Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 489 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,015
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,527
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,722
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 830
  • Postime: 45,780
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 576
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 335
  • Postime: 3,053
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 38,790
  13-05-2018, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 15,876
  11-08-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 11:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 110,309
  09-08-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,017
  09-07-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 65,752
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,221
  20-02-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 13:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,016
  08-08-2012, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,849
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 15:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 352
  15-11-2018, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 11:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 37,750
  13-11-2018, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 04:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 365
  13-11-2018, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 263
  13-10-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 436
  24-08-2018, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,287
  20-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 11:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 541
  18-05-2018, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Lazo, 16-05-2018 17:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 287
  16-05-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 08:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 344
  25-04-2018, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 495
  05-04-2018, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 388
  01-04-2018, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 248
  26-03-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 829
  18-03-2018, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 16:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 844
  24-02-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 21:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 352
  21-02-2018, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 517
  07-02-2018, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Free internet vodafone albania

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 10:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,446
  28-12-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 636
  27-11-2017, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Thumbs up windows 7 format

  Hapur nga alazona1, 20-11-2017 12:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 705
  23-11-2017, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 652
  26-08-2017, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 03:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,382
  19-08-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 12:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 445
  24-07-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 10:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 717
  05-07-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 957
  13-05-2017, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb freebitco.in Metod per te bashkpunuar

  Hapur nga Altin12, 20-04-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 849
  20-04-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Liber per programim web

  Hapur nga zeus, 01-03-2017 10:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,134
  03-03-2017, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kur Do Te dale Iphone 7 ne shtijee ??

  Hapur nga visar123, 18-10-2016 11:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 993
  23-02-2017, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Deep Web [Bota e padukshme e internetit ]

  Hapur nga Lazo, 19-02-2017 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 629
  19-02-2017, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si te mbroheni nga adsense dhe affilate scam

  Hapur nga inc-seo, 17-02-2017 20:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 633
  17-02-2017, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Faqja e parė e internetit.

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 17:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 824
  12-01-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??

  Hapur nga Vinjol, 22-11-2016 14:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,072
  12-12-2016, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 26. mp4 vs m4v

  Hapur nga MarioCGardner, 09-12-2016 05:22
  convert mp4 to m4v, converting mp4 to m4v, mp4 to m4v, mp4 to m4v converter, mp4 vs m4v
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 758
  09-12-2016, 05:22 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Elektronik & Elektricitet

  Hapur nga Tesla Motor, 21-12-2012 09:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 10,944
  05-12-2016, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 28. programe per fashion design and painting

  Hapur nga DEA27, 18-11-2016 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 590
  18-11-2016, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Si instalohet CS 1.6 ne PC?

  Hapur nga enis03, 18-10-2016 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 616
  18-10-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Windows vs Linux

  Hapur nga SSALB, 11-09-2002 12:33
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 32,609
  16-10-2016, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 31. AMD FX 4300 apo Intel core i3 6100?

  Hapur nga BItcoin, 16-10-2016 17:00
  amd, core, fx4300, intel, procesor
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  16-10-2016, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thumbs up IPTV falas

  Hapur nga IPTV-KS, 04-09-2016 13:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,526
  10-09-2016, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Adversting - CPM - CPC - CPL - CPA ?

  Hapur nga unfame, 09-09-2016 08:52
  cpm cpc cpl cpa
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 719
  09-09-2016, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 759
  05-09-2016, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 868
  01-09-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kodi xbmc

  Hapur nga 383, 22-06-2016 19:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,837
  18-08-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Arrow Si te mesoj IT

  Hapur nga dua te mesoj IT, 27-04-2016 22:07
  cisco, informatike, mesoj, network, student
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,199
  29-07-2016, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  22-07-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Simple Budget App (Android)

  Hapur nga Simple Budget, 09-07-2016 07:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 861
  09-07-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,785
  12-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 830
  21-04-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 37. ip konflikt

  Hapur nga altin.manuka, 21-08-2015 18:12
  konflikt, router
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 985
  21-04-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 38. [Android] Albania News - Shqipėri Lajme

  Hapur nga agentgum, 03-03-2016 00:24
  albania news, shqipėri lajme
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,160
  03-03-2016, 00:24 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •