Close
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 508 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,010
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,527
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,723
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 837
  • Postime: 45,804
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 576
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 17,794
  11-08-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,582
  20-02-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 45,757
  26-04-2019, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,154
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 11:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 121,810
  09-08-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 13:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,467
  08-08-2012, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,271
  09-07-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 74,090
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. %temp% perdoret per pastrimin e kompjuterit

  Hapur nga ela11, 24-11-2012 23:50
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 818
  30-11-2012, 08:00 Shko tek mesazhi i fundit
 2. .net

  Hapur nga didii, 23-07-2012 09:18
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 5,618
  06-08-2012, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,279
  13-05-2017, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 3. 10 VPN falas

  Hapur nga sCHiZoiD-AL, 19-08-2013 10:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,183
  19-08-2013, 10:46 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 798
  19-08-2013, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Post 5 Free eBooks

  Hapur nga baniihaxha, 22-06-2015 20:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 854
  22-06-2015, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 5. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 797
  01-04-2018, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 922
  25-08-2013, 19:12 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 9 te pa thena per Facebook-un

  Hapur nga sCHiZoiD-AL, 29-09-2013 17:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 716
  29-09-2013, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Question ???

  Hapur nga adem manuka, 13-08-2015 17:44
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 899
  18-08-2015, 07:21 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: A jeni Hacker/Cracker?

  Hapur nga xfiles, 16-12-2009 15:53
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 59
  • Lexime: 6,941
  16-05-2011, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. A ju pėlqejnė librat elektronik?

  Hapur nga ILMGAP, 22-08-2011 08:09
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,373
  17-10-2011, 20:51 Shko tek mesazhi i fundit
 10. A ka blere ndonjeri nga Albshop?

  Hapur nga justdoit1980, 18-08-2009 16:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,222
  24-08-2009, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 11. a ka dikush Cc Valide.

  Hapur nga bessyoo7, 22-09-2012 17:19
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 690
  02-10-2012, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,103
  26-08-2017, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Active-Matrix Definicioni

  Hapur nga inc-seo, 17-01-2019 22:12
  teknologji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 413
  17-01-2019, 22:12 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Adapter Compaq presario CQ61?!!

  Hapur nga presHeva-Lee, 01-08-2012 01:24
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 605
  01-08-2012, 01:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,936
  26-02-2009, 16:23 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Adversting - CPM - CPC - CPL - CPA ?

  Hapur nga unfame, 09-09-2016 08:52
  cpm cpc cpl cpa
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 887
  09-09-2016, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Cool Albania Image Hosting

  Hapur nga cMd Al, 19-05-2014 11:52
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,176
  26-11-2014, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 16. alfa network awus036h

  Hapur nga ELDORADO, 25-01-2012 17:53
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 441
  26-01-2012, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 17. AMD FX 4300 apo Intel core i3 6100?

  Hapur nga BItcoin, 16-10-2016 17:00
  amd, core, fx4300, intel, procesor
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 711
  16-10-2016, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 18. AMD Processor ne Core2Duo

  Hapur nga rmaxhuni, 01-11-2012 13:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 637
  03-11-2012, 16:30 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Android 2.2 ne android 4.0

  Hapur nga rmaxhuni, 05-01-2014 17:09
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 798
  06-01-2014, 07:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,115
  17-07-2013, 05:47 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Animated Desktop 1.2

  Hapur nga arbanis, 17-04-2010 18:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,012
  17-04-2010, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Anti Virusi me i ri AVG 2013 falas

  Hapur nga user.2008, 28-10-2012 16:19
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 635
  28-10-2012, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Arrow Aparat Digital

  Hapur nga XIMI.NR1, 02-02-2011 11:57
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,210
  03-02-2011, 10:03 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 02:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 371
  16-04-2019, 02:40 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Apple, kompania 1 trilion dollarėshe

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 11-04-2012 13:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 546
  11-04-2012, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Apps per Iphone.

  Hapur nga PINK, 14-12-2011 23:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 5,410
  23-10-2012, 11:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Asus P4GE-MX

  Hapur nga rmaxhuni, 22-01-2014 19:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 760
  22-01-2014, 19:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 748
  06-08-2011, 00:21 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Exclamation Bashkimi i Video-ve

  Hapur nga XIMI.NR1, 19-12-2010 13:00
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,926
  15-04-2011, 18:29 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Beteja per Fshehtesi

  Hapur nga stern, 21-11-2009 12:32
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,868
  14-12-2009, 17:12 Shko tek mesazhi i fundit
 29. BitDefender Antivirus Free Edition

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 31-01-2014 07:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 810
  31-01-2014, 07:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,032
  16-12-2009, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Blerje makinash online-SCAM

  Hapur nga ICE-BOY, 29-09-2009 11:28
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,987
  02-10-2009, 01:43 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Bluetooth si te konfiguroj

  Hapur nga rmaxhuni, 16-12-2012 18:47
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 732
  30-01-2013, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 32. BukNat - Bukuritė Natyrore

  Hapur nga serialcode, 16-09-2015 20:52
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,197
  20-09-2015, 14:05 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ē'mendim keni pėr ... ?

  Hapur nga Ancien, 12-01-2015 14:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,092
  12-01-2015, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,100
  11-03-2014, 21:59 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cfare eshte Google Adsense ?

  Hapur nga SeliBaruti, 14-01-2014 17:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,016
  15-01-2014, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Cfare eshte inxhinjeria mekatronike?

  Hapur nga henri814, 21-09-2009 08:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,742
  21-09-2009, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Ēfarė mendoni pėr Windows 7?

  Hapur nga BHGod, 04-02-2009 16:03
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,770
  04-02-2009, 19:29 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Sondazh Sondazh: Cfare rezolucioni te monitorit pėrdorni?

  Hapur nga cunimartum, 03-01-2005 22:57
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 56
  • Lexime: 10,386
  09-01-2009, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 11,375
  12-05-2013, 18:12 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Chuck Norris Mode Ne Windows 7!

  Hapur nga Force-Intruder, 05-01-2010 16:29
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,199
  06-01-2010, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,178
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Cilat jane faqet qe preferoni me shume?

  Hapur nga no.Name92, 10-07-2010 19:51
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,461
  11-01-2012, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •