:45 Shko tek mesazhi i fundit
 6. A jep leje strehimi Suedia

  Hapur nga malesori1234, 02-05-2012 04:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,675
  27-01-2013, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,663
  11-07-2013, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ēfarė kuptimi ka kjo?

  Hapur nga zogu dukagjinas, 01-08-2009 16:50
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,782
  09-08-2009, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,971
  02-03-2017, 04:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,881
  14-02-2013, 15:10 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cilin nga anėtaret e forumit keni dėshirė ta takoni?

  Hapur nga Laura78, 21-11-2006 14:05
  25 Faqe
  1 2 3 ... 25
  • Pėrgjigje: 495
  • Lexime: 39,007
  04-01-2008, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,974
  19-01-2014, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,033
  21-01-2008, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,553
  27-07-2009, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Question Do tė ktheheshit pėrfundimisht nė Shqipėri?

  Hapur nga baby dream, 25-03-2006 10:50
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 296
  • Lexime: 26,852
  27-08-2009, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,730
  18-02-2013, 18:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Drita ne malesite e tiranes

  Hapur nga abica, 12-10-2017 17:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 982
  12-10-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Post E ka merituar EULEX-i

  Hapur nga feratkoca, 25-08-2009 19:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,514
  03-09-2009, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Eksplorues turistik nė Shkodėr?

  Hapur nga Klajdi_kL, 29-04-2009 19:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,959
  29-04-2009, 19:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,031
  24-07-2011, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Familja shqiptare Kola nga Kosova

  Hapur nga angert, 18-09-2009 07:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,189
  18-09-2009, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Fillet e komunizmit dhe ndikimi hebraik

  Hapur nga komandosi, 18-01-2010 07:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,827
  08-12-2010, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Fshati Busavata

  Hapur nga busavata, 31-10-2009 21:51
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 43
  • Lexime: 24,813
  25-08-2010, 00:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,529
  12-06-2009, 21:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,451
  23-03-2009, 07:44 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Histori Te Verteta Nga Jeta Ime

  Hapur nga GANGO of SG, 26-03-2007 06:19
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 43,067
  26-02-2008, 05:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 377
  29-08-2019, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. https://trubodx-keto-77.webself.net/

  Hapur nga lianfelt, 29-08-2019 10:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 504
  29-08-2019, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Ja perse dogja flamurin.....

  Hapur nga TOMY_X, 01-02-2012 07:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,480
  01-02-2012, 07:08 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Jeni krenar qe jeni shqiptar?

  Hapur nga Grei, 24-10-2011 13:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 10,729
  15-06-2014, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Jeta e emigrantit dhe vėndi i Forumit Shqiptar

  Hapur nga Zemrushja, 14-03-2006 12:26
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 74
  • Lexime: 15,310
  23-05-2010, 05:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,725
  02-04-2011, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kerkoj ndihme

  Hapur nga vankeka, 20-07-2013 16:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,924
  20-07-2013, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,028
  21-07-2015, 22:52 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ku fillon Bashkimi Kombėtar?

  Hapur nga arturi-pz, 29-04-2008 19:40
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,977
  17-03-2009, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

  Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 20:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 25,596
  07-10-2019, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 6,082
  14-02-2014, 02:23 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Larg Duart Nga Populli!

  Hapur nga biligoa, 21-01-2008 05:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,151
  21-01-2008, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,274
  31-01-2013, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lufta Nė Prag Pėr Shqipėrinė E Bashkuar

  Hapur nga ABytyqi, 29-10-2007 19:19
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,285
  29-10-2007, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mblidhuni Shqiptarė, kudo qė jeni!

  Hapur nga ervini2005, 25-03-2010 06:33
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,048
  25-03-2010, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Mbrita ne Tiran..............

  Hapur nga Black_Mamba, 21-02-2008 21:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,677
  16-04-2008, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Minoritarėt e Forumit Shqiptar

  Hapur nga PRI-LTN, 05-06-2007 10:59
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 7,492
  18-03-2009, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Muzika dhe kuzhina e beratit

  Hapur nga abica, 12-11-2017 16:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,190
  12-11-2017, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Nderime Malėsisė sė Madhe

  Hapur nga alibaba, 21-12-2007 08:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,135
  12-12-2009, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Nė cilin shtet do dėshironit tė jetonit?

  Hapur nga oliver55, 27-12-2007 20:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 35,353
  09-07-2016, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Nga jeni dhe ku jetoni

  Hapur nga ABytyqi, 15-02-2012 10:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 10,114
  26-02-2015, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,989
  04-11-2007, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,184
  10-10-2012, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •