Close
Faqja 2 prej 17 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 835 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 12:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 71,287
  17-01-2016, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 15:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 36,388
  21-12-2014, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 21:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 55,535
  01-07-2012, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Lightbulb Partia Forumi Shqiptar ?!

  Hapur nga CRASH, 05-08-2014 09:47
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,740
  06-08-2014, 14:08 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: A ėshtė Qeveria Rama e implikuar nė trafikun e drogės?

  Hapur nga Albo, 12-05-2014 14:54
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 18,272
  05-08-2014, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Genti&Teuta

  Hapur nga par, 18-04-2014 08:49
  gledi
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,510
  13-07-2014, 04:38 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Dalja nga konferenca Islamike

  Hapur nga fading_light, 16-06-2014 20:21
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 4,941
  20-06-2014, 14:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Serish nje "JO" nga BE per statusin e vendit kandidat.

  Hapur nga DYDRINAS, 17-12-2013 16:38
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 5,038
  17-06-2014, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: A mendoni se Opozita ka dorė nė ngjarjen e Divjakės?

  Hapur nga Meriamun, 16-05-2014 14:53
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,920
  17-05-2014, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Kush do tė fitojė zgjedhjet nė Kosovė?

  Hapur nga ARIANI_TB, 01-05-2014 02:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,165
  01-05-2014, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: Kush do tė fitojė zgjedhjet nė Kosovė...!!!???

  Hapur nga ARIANI_TB, 01-05-2014 02:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 967
  01-05-2014, 02:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,014
  29-04-2014, 14:48 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Ēfarė mendoni pėr 100 ditėt e para tė qeverisė Rama?

  Hapur nga Albo, 07-01-2014 12:26
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 25,328
  26-04-2014, 12:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 959
  23-04-2014, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Shqiptaret ne luften e Sirise, e perkraheni Xhihadin dhe Muxhahedinet?

  Hapur nga Gogi, 11-01-2014 08:07
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  isis, siria, terrorizmi
  • Pėrgjigje: 179
  • Lexime: 16,795
  19-04-2014, 20:47 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: A duhet tė mbajė Kosova referndum ashtu si Krimea ?

  Hapur nga Wordless, 01-04-2014 15:53
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,570
  13-04-2014, 13:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 917
  18-03-2014, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 2,410
  09-02-2014, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,148
  26-01-2014, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,012
  21-01-2014, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,324
  07-01-2014, 16:18 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Buxheti i vitit 2014.

  Hapur nga DYDRINAS, 28-12-2013 17:08
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,308
  03-01-2014, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Kur jane bere emerime me baze krahinore?

  Hapur nga shitesi, 26-12-2013 11:54
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,152
  27-12-2013, 15:59 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: A janė zgjedhjet elektorale tė ndershme?

  Hapur nga Albo, 20-11-2013 16:42
  sondazhi_javor
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,750
  23-12-2013, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,643
  09-12-2013, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: A duhen ligjėruar martesat e homoseksualėve?

  Hapur nga Albo, 05-11-2013 11:27
  2 Faqe
  1 2
  sondazhi_javor
  • Pėrgjigje: 36
  • Lexime: 5,492
  25-11-2013, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Armet kimike siriane - SHBA - SHQIPERIA.

  Hapur nga DYDRINAS, 15-11-2013 14:42
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,699
  20-11-2013, 15:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,336
  17-11-2013, 18:30 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Cili do te jete kryeministri i ri pas largimit te Rames?

  Hapur nga DYDRINAS, 13-11-2013 16:27
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 3,959
  17-11-2013, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,001
  16-11-2013, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Cilen "kafshe" adhuroni ma se shumti dhe pse?!!

  Hapur nga Gostivari_usa, 20-04-2010 16:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 9,138
  09-11-2013, 15:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 2,455
  03-11-2013, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Kush do te fiton prishtinen ne zgjedhjet lokale te 3 nentorit!

  Hapur nga ARIANI_TB, 11-09-2013 12:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 7,425
  03-11-2013, 02:41 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Kosove Zgjedhje te parakohshme ken do ta votoni

  Hapur nga Hillirian-zo, 09-10-2012 17:24
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,739
  02-11-2013, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 144
  • Lexime: 12,347
  02-11-2013, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,018
  02-11-2013, 10:16 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: A duhet tė legalizohet prostitucioni nė Shqipėri ?

  Hapur nga Wordless, 19-10-2013 19:32
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 5,017
  25-10-2013, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Rugovizmi

  Hapur nga Rilindja, 26-06-2009 16:16
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 27
  • Lexime: 4,921
  15-10-2013, 02:57 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Gra! A e ndjeni seksizmin ne shoqerine shqiptare?

  Hapur nga hof, 02-10-2013 19:02
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 3,019
  13-10-2013, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A mendoni se duhet ndertuar Panteoni Shqiptar?

  Hapur nga DYDRINAS, 16-09-2013 14:31
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,693
  19-09-2013, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,880
  09-09-2013, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1,036
  • Lexime: 72,675
  28-08-2013, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Tring TV apo Digitalb?

  Hapur nga Mr-Bledi, 12-05-2011 17:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 6,062
  22-07-2013, 08:46 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Telefoni qė ju pėlqeni mė shumė ?

  Hapur nga Wordless, 09-07-2013 10:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 3,419
  21-07-2013, 09:53 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Pėr kė do tė votoni nė 23 qershor?

  Hapur nga Archon, 17-04-2013 13:13
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 119
  • Lexime: 10,770
  25-06-2013, 12:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kush fiton ne 23 qershor?

  Hapur nga Akili-A, 21-06-2013 07:47
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,716
  21-06-2013, 13:28 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Perqindja e demokracise ne Shqiperi

  Hapur nga VOLSIV, 11-06-2013 14:32
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 863
  12-06-2013, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Qytetet mė tė bukura nė Botė

  Hapur nga the admiral, 16-06-2010 05:34
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 247
  • Lexime: 28,524
  04-06-2013, 16:27 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Cili eshte poeti me i mire i forumit per 2009 ??

  Hapur nga zogu kosovar, 07-10-2009 10:06
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 76
  • Lexime: 8,936
  10-05-2013, 13:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: Eshte ende PS legjitime si perfaqsuese ne parlament?

  Hapur nga shigjeta, 15-11-2012 22:57
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 1,931
  07-05-2013, 04:39 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: Cila ėshtė femra mė e pushtetshme nė Shqipėri?

  Hapur nga Archon, 26-04-2013 13:40
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 787
  27-04-2013, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 651
  19-04-2013, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 17 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •