Close
Faqja 17 prej 17 FillimFillim ... 7151617
Duke renditur temat 801 deri 835 prej 835 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 12:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 71,459
  17-01-2016, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 15:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 36,506
  21-12-2014, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 21:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 55,703
  01-07-2012, 09:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Cila parti ka punuar më shumë?

  Hapur nga DiGiTeX, 07-12-2005 21:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,692
  19-03-2006, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Prej sa vitesh jetoni larg vendlindjes?

  Hapur nga GrifshA_, 27-01-2006 12:16
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 3,481
  14-03-2006, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Sondazh: Shqiperia ne KE 2008

  Hapur nga Cimo, 30-01-2006 21:35
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 1,733
  03-03-2006, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,413
  03-03-2006, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Sondazh Sondazh: Thaci apo Limaj?!

  Hapur nga mergimi98, 24-02-2006 13:31
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,783
  27-02-2006, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Nė sa shtete keni jetuar?

  Hapur nga *~Rexhina~*, 16-12-2005 19:14
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 3,575
  25-02-2006, 21:53 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: A ka me romantik?

  Hapur nga romeoOOO, 17-11-2005 17:34
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,946
  25-02-2006, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Po tė kishit 'tiketėn universale'?

  Hapur nga Manci, 20-02-2006 03:40
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,490
  21-02-2006, 12:49 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: Me te mire i/e huaj apo shqiptar(e)

  Hapur nga babybell, 31-01-2006 06:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 3,525
  21-02-2006, 12:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Kush do te jene 7 mrekullite e botes?

  Hapur nga Juventini, 07-01-2006 06:56
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 5,704
  21-02-2006, 00:48 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Ne cilin shtet studioni?

  Hapur nga GrifshA_, 24-01-2006 16:56
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 2,392
  13-02-2006, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Cili qytet ka vajzat me te bukura

  Hapur nga Teddy, 10-11-2005 20:06
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 16,452
  12-02-2006, 12:27 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Mjeshtri i penes ne forum?

  Hapur nga Kinezja, 09-11-2005 05:38
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 6,415
  12-02-2006, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Çfarë ëndrrash shikoni?

  Hapur nga Niagara, 11-12-2005 09:51
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 2,457
  02-02-2006, 22:01 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: Eshte e drejte politika e jashtme amerikane?

  Hapur nga njeriu2006, 26-01-2006 02:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 3,818
  02-02-2006, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Legalizimi idrogerave te lehta.

  Hapur nga njeriu2006, 26-01-2006 02:43
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 4,213
  30-01-2006, 05:39 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Cfarė shėnje horoskopi jeni?

  Hapur nga LeNNoN, 02-12-2004 15:12
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 234
  • Lexime: 77,666
  29-01-2006, 13:09 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ankete

  Hapur nga njeriu2006, 24-01-2006 21:31
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,081
  26-01-2006, 13:04 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Ne Cilin Shtet Jetoni?

  Hapur nga riminum, 08-03-2004 14:54
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 7,344
  24-01-2006, 21:52 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Pjesa me terheqese tek nje femer?

  Hapur nga Teddy, 03-01-2006 10:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 8,653
  23-01-2006, 23:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Vendi ku shqipetaret respektohen me shume?

  Hapur nga SH_H, 09-05-2003 09:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 11,019
  22-01-2006, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Sondazh. Kompania me e mire per te bere SHARE.

  Hapur nga Bekim Gushta, 16-12-2005 08:26
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,398
  31-12-2005, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: Qyteti me i bukur shqiptar

  Hapur nga Teddy, 10-11-2005 07:01
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 6,271
  29-12-2005, 20:53 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Vodafone Albania VS AMC !!

  Hapur nga BvizioN, 07-06-2005 04:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 7,662
  12-12-2005, 11:50 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A pėlqeni tė drejtoni makinėn/veturėn.

  Hapur nga Davius, 27-04-2005 09:21
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 2,742
  11-12-2005, 21:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,825
  10-12-2005, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Çfarë bindje politike keni?

  Hapur nga Teddy, 24-11-2005 09:44
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 2,605
  10-12-2005, 03:27 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Profesioni i partnerit

  Hapur nga Klevis2000, 16-01-2004 16:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 3,904
  04-12-2005, 05:38 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Per ju: E ardhmja dhe e shkuara kane te njejten rendesi?

  Hapur nga dionea, 23-02-2004 09:53
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 25
  • Lexime: 5,707
  04-12-2005, 05:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: Prajsa apo Ferri..???

  Hapur nga Eda H, 23-06-2002 12:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 5,362
  01-06-2003, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: A Ka Jete Pas Vdekjes? A Egziston Jeta Tjeter?????

  Hapur nga Eda H, 30-04-2002 19:03
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 86
  • Lexime: 10,954
  26-10-2002, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Ku Eshte E Keqja

  Hapur nga Eda H, 27-07-2002 16:59
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,451
  06-08-2002, 04:33 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Sondazh Sondazh: Ku perfundojne besimtaret?

  Hapur nga Sa Kot, 31-05-2002 13:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 22,722
  31-05-2002, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: Pse Zoti.....!!!???

  Hapur nga Eda H, 23-05-2002 10:56
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,167
  23-05-2002, 21:19 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: Fati ...... Apo......!!!!???

  Hapur nga Eda H, 30-04-2002 19:06
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,585
  21-05-2002, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 17 prej 17 FillimFillim ... 7151617

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •