Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  17,132
Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 838 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 12:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 92,033
  17-01-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 15:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 50,572
  21-12-2014, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 21:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 74,752
  01-07-2012, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: A do ta bėni vaksinėn e koronavirusit?

  Hapur nga Neteorm, 24-12-2020 21:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 5,682
  15-05-2021, 16:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 243
  07-05-2021, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 963
  26-04-2021, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 2. A do agjeroni muajin e bekuar te Ramazanit?

  Hapur nga Explorer, 11-08-2009 17:21
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 23,602
  10-04-2021, 09:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Kush duhet tė bėhet kryetar i LDK-sė?

  Hapur nga NoName, 12-03-2021 12:30
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 601
  12-03-2021, 18:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: A ėshtė shteti shqiptar i implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 07-10-2015 12:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 33,808
  04-01-2021, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: A besoni ne boten tjeter ?

  Hapur nga вlαck'swαn, 31-01-2010 18:19
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 23,154
  04-01-2021, 18:25 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Te mirat dhe te keqiat e Forumit Shqiptar.

  Hapur nga VOLSIV, 02-12-2014 04:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 8,491
  03-01-2021, 21:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: A keni besim tek reforma ne drejtėsi?

  Hapur nga Albo, 01-04-2016 12:14
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 182,319
  27-11-2020, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: Sa nga ju dini greqisht dhe sa mire e flisni ate?

  Hapur nga Tannhauser, 15-06-2007 08:15
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,048
  16-11-2020, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Forumi shqiptar me i luftuari por mbetet me i miri

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2016 17:53
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,244
  03-01-2020, 05:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Si e parashikoni fundin e Edi Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 17-08-2014 13:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 9,051
  22-07-2019, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 10,339
  27-03-2019, 17:14 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Protesta e studenteve. Dialog apo doreheqje e Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 19-12-2018 17:59
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,804
  23-12-2018, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Pro apo Kunder Hack-erave?

  Hapur nga Mr-Bledi, 30-04-2010 06:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 15,010
  04-06-2018, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Sa mandate do rezistojė qeveria Rama - Meta ?

  Hapur nga Wordless, 01-03-2014 15:56
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,912
  25-12-2017, 10:19 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Anėtari/ja i/e vitit 2007?

  Hapur nga engjellorja, 03-01-2008 05:56
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 170
  • Lexime: 20,984
  25-12-2017, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 3,553
  14-12-2017, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Kur mendoni se do futet Shqiperia ne Bashkimin Europian?

  Hapur nga Enri, 06-02-2003 10:19
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 26,173
  14-09-2017, 10:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pėr kė do tė votoni nesėr!?

  Hapur nga Neteorm, 24-06-2017 10:21
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,479
  04-08-2017, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 6,630
  26-05-2017, 03:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ilir Meta president!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 27-04-2017 21:44
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,957
  28-04-2017, 19:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,677
  09-04-2017, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Kush ka qene politikani me strateg e me i afte ne historine Shqiptare?!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-11-2010 16:44
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 218
  • Lexime: 29,563
  07-04-2017, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. PD te regjistrohet nese i mbushet mendja?

  Hapur nga Neteorm, 13-03-2017 11:23
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 3,601
  03-04-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,309
  14-03-2017, 20:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,622
  12-01-2017, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 7,873
  14-10-2016, 07:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,933
  29-02-2016, 15:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,596
  24-02-2016, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Sa e parashikoni jetegjatesine e qeverisjes se re socialiste?

  Hapur nga DYDRINAS, 05-09-2013 17:13
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 15,088
  16-02-2016, 05:04 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Shqiperia NE europiani e frances!!!!!!!!!!!

  Hapur nga Vinjol, 29-01-2016 05:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,635
  29-01-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 7,682
  31-12-2015, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: 100 ditė tė qeverisjes Rama. Mendimi juaj.

  Hapur nga DYDRINAS, 22-12-2013 12:41
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 6,014
  17-12-2015, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Kush do ta rrezoje Ramen nga pushteti?

  Hapur nga DYDRINAS, 08-11-2013 15:32
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 9,443
  17-12-2015, 17:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,189
  27-10-2015, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A kini besim tek ligji e shteti pėr tė mbrojtur jetėn tuaj si qytetarė?

  Hapur nga Albo, 16-03-2015 16:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 35,488
  05-10-2015, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 5,552
  15-09-2015, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Do nderronit fene apo kombesine?

  Hapur nga shitesi, 04-12-2012 12:49
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 311
  • Lexime: 38,782
  13-09-2015, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 5,668
  13-09-2015, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Si e shihni tė ardhmen e Greqisė pas zgjedhjeve tė fundit?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-01-2015 16:46
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 11,488
  13-09-2015, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: A mund te qendroje ne kembe qeveria Rama pa LSI?

  Hapur nga DYDRINAS, 25-01-2014 17:43
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 7,785
  03-09-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: A jeni pėr ndryshime nė qeveri apo pėr largim tė saj?

  Hapur nga DYDRINAS, 26-02-2015 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,866
  13-08-2015, 14:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,948
  03-08-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Shqiptaret qe jetojne jashte duhet t'u krijohen mundesite qe te votojne!

  Hapur nga DYDRINAS, 14-05-2011 16:10
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 125
  • Lexime: 19,346
  19-06-2015, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,554
  25-05-2015, 06:40 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Gjiri i Vlores"Deti Adriatik apo Jon" !

  Hapur nga Polumbari, 10-08-2014 11:35
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 18,728
  02-05-2015, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Nga cila krahine jane bosat me te medhej Shqiptar ?

  Hapur nga EuroStar1, 03-04-2011 14:10
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 60
  • Lexime: 15,907
  25-02-2015, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: A jeni dakort te behet karikature me te vdekurit e "Charlie Hebdo"

  Hapur nga shitesi, 12-01-2015 17:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,436
  27-01-2015, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 4,257
  10-12-2014, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 17 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •