Close
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 835 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 12:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 70,127
  17-01-2016, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 15:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 35,591
  21-12-2014, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 21:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 54,422
  01-07-2012, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 17-08-2014 13:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,764
  24-06-2019, 16:13 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Hapur nga Albo, 01-04-2016 12:14
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 107
  • Lexime: 124,203
  11-05-2019, 13:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 6,395
  27-03-2019, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Protesta e studenteve. Dialog apo doreheqje e Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-12-2018 16:59
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 567
  23-12-2018, 06:31 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Pro apo Kunder Hack-erave?

  Hapur nga Mr-Bledi, 30-04-2010 06:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 9,571
  04-06-2018, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Hapur nga Wordless, 01-03-2014 14:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,911
  25-12-2017, 09:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Hapur nga engjellorja, 03-01-2008 04:56
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 13,906
  25-12-2017, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,433
  14-12-2017, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Kur mendoni se do futet Shqiperia ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga Enri, 06-02-2003 09:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 21,226
  14-09-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pėr kė do tė votoni nesėr!?

  Hapur nga Lazo, 24-06-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,322
  04-08-2017, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,165
  26-05-2017, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ilir Meta president!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 27-04-2017 21:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 977
  28-04-2017, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 883
  09-04-2017, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-11-2010 16:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 23,298
  07-04-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 11. PD te regjistrohet nese i mbushet mendja?

  Hapur nga Lazo, 13-03-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,539
  03-04-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,405
  14-03-2017, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēfarė e bėn njė shef, njė shef tė mirė?

  Hapur nga Lazo, 11-01-2017 18:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,023
  12-01-2017, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2016 16:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,023
  29-12-2016, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: A besoni ne boten tjeter ?

  Hapur nga вlαck'swαn, 31-01-2010 17:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 17,203
  19-10-2016, 19:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 4,666
  14-10-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: A ėshtė shteti shqiptar i implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 07-10-2015 12:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 28,837
  31-03-2016, 13:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,007
  29-02-2016, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 790
  24-02-2016, 19:02 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Hapur nga DYDRINAS, 05-09-2013 17:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 10,522
  16-02-2016, 04:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Shqiperia NE europiani e frances!!!!!!!!!!!

  Hapur nga Vinjol, 29-01-2016 04:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 863
  29-01-2016, 04:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,211
  31-12-2015, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: 100 ditė tė qeverisjes Rama. Mendimi juaj.

  Hapur nga DYDRINAS, 22-12-2013 11:41
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 3,440
  17-12-2015, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Hapur nga DYDRINAS, 08-11-2013 14:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 6,320
  17-12-2015, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,351
  27-10-2015, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: A kini besim tek ligji e shteti pėr tė mbrojtur jetėn tuaj si qytetarė?

  Hapur nga Albo, 16-03-2015 16:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 31,485
  05-10-2015, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,132
  15-09-2015, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Do nderronit fene apo kombesine?

  Hapur nga shitesi, 04-12-2012 11:49
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 28,925
  13-09-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,108
  13-09-2015, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: Si e shihni tė ardhmen e Greqisė pas zgjedhjeve tė fundit?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2015 15:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 7,523
  13-09-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Hapur nga DYDRINAS, 25-01-2014 16:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,634
  03-09-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A jeni pėr ndryshime nė qeveri apo pėr largim tė saj?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-02-2015 15:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,914
  13-08-2015, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,178
  03-08-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!

  Hapur nga DYDRINAS, 14-05-2011 16:10
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 13,565
  19-06-2015, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,597
  25-05-2015, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Gjiri i Vlores"Deti Adriatik apo Jon" !

  Hapur nga Polumbari, 10-08-2014 11:35
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 12,866
  02-05-2015, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Nga cila krahine jane bosat me te medhej Shqiptar ?

  Hapur nga EuroStar1, 03-04-2011 14:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 11,390
  25-02-2015, 09:09 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: A jeni dakort te behet karikature me te vdekurit e "Charlie Hebdo"

  Hapur nga shitesi, 12-01-2015 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,482
  27-01-2015, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Hapur nga VOLSIV, 02-12-2014 03:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,411
  11-12-2014, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,169
  10-12-2014, 22:10 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: A duhet qė kryeministri Rama tė vizitojė Beogradin?

  Hapur nga Albo, 20-10-2014 10:41
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 9,160
  16-11-2014, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,029
  05-11-2014, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: A jeni dakort me rritjen e cmimit te energjise?

  Hapur nga VOLSIV, 20-10-2014 10:14
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,623
  28-10-2014, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: A duhet te japi doreheqjen Guvernatori i Bankes se Shqiperise?

  Hapur nga Albo, 06-08-2014 12:33
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 17,112
  27-09-2014, 03:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,550
  11-09-2014, 16:38 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: Nese Berisha do te jepte dorheqjen si do te ndiheshit?

  Hapur nga KastroZiso99, 01-04-2007 11:32
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 9,595
  19-08-2014, 09:15 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •