Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 94 gjithsej

Forumi: Bashkėpatriotėt e mi nė botė

Kėtu shoqėrite virtuale shkruajnė pa hezitim, duke hedhur njė kunjė, duke bėrė njė shaka, apo dhe duke ndarė njė ndodhi nga jeta e pėrditshme.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Tė gjithė shqiptarėt e lindur nė Shqipėri, ketu mund tė hapin njihen me miq shokė e tė afėrm qė vizitojnė forumin.

  Moderatorėt:

  1. Bledari,
  2. Darius,
  3. [Perla],
  4. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 64
  • Postime: 17,419
 2. Shqipet nga Kosova mblidhen nė kėtė forum per tu njohur me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. Dar_di,
  2. [Perla],
  3. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 455
  • Postime: 19,889

  Postimi i Fundit:

 3. Shqiptarėt e Malit tė Zi mblidhen nė kėtė cep te forumit pėr tė hequr mallin pėr vėndin dhe njėri-tjetrin nė mėrgim.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 23
  • Postime: 469
 4. Gjithė shkupjanėt, tetovarėt, dibranėt etj mblidhen nė kėtė cep tė forumit pėr tė nxjerrė mallin me njėri-tjetrin.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 785
  • Postime: 31,779
 5. Tė gjithė ēamėt e shpėrngulur nga tokat e tyre, janė tė bashkuar nė kėtė forum.

  Moderatorėt:

  1. [Perla],
  2. Darius,
  3. Dar_di

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 47
  • Postime: 1,408
Temat nė Vazhdim
 1. http://www.awaketowoodstock.com/

  Hapur nga hamesnata, 19-08-2019 06:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 54
  19-08-2019, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 55
  18-08-2019, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 83
  17-08-2019, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. http://vitamin-supplement-hq.com/

  Hapur nga shyselugu, 17-08-2019 05:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 67
  17-08-2019, 05:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. https://platinum-fit-keto-50.webself.net/

  Hapur nga otinwacik, 11-08-2019 05:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 116
  11-08-2019, 05:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 122
  08-08-2019, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 4. https://topwellnessblog.com/keto-fit-pro/

  Hapur nga babymine, 08-08-2019 01:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 106
  08-08-2019, 01:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Si e kaluat naten e fundit te vitit 2010?

  Hapur nga albani1, 02-01-2011 15:34
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 5,768
  13-02-2018, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Si te kaloj ne usa ilegalisht?

  Hapur nga Polvers, 07-01-2018 08:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,504
  07-01-2018, 08:15 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Muzika dhe kuzhina e beratit

  Hapur nga abica, 12-11-2017 15:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 978
  12-11-2017, 15:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Drita ne malesite e tiranes

  Hapur nga abica, 12-10-2017 16:15
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 770
  12-10-2017, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 811
  07-10-2017, 05:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 542
  07-10-2017, 04:31 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Turizmi i verilindjes

  Hapur nga abica, 05-10-2017 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 452
  05-10-2017, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Si mund ta gjej

  Hapur nga Elfi, 10-09-2017 16:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 970
  11-09-2017, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,665
  02-03-2017, 03:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Trungu i familjeve tona!

  Hapur nga Lazo, 28-02-2017 06:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,721
  28-02-2017, 06:14 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Per te gjithe emigrantet shqipetar...

  Hapur nga agimi travel, 17-08-2016 07:24
  agjensi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,581
  17-08-2016, 07:24 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Kush ėshte Albin Kurti dhe Lėvizja VETĖVENDOSJE!

  Hapur nga feratkoca, 04-11-2008 19:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 23,338
  07-08-2016, 15:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Shqipetar ne Meksike!

  Hapur nga Gimii, 15-07-2016 04:49
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,611
  27-07-2016, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Nė cilin shtet do dėshironit tė jetonit?

  Hapur nga oliver55, 27-12-2007 19:56
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 34,722
  09-07-2016, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Urgjent

  Hapur nga astrit122, 21-06-2016 06:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,088
  21-06-2016, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. vajza shqiptare ne zonen metz-luxembourg

  Hapur nga lellalola, 08-09-2015 17:28
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,416
  09-09-2015, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,104
  19-08-2015, 05:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,462
  06-08-2015, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,797
  21-07-2015, 21:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Nga jeni dhe ku jetoni

  Hapur nga ABytyqi, 15-02-2012 09:06
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,771
  26-02-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Reputacioni i Shqiptareve ne 2014-en!

  Hapur nga Keter, 19-11-2014 14:48
  bote, imazhi, reputacioni, shqiptaret
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,870
  27-11-2014, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sahit Muja, Miliarderi Shqiptar, Bytyci Company

  Hapur nga Homza, 01-08-2009 16:39
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 240
  • Lexime: 74,916
  18-09-2014, 20:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Jeni krenar qe jeni shqiptar?

  Hapur nga Grei, 24-10-2011 12:20
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 10,354
  15-06-2014, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pse kaq shum inat mes Shqiptareve ?

  Hapur nga Besartb, 11-02-2011 19:56
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,563
  29-04-2014, 00:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 5,798
  14-02-2014, 01:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,802
  19-01-2014, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Post Presidenti konsesual nė Maqedoni!!!!

  Hapur nga prof.lulzim, 17-01-2014 10:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,108
  17-01-2014, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,920
  27-12-2013, 00:58 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Arrow pershendetje

  Hapur nga taraj, 28-09-2013 03:25
  rreziko dhe fito :)
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,439
  28-09-2013, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kerkoj ndihme

  Hapur nga vankeka, 20-07-2013 15:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,730
  20-07-2013, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,463
  11-07-2013, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,506
  18-02-2013, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,623
  14-02-2013, 14:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,048
  31-01-2013, 18:21 Shko tek mesazhi i fundit
 26. A jep leje strehimi Suedia

  Hapur nga malesori1234, 02-05-2012 03:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,427
  27-01-2013, 03:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,950
  10-10-2012, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Perkthim

  Hapur nga Antinomy, 04-08-2012 20:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,342
  04-08-2012, 21:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: Sa vjet keni jashte atdheut?!

  Hapur nga Deni_Boy, 15-01-2012 10:46
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 11,716
  22-05-2012, 23:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Shoqeria kalim kohe apo?

  Hapur nga ermela sweet, 01-04-2012 08:55
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 6,956
  27-04-2012, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lėvizur: 17 Fror 2012

  Hapur nga ZANOR, 17-02-2012 19:51
  •  
  •  
 31. Ja perse dogja flamurin.....

  Hapur nga TOMY_X, 01-02-2012 06:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,288
  01-02-2012, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,244
  01-02-2012, 02:28 Shko tek mesazhi i fundit
 32. A do emigronit sėrish?

  Hapur nga toni007, 04-03-2009 11:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 11,654
  29-11-2011, 18:02 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •