Close
Faqja 11 prej 17 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 836 gjithsej

Forumi: Votime dhe sondazhe

Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !

» Kryetemat
 1. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Si u njohët me Albasoul?

  Hapur nga shigjeta, 18-04-2003 13:10
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 74,408
  17-01-2016, 19:49 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Cilin nga nėn-forumet vizitoni mė shpesh?

  Hapur nga ClaY_MorE, 18-10-2007 16:14
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 64
  • Lexime: 38,480
  21-12-2014, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Sondazh Kryetemė Kryetemė:Sondazh: Sa ju pėlqen Forumi Shqiptar?

  Hapur nga RaPSouL, 21-08-2008 22:30
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 147
  • Lexime: 58,502
  01-07-2012, 10:21 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Sondazh Sondazh: Kush i fiton zgjedhjet...?

  Hapur nga altruisti_ek84, 31-03-2009 04:38
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 4,078
  02-04-2009, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sondazh Sondazh: Nje Domene per Kosoven???

  Hapur nga YlliRiaN, 27-03-2009 19:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 7,412
  28-03-2009, 22:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,781
  26-03-2009, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Lėvizur: Keni emer shqiptar apo te huaj?

  Hapur nga Qyfyre, 26-03-2009 15:53
  •  
  •  
 4. Sondazh Sondazh: Me mire beqar/e apo i/e martuar?!

  Hapur nga brooklyn2007, 28-02-2009 17:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 88
  • Lexime: 15,017
  23-03-2009, 16:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: Shkollėn apo zanatin?

  Hapur nga ClaY_MorE, 08-06-2008 18:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 5,290
  23-03-2009, 09:46 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Si ėshtė jeta?

  Hapur nga SaS, 11-11-2007 12:43
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 7,268
  23-03-2009, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: A korruptoheni nga Paraja?

  Hapur nga BvizioN, 26-07-2008 04:40
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 6,319
  23-03-2009, 00:39 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: cfar do ju pelcente te jeni?

  Hapur nga edi_87, 01-09-2008 07:36
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 4,644
  23-03-2009, 00:33 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Si ta quajmė veten Shqipėri apo Albani

  Hapur nga projekti21_dk, 12-12-2008 16:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 3,102
  23-03-2009, 00:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 5,223
  23-03-2009, 00:17 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Zgjidhni midis kėtyre personaliteteve historike

  Hapur nga Kryeplaku, 06-12-2005 08:16
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 115
  • Lexime: 11,232
  23-03-2009, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sondazh Sondazh: Cilit besim fetar i pėrkisni?

  Hapur nga s138942, 16-06-2008 19:26
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 135
  • Lexime: 11,900
  22-03-2009, 23:56 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Sondazh Sondazh: Me mire Shqiperia Monarki apo Republike?

  Hapur nga King Caspian, 07-02-2009 19:18
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 9,133
  22-03-2009, 23:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Sondazh Sondazh: Si qėndron pėrfaqėsimi i femrave dhe meshkujve nė ForuminShqiptar?

  Hapur nga *Lorisa*, 19-01-2009 20:24
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 5,712
  20-03-2009, 17:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,631
  19-03-2009, 19:44 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Sondazh Sondazh: A permban humori i Portokalli banalitet?

  Hapur nga Apolloni31, 17-03-2009 17:21
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,918
  18-03-2009, 13:45 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Cfar Eksplorusi Pėrdorni ?

  Hapur nga Flori, 12-10-2008 22:08
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,966
  18-03-2009, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Sondazh Sondazh: Kush E Fiton Big Brother Albania 2 ?

  Hapur nga sarandioti_, 21-02-2009 12:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 5,650
  18-03-2009, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Sondazh Sondazh: Jeni pro apo kundėr ish-regjimit tė Enver Hoxhės?

  Hapur nga Conquistador, 17-10-2008 19:20
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 186
  • Lexime: 25,178
  11-03-2009, 15:37 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Sondazh Sondazh: Sa here ne jave beni dashuri???

  Hapur nga Analistja, 05-01-2009 08:44
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 15,756
  05-03-2009, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Sondazh Sondazh: Inter Milan vs AS Roma

  Hapur nga new-man, 27-02-2009 10:24
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,649
  05-03-2009, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 20. politika ne shkollen naim frasheri

  Hapur nga metiiii, 01-03-2009 10:01
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,043
  01-03-2009, 17:41 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Cmimet Oscar!!!

  Hapur nga Cold Fusion™, 21-02-2009 13:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,786
  25-02-2009, 00:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Sondazh Sondazh: A ju pelqen flamuri shtetėror i Republikės sė Kosovės

  Hapur nga besart, 21-02-2008 17:46
  21 Faqe
  1 2 3 ... 21
  • Pėrgjigje: 412
  • Lexime: 64,188
  22-02-2009, 22:20 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: Imazhi i shqiptareve.

  Hapur nga DYDRINAS, 20-02-2009 17:43
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,702
  20-02-2009, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Perse femrat sot po kerkojn gjithnje e me shume tu ngjaje meshkujve

  Hapur nga unejsa, 09-02-2009 08:29
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 16,211
  20-02-2009, 15:23 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Kosova nė gjendje tė vėshir ekonomike

  Hapur nga Solida, 19-02-2009 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 869
  19-02-2009, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,518
  14-02-2009, 01:13 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: A duhet qe shteti shqiptar te investoje ne infrastrukturen e Kosoves?

  Hapur nga DYDRINAS, 31-01-2009 09:11
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 2,762
  13-02-2009, 19:10 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 868
  09-02-2009, 09:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,233
  08-02-2009, 09:44 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Sondazh Sondazh: Kė do ta votonit sot nė Kosovė ?

  Hapur nga JuventusFan, 21-01-2009 13:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 47
  • Lexime: 5,495
  23-01-2009, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: Cili nga operatorėt telefonikė ju duket mė i mirė

  Hapur nga luka21, 14-09-2006 09:59
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 4,150
  18-01-2009, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Interneti dhe kush na e ofron ate

  Hapur nga .Arno., 11-11-2008 11:48
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,946
  15-01-2009, 14:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Cila ishte ngjarja me e rendesishme e vitit ne Show Biz?

  Hapur nga km92, 18-12-2008 14:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,502
  14-01-2009, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. a te hapim nje nenforum per supersitciozet

  Hapur nga DEA27, 07-01-2009 19:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 884
  07-01-2009, 19:57 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Sondazh Sondazh: Greqia "Anetare e BE" ne KAOS - TOTAL

  Hapur nga Bledari, 09-12-2008 06:37
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,250
  07-01-2009, 11:52 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: Si do ishte me mire te kishit nje mik grek,turk apo serb?

  Hapur nga white-knight, 06-10-2008 16:32
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 8,008
  07-01-2009, 08:50 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Thumbs up vjehrra apo nusja???

  Hapur nga mije, 11-12-2008 18:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 22,693
  03-01-2009, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Sondazh Sondazh: A do te dilnit ne protesta kunder Bollanos edhe nese rrezikoni burg?

  Hapur nga Edvin83, 19-12-2008 13:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 4,468
  30-12-2008, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ta quajmė edhe mė tej Londėr apo London?

  Hapur nga projekti21_dk, 12-12-2008 16:16
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 7,126
  28-12-2008, 02:22 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Sondazh Sondazh: A do ishte me mire sikur Leka Zogu te jete mbret?

  Hapur nga edi_87, 28-08-2008 17:16
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 97
  • Lexime: 10,868
  26-12-2008, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Sondazh Sondazh: A punoni ne ate profesion per te cilen keni studiuar?

  Hapur nga kikimiki, 08-12-2008 04:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,176
  23-12-2008, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Sondazh Sondazh: Censure mbi postimet dhe postuesit qe kerkojne antishqiptarizem?

  Hapur nga Inteligjentja, 17-12-2008 06:30
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 11,320
  20-12-2008, 11:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,076
  17-12-2008, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Sondazh Sondazh: Reformat e qeverisė nė arsim.

  Hapur nga ClaY_MorE, 28-10-2008 21:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,129
  08-12-2008, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,137
  02-12-2008, 19:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 7,624
  28-11-2008, 19:46 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Sondazh Sondazh: Cfare niveli edukimi keni?!

  Hapur nga brooklyn2007, 09-09-2008 11:35
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 15,925
  17-11-2008, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 17 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •