Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  15,347
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 838 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 12:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 91,737
  17-01-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 15:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 50,346
  21-12-2014, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 21:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 74,473
  01-07-2012, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 29
  06-05-2021, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 846
  26-04-2021, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 1. A do agjeroni muajin e bekuar te Ramazanit?

  Hapur nga Explorer, 11-08-2009 17:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 23,452
  10-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Kush duhet tė bėhet kryetar i LDK-sė?

  Hapur nga NoName, 12-03-2021 12:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 562
  12-03-2021, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: A do ta bėni vaksinėn e koronavirusit?

  Hapur nga Neteorm, 24-12-2020 21:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,508
  12-03-2021, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: A ėshtė shteti shqiptar i implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 07-10-2015 12:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 33,742
  04-01-2021, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: A besoni ne boten tjeter ?

  Hapur nga вlαck'swαn, 31-01-2010 18:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 23,001
  04-01-2021, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Hapur nga VOLSIV, 02-12-2014 04:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,380
  03-01-2021, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Hapur nga Albo, 01-04-2016 12:14
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 181,965
  27-11-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: Sa nga ju dini greqisht dhe sa mire e flisni ate?

  Hapur nga Tannhauser, 15-06-2007 08:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 4,949
  16-11-2020, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2016 17:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,183
  03-01-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 17-08-2014 13:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 8,927
  22-07-2019, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,201
  27-03-2019, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Protesta e studenteve. Dialog apo doreheqje e Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-12-2018 17:59
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,748
  23-12-2018, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Pro apo Kunder Hack-erave?

  Hapur nga Mr-Bledi, 30-04-2010 06:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 14,852
  04-06-2018, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Hapur nga Wordless, 01-03-2014 15:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,867
  25-12-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Hapur nga engjellorja, 03-01-2008 05:56
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 20,905
  25-12-2017, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,516
  14-12-2017, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Kur mendoni se do futet Shqiperia ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga Enri, 06-02-2003 10:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 26,052
  14-09-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pėr kė do tė votoni nesėr!?

  Hapur nga Neteorm, 24-06-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,437
  04-08-2017, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,596
  26-05-2017, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ilir Meta president!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 27-04-2017 21:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,919
  28-04-2017, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,647
  09-04-2017, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-11-2010 16:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 29,486
  07-04-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. PD te regjistrohet nese i mbushet mendja?

  Hapur nga Neteorm, 13-03-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,557
  03-04-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,269
  14-03-2017, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,586
  12-01-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 7,757
  14-10-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,903
  29-02-2016, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,546
  24-02-2016, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Hapur nga DYDRINAS, 05-09-2013 17:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 14,898
  16-02-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Shqiperia NE europiani e frances!!!!!!!!!!!

  Hapur nga Vinjol, 29-01-2016 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,590
  29-01-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,638
  31-12-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: 100 ditė tė qeverisjes Rama. Mendimi juaj.

  Hapur nga DYDRINAS, 22-12-2013 12:41
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,969
  17-12-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Hapur nga DYDRINAS, 08-11-2013 15:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,324
  17-12-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,145
  27-10-2015, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A kini besim tek ligji e shteti pėr tė mbrojtur jetėn tuaj si qytetarė?

  Hapur nga Albo, 16-03-2015 16:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 35,441
  05-10-2015, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,483
  15-09-2015, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Do nderronit fene apo kombesine?

  Hapur nga shitesi, 04-12-2012 12:49
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 38,512
  13-09-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,623
  13-09-2015, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Si e shihni tė ardhmen e Greqisė pas zgjedhjeve tė fundit?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2015 16:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 11,428
  13-09-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Hapur nga DYDRINAS, 25-01-2014 17:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,678
  03-09-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: A jeni pėr ndryshime nė qeveri apo pėr largim tė saj?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-02-2015 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,801
  13-08-2015, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,894
  03-08-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!

  Hapur nga DYDRINAS, 14-05-2011 16:10
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 19,242
  19-06-2015, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,508
  25-05-2015, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Gjiri i Vlores"Deti Adriatik apo Jon" !

  Hapur nga Polumbari, 10-08-2014 11:35
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 18,671
  02-05-2015, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Nga cila krahine jane bosat me te medhej Shqiptar ?

  Hapur nga EuroStar1, 03-04-2011 14:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 15,846
  25-02-2015, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: A jeni dakort te behet karikature me te vdekurit e "Charlie Hebdo"

  Hapur nga shitesi, 12-01-2015 17:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,408
  27-01-2015, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,225
  10-12-2014, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •