Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  94,914
Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 536 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 764
  • Postime: 5,019
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 851
  • Postime: 5,534
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 650
  • Postime: 5,729
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 79
  • Postime: 588
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 849
  • Postime: 45,839
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 577
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 337
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Aplikacionet e nevojshme ne telefonin tuaj.

  Hapur nga Neteorm, 12-01-2021 21:14
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 4,699
  12-02-2021, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 08:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 68
  • Lexime: 68,471
  10-01-2021, 07:28 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 19,340
  15-12-2020, 06:12 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 26,771
  11-08-2017, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 10:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 159,734
  09-08-2015, 12:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 16,070
  09-07-2015, 12:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 09:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 103,337
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 12:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 17,369
  07-08-2012, 23:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 20,218
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Arkiva online muzike/kenge

  Hapur nga zeus, 15-06-2022 17:42
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 319
  16-06-2022, 14:11 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Program für Termine ne Ambasaden Gjermane

  Hapur nga icode, 31-05-2022 03:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 440
  01-06-2022, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. HP COmpaq 6930p Remove Password bios

  Hapur nga rafetmaxhuni, 17-01-2022 17:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 843
  17-01-2022, 17:26 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Email i pėrkohshėm + .edu mail

  Hapur nga DEDI.AL, 14-01-2022 16:53
  temp mail
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 827
  15-01-2022, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Bitkoin 60K+

  Hapur nga Neteorm, 14-04-2021 08:55
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,420
  18-12-2021, 06:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Ndeshja Shqiperi-Poloni

  Hapur nga zeus, 12-10-2021 10:13
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,029
  12-11-2021, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Facebook ka nderruar emrin, do te quhet..

  Hapur nga Neteorm, 29-10-2021 10:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 422
  30-10-2021, 03:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 474
  29-10-2021, 03:25 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,905
  08-10-2021, 03:16 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Thumbs up Filma Me Titra Shqip - AlbaKings.com

  Hapur nga DEDI.AL, 16-04-2021 06:13
  filma me titra shqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,633
  29-09-2021, 03:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,767
  17-07-2021, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 9. 5 kėshilla SEO pėr fillestarė

  Hapur nga hostinkos.com, 17-07-2021 18:20
  seo
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,412
  17-07-2021, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,485
  04-05-2021, 00:45 Shko tek mesazhi i fundit
 11. “Bitcoin nė Shqipėri”

  Hapur nga Neteorm, 17-04-2021 09:17
  bitcoin, monedha virtuale, valute
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,180
  17-04-2021, 09:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Thumbs up Video Capture Card

  Hapur nga Paralog, 14-04-2021 19:01
  capture card, video
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,294
  14-04-2021, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 13. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 10:27
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 111,952
  05-04-2021, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,941
  11-02-2021, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Fito Bitcoin permes telefonit dhe kompjuterit

  Hapur nga RG2021, 08-02-2021 03:37
  bitcoin, fito bitcoin, minning, para ne internet, telefon
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,805
  08-02-2021, 09:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,767
  01-02-2021, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,954
  22-01-2021, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,972
  13-01-2021, 07:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,084
  11-01-2021, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ja si te mbroheni nga mashtrimi online

  Hapur nga driniluka, 10-01-2021 16:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,913
  10-01-2021, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,429
  28-09-2020, 05:19 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Download nga Youtube

  Hapur nga zeus, 13-08-2020 14:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,544
  16-08-2020, 19:14 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 08:58
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 5,786
  12-05-2020, 20:33 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Tabela Periodike e elementeve ne shqip

  Hapur nga Mr-Bledi, 21-04-2020 15:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,703
  21-04-2020, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Siguri Kibernetike

  Hapur nga Armend.96, 25-03-2020 12:00
  siguri kibernetike
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,378
  25-03-2020, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Secret codes for Apple iPhone 8

  Hapur nga svens78, 15-03-2020 05:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,801
  15-03-2020, 05:14 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Shiko.AL(app) - Filma, Seriale, TV Shqip

  Hapur nga shiko.al, 17-02-2020 14:20
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,275
  20-02-2020, 05:11 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,617
  09-01-2020, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Cila faqe per ndeshjen Shqiperi-France

  Hapur nga zeus, 17-11-2019 15:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,687
  18-11-2019, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kerkes per nje program per Vizit Cards

  Hapur nga loni121, 02-06-2015 20:19
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,381
  13-11-2019, 07:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,555
  25-10-2019, 22:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,248
  25-10-2019, 22:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kush mundet?

  Hapur nga niko sinani, 31-05-2019 06:39
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,805
  13-09-2019, 11:12 Shko tek mesazhi i fundit
 26. kerkoj faqe shqiptare

  Hapur nga Kachurreli, 27-04-2019 10:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,074
  27-04-2019, 10:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,302
  25-04-2019, 02:29 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Leksionet e kimise

  Hapur nga ne universitet, 18-04-2019 04:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,605
  18-04-2019, 04:27 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kimia ne kanalin tim ne youtube

  Hapur nga ne universitet, 17-04-2019 06:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,228
  17-04-2019, 06:52 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Aplikacione per Android dhe IOS?

  Hapur nga VisarLimani, 16-04-2019 01:40
  android, ios
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,322
  16-04-2019, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Cool Si te krijoni VPN-ne tuaj personale (Debian)

  Hapur nga G3G, 12-03-2019 16:29
  ate, forumishqiptar, instaloni, openvpn, shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,806
  12-03-2019, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Nderrimi i baterise se Samsung S6 Edge

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:54
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,015
  23-02-2019, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Nderrimi i ekranit te Iphone 7 step by step

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,994
  23-02-2019, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,849
  23-02-2019, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,773
  23-02-2019, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,898
  23-02-2019, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Si te riparojm vendin e mbushjes se Ipad Air

  Hapur nga uqk1234, 23-02-2019 19:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,889
  23-02-2019, 19:47 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Pasvord i facebook

  Hapur nga Blerton-5, 23-02-2019 14:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,542
  23-02-2019, 14:22 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 11 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •