Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 508 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,010
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,528
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,723
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 839
  • Postime: 45,809
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 46,727
  26-04-2019, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 18,228
  11-08-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 11:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 123,524
  09-08-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,610
  09-07-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 75,390
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,922
  20-02-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 13:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,808
  08-08-2012, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,483
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,385
  09-01-2020, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,538
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 21:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,401
  13-11-2019, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  25-10-2019, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  25-10-2019, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 09:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,062
  25-10-2019, 23:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 07:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,305
  13-09-2019, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 11:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,057
  27-04-2019, 11:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 436
  25-04-2019, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 05:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 571
  18-04-2019, 05:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 07:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 468
  17-04-2019, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 02:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 515
  16-04-2019, 02:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 1,796
  28-03-2019, 03:44 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 17:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 814
  12-03-2019, 17:29 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 624
  23-02-2019, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 483
  23-02-2019, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 451
  23-02-2019, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 440
  23-02-2019, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 472
  23-02-2019, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 494
  23-02-2019, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 14:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 501
  23-02-2019, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 22:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 574
  17-01-2019, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 662
  11-01-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 15:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 986
  15-11-2018, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 18. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 11:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 57,176
  13-11-2018, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 04:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 880
  13-11-2018, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 821
  13-10-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,046
  24-08-2018, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,171
  20-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 11:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,027
  18-05-2018, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Lazo, 16-05-2018 17:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 815
  16-05-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 08:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 862
  25-04-2018, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 24. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,026
  01-04-2018, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 752
  26-03-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 16:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,404
  24-02-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 21:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 879
  21-02-2018, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,119
  07-02-2018, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Free internet vodafone albania

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 10:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,398
  28-12-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,195
  27-11-2017, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Thumbs up windows 7 format

  Hapur nga alazona1, 20-11-2017 12:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,360
  23-11-2017, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,260
  26-08-2017, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 03:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,058
  19-08-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 12:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 929
  24-07-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 10:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,226
  05-07-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,439
  13-05-2017, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Lightbulb freebitco.in Metod per te bashkpunuar

  Hapur nga Altin12, 20-04-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,485
  20-04-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Liber per programim web

  Hapur nga zeus, 01-03-2017 10:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,713
  03-03-2017, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Kur Do Te dale Iphone 7 ne shtijee ??

  Hapur nga visar123, 18-10-2016 11:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,452
  23-02-2017, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Deep Web [Bota e padukshme e internetit ]

  Hapur nga Lazo, 19-02-2017 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,097
  19-02-2017, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Si te mbroheni nga adsense dhe affilate scam

  Hapur nga inc-seo, 17-02-2017 20:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,143
  17-02-2017, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •