Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 490 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,015
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,527
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,722
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 832
  • Postime: 45,784
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 576
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 335
  • Postime: 3,053
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 39,486
  13-05-2018, 20:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 15,990
  11-08-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 11:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 110,960
  09-08-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,048
  09-07-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 66,258
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 9,284
  20-02-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 13:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 8,124
  08-08-2012, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,902
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 78
  11-01-2019, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Nje faqe per dietat

  Hapur nga driniluka, 13-11-2018 15:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 426
  15-11-2018, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 2. e-book shqip

  Hapur nga Darius, 31-08-2012 11:27
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 39,561
  13-11-2018, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Probleme me tastieren e laptopit

  Hapur nga auiu, 12-09-2018 04:39
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 401
  13-11-2018, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Perdorues te tvalb.com?

  Hapur nga zeus, 13-10-2018 12:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 291
  13-10-2018, 12:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 464
  24-08-2018, 21:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,332
  20-05-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Wordpress

  Hapur nga Realmadrid 2018, 18-05-2018 11:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 566
  18-05-2018, 11:35 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Informata mbi GDPR!

  Hapur nga Lazo, 16-05-2018 17:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 322
  16-05-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Cool Site me i ri

  Hapur nga Realmadrid 2018, 25-04-2018 08:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 378
  25-04-2018, 08:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Website i ri me filma te bukur

  Hapur nga Realmadrid 2018, 05-04-2018 09:58
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  05-04-2018, 09:58 Shko tek mesazhi i fundit
 9. 71 vjeqari kampion ne counter strike

  Hapur nga anonr23, 01-04-2018 12:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 424
  01-04-2018, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 10:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 276
  26-03-2018, 10:35 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lightbulb Logo - shperblim.

  Hapur nga skender76, 16-01-2018 14:38
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 872
  18-03-2018, 15:13 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Faqe per ebooks

  Hapur nga zeus, 26-09-2016 16:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 889
  24-02-2018, 12:43 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ka ndonje forum informatike/IT kosovar?

  Hapur nga chillexer, 21-02-2018 21:36
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 387
  21-02-2018, 22:44 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 558
  07-02-2018, 07:01 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Free internet vodafone albania

  Hapur nga Lazo, 28-12-2017 10:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,545
  28-12-2017, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 678
  27-11-2017, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Thumbs up windows 7 format

  Hapur nga alazona1, 20-11-2017 12:29
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 759
  23-11-2017, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 694
  26-08-2017, 21:40 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Ndihmė pėr njė skanim

  Hapur nga Wordless, 14-08-2017 03:45
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 1,419
  19-08-2017, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Me duhet ProMarket v2, per manaxhim marketi.

  Hapur nga DENDED, 24-07-2017 12:58
  promarket v2
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 468
  24-07-2017, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb Me duhet Google Sketcup 2015

  Hapur nga Wordless, 03-07-2017 10:13
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 747
  05-07-2017, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 981
  13-05-2017, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Lightbulb freebitco.in Metod per te bashkpunuar

  Hapur nga Altin12, 20-04-2017 13:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 876
  20-04-2017, 13:38 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Liber per programim web

  Hapur nga zeus, 01-03-2017 10:27
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,173
  03-03-2017, 02:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kur Do Te dale Iphone 7 ne shtijee ??

  Hapur nga visar123, 18-10-2016 11:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,019
  23-02-2017, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Deep Web [Bota e padukshme e internetit ]

  Hapur nga Lazo, 19-02-2017 12:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 659
  19-02-2017, 12:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Si te mbroheni nga adsense dhe affilate scam

  Hapur nga inc-seo, 17-02-2017 20:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 670
  17-02-2017, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Faqja e parė e internetit.

  Hapur nga Lazo, 12-01-2017 17:22
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 850
  12-01-2017, 17:22 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ku mund te gjej nji LOje falas dhe full ??

  Hapur nga Vinjol, 22-11-2016 14:41
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,109
  12-12-2016, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
 26. mp4 vs m4v

  Hapur nga MarioCGardner, 09-12-2016 05:22
  convert mp4 to m4v, converting mp4 to m4v, mp4 to m4v, mp4 to m4v converter, mp4 vs m4v
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 783
  09-12-2016, 05:22 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Elektronik & Elektricitet

  Hapur nga Tesla Motor, 21-12-2012 09:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 11,174
  05-12-2016, 10:10 Shko tek mesazhi i fundit
 28. programe per fashion design and painting

  Hapur nga DEA27, 18-11-2016 15:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 611
  18-11-2016, 15:39 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Si instalohet CS 1.6 ne PC?

  Hapur nga enis03, 18-10-2016 11:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 633
  18-10-2016, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Sondazh Sondazh: Windows vs Linux

  Hapur nga SSALB, 11-09-2002 12:33
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 33,033
  16-10-2016, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 31. AMD FX 4300 apo Intel core i3 6100?

  Hapur nga BItcoin, 16-10-2016 17:00
  amd, core, fx4300, intel, procesor
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 586
  16-10-2016, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Thumbs up IPTV falas

  Hapur nga IPTV-KS, 04-09-2016 13:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,690
  10-09-2016, 00:22 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Adversting - CPM - CPC - CPL - CPA ?

  Hapur nga unfame, 09-09-2016 08:52
  cpm cpc cpl cpa
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 749
  09-09-2016, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 785
  05-09-2016, 20:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 900
  01-09-2016, 06:56 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Kodi xbmc

  Hapur nga 383, 22-06-2016 19:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 4,953
  18-08-2016, 09:45 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Arrow Si te mesoj IT

  Hapur nga dua te mesoj IT, 27-04-2016 22:07
  cisco, informatike, mesoj, network, student
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,236
  29-07-2016, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 890
  22-07-2016, 05:32 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Simple Budget App (Android)

  Hapur nga Simple Budget, 09-07-2016 07:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 881
  09-07-2016, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,806
  12-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 851
  21-04-2016, 08:45 Shko tek mesazhi i fundit
 37. ip konflikt

  Hapur nga altin.manuka, 21-08-2015 18:12
  konflikt, router
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,006
  21-04-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •