Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 499 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 761
  • Postime: 5,006
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,527
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,722
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 834
  • Postime: 45,791
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 576
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,055
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 40,936
  13-05-2018, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 16,237
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 112,701
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,176
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 67,513
  17-02-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 00:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,431
  20-02-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,316
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 21:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 10,036
  18-11-2009, 21:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 16:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 213
  12-03-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 18:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 168
  23-02-2019, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 18:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 101
  23-02-2019, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 51
  23-02-2019, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 52
  23-02-2019, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 53
  23-02-2019, 18:50 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 92
  23-02-2019, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 13:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 102
  23-02-2019, 13:22 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 21:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 126
  17-01-2019, 21:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 183
  11-01-2019, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 14:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 503
  15-11-2018, 04:37 Shko tek mesazhi i fundit
 8. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 43,023
  13-11-2018, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 03:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 451
  13-11-2018, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 11:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 336
  13-10-2018, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 503
  24-08-2018, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,437
  20-05-2018, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 608
  18-05-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Lazo, 16-05-2018 16:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 361
  16-05-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 07:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 423
  25-04-2018, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 08:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 599
  05-04-2018, 08:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 11:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 459
  01-04-2018, 11:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 318
  26-03-2018, 09:35 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 13:38
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 956
  18-03-2018, 14:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 15:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 946
  24-02-2018, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 20:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 441
  21-02-2018, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 609
  07-02-2018, 06:01 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Free internet vodafone albania

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 09:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,736
  28-12-2017, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 735
  27-11-2017, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Thumbs up windows 7 format

  Hapur nga alazona1, 20-11-2017 11:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 857
  23-11-2017, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 756
  26-08-2017, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 02:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,483
  19-08-2017, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 11:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 510
  24-07-2017, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 09:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 788
  05-07-2017, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,017
  13-05-2017, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Lightbulb freebitco.in Metod per te bashkpunuar

  Hapur nga Altin12, 20-04-2017 12:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 920
  20-04-2017, 12:38 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Liber per programim web

  Hapur nga zeus, 01-03-2017 09:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,245
  03-03-2017, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kur Do Te dale Iphone 7 ne shtijee ??

  Hapur nga visar123, 18-10-2016 10:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,056
  23-02-2017, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Deep Web [Bota e padukshme e internetit ]

  Hapur nga Lazo, 19-02-2017 11:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 699
  19-02-2017, 11:07 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Si te mbroheni nga adsense dhe affilate scam

  Hapur nga inc-seo, 17-02-2017 19:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 714
  17-02-2017, 19:55 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Faqja e parė e internetit.

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 16:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 902
  12-01-2017, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??

  Hapur nga Vinjol, 22-11-2016 13:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,172
  12-12-2016, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 32. mp4 vs m4v

  Hapur nga MarioCGardner, 09-12-2016 04:22
  convert mp4 to m4v, converting mp4 to m4v, mp4 to m4v, mp4 to m4v converter, mp4 vs m4v
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 814
  09-12-2016, 04:22 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Elektronik & Elektricitet

  Hapur nga Tesla Motor, 21-12-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,553
  05-12-2016, 09:10 Shko tek mesazhi i fundit
 34. programe per fashion design and painting

  Hapur nga DEA27, 18-11-2016 14:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 644
  18-11-2016, 14:39 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Si instalohet CS 1.6 ne PC?

  Hapur nga enis03, 18-10-2016 10:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 668
  18-10-2016, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sondazh Sondazh: Windows vs Linux

  Hapur nga SSALB, 11-09-2002 11:33
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 33,818
  16-10-2016, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 37. AMD FX 4300 apo Intel core i3 6100?

  Hapur nga BItcoin, 16-10-2016 16:00
  amd, core, fx4300, intel, procesor
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 619
  16-10-2016, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Thumbs up IPTV falas

  Hapur nga IPTV-KS, 04-09-2016 12:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,867
  09-09-2016, 23:22 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Adversting - CPM - CPC - CPL - CPA ?

  Hapur nga unfame, 09-09-2016 07:52
  cpm cpc cpl cpa
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 794
  09-09-2016, 07:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •