Close
Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 508 gjithsej

Forumi: Informatikė dhe Internet

Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.

Nėn-Forume Postimi i Fundit

 1. Nė kėtė forum mund tė postoni tė rejat mė tė fundit nga fusha e teknologjisė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 762
  • Postime: 5,010
 2. Nė kėtė forum, tė gjithė studentėt dhe programuesit shqiptarė shkėmbejnė eksperiencat e veta ne gjuhe te ndryshme programimi.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 847
  • Postime: 5,527
 3. Nė kėtė nėn forum mund tė gjeni informacione mbi ndėrtimin, pėrdorimin si dhe arsyet e egzistencės tė njė rrjeti kompjuterik.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 648
  • Postime: 5,723
 4. Ky forum i ėshtė dedikuar shqipėrimit tė gjithė termave tė informatikės nga anglishtja nė gjuhėn shqipe.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 78
  • Postime: 587
 5. Ky forum ėshtė hapur pėr pyetje tė pėrgjithshme mbi informatikėn dhe pėrfshin pėrdoruesit e WINDOWS. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te beni pyetje apo ofroni zgjidhje per problemet qe hasni.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 837
  • Postime: 45,804
 6. Kėtu mund tė diskutoni pėr instalimin, pėrdorimin dhe mirėmbajtjen e Unix, Linux, e tė gjithė shijeve te tjera te Unix. Mirėpriten pyetjet e fillestarėve, si dhe eksperienca e veteranėve.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 236
  • Postime: 1,594
 7. Ky forum eshte hapur per perdoruesit e sistemit operativ Macintosh, ose shkurt Mac. Mund te sillni eksperiencen tuaj, te kerkoni ndihme apo diskutoni me perdoruesit e tjere te MAC.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 76
  • Postime: 576
 8. Ftojmė ekspertėt e fushave tė ndryshme tė informatikės tė shkruajnė leksione nė shqip pėr ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė.

  Moderatorėt:

  1. benseven11,
  2. Darius

  Komandat e Forumit:

  Forum Statistics:

  • Tema: 336
  • Postime: 3,056
» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Faqe interesante qe keni pare ne internet.

  Hapur nga toni007, 11-04-2009 09:27
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 67
  • Lexime: 45,596
  26-04-2019, 13:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Editore grafike online dhe programe falas

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:02
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 17,750
  11-08-2017, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Thumbs up Kryetemė Kryetemė: Pamje nga tryeza ime

  Hapur nga helios, 26-06-2004 11:28
  20 Faqe
  1 2 3 ... 20
  • Pėrgjigje: 392
  • Lexime: 121,548
  09-08-2015, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,230
  09-07-2015, 13:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Kryetemė Kryetemė: Specifikat e kompjuterit tim

  Hapur nga reinald, 23-07-2002 10:34
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 159
  • Lexime: 73,895
  17-02-2014, 16:31 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Kryetemė Kryetemė: Editore video falas online dhe programe.

  Hapur nga benseven11, 11-11-2009 01:40
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 10,539
  20-02-2013, 15:27 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Produkte hardware me cilesi te larte.

  Hapur nga benseven11, 27-03-2011 13:30
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 9,423
  08-08-2012, 00:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Faqe per video chat.

  Hapur nga benseven11, 18-11-2009 22:48
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,109
  18-11-2009, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. www.a-tech.al reviste online e IT Shqip

  Hapur nga GjimiGJ, 28-04-2015 09:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,345
  28-04-2015, 09:04 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Pytje rreth email-t

  Hapur nga DENDED, 05-04-2015 13:50
  email
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 934
  18-04-2015, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Financa 5

  Hapur nga Ina Ina, 27-03-2015 09:36
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,907
  27-03-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,341
  11-03-2015, 05:45 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Lightbulb Tv stream shqip free

  Hapur nga philips, 17-02-2015 22:22
  tv shqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,199
  03-03-2015, 11:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,635
  01-03-2015, 21:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 3,961
  25-02-2015, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Ku muj ta gjej nje liber per Wordpress

  Hapur nga rmaxhuni, 11-02-2015 09:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 887
  11-02-2015, 21:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,759
  06-02-2015, 15:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 995
  02-02-2015, 08:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Riparimi i dokumenteve

  Hapur nga memi, 28-01-2015 10:55
  kthimi i shenimeve
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,241
  31-01-2015, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 20,430
  22-01-2015, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Puno Online ne internet

  Hapur nga jeset, 05-04-2013 19:49
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 4,298
  18-01-2015, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Ē'mendim keni pėr ... ?

  Hapur nga Ancien, 12-01-2015 14:15
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,090
  12-01-2015, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,187
  04-01-2015, 17:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Question Programe qe hapin Raw Files.

  Hapur nga mia@, 18-07-2014 14:04
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 2,809
  30-11-2014, 22:13 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cool Albania Image Hosting

  Hapur nga cMd Al, 19-05-2014 11:52
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,174
  26-11-2014, 14:37 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Marketing!

  Hapur nga Wxp, 12-06-2014 14:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,626
  08-11-2014, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,268
  06-11-2014, 11:55 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Euralb.info - Enciklopedia Online

  Hapur nga SeliBaruti, 28-10-2014 14:40
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 892
  28-10-2014, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,280
  01-10-2014, 06:00 Shko tek mesazhi i fundit
 13. JusaHost.com - Your 1st Choice In Hosting

  Hapur nga jus@web, 26-09-2014 20:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 895
  26-09-2014, 20:42 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Perdorimi i Word document

  Hapur nga bekimi36, 17-09-2014 10:14
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,265
  17-09-2014, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kaspersky internet Security 2014 1/pc

  Hapur nga Bledian93, 10-07-2014 09:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,427
  27-08-2014, 06:54 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Question Mbas shkolle!!!

  Hapur nga Erion Noire, 26-06-2014 12:54
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,209
  25-08-2014, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,059
  28-07-2014, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Post Forumi i webmasterave shqiptare

  Hapur nga webmasteral, 23-06-2014 11:32
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,407
  27-07-2014, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 956
  20-07-2014, 08:13 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Rihapet Demonoid.

  Hapur nga BlooD_VenoM, 03-07-2014 20:17
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,608
  19-07-2014, 20:48 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Question Ndihme per wordpress

  Hapur nga Snake Eyes, 11-07-2014 12:36
  wordpress
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,105
  11-07-2014, 21:19 Shko tek mesazhi i fundit
 20. pershendetje

  Hapur nga agjenti 007, 04-06-2014 04:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,395
  04-06-2014, 04:34 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Question Liber kontaktesh

  Hapur nga LedioBallhysa, 30-05-2014 07:17
  struktura ne c porgra
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,527
  30-05-2014, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Mesazh nga....

  Hapur nga Ina Ina, 20-05-2014 11:18
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,885
  22-05-2014, 08:10 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Nje sugjerim desha...

  Hapur nga Wxp, 21-05-2014 07:00
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,266
  21-05-2014, 22:57 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Njoftim!

  Hapur nga Wxp, 11-05-2014 10:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 998
  11-05-2014, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kerkoj Bashkepunim

  Hapur nga MiriMarku, 10-04-2014 15:39
  mirdita.com
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 996
  30-04-2014, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 803
  20-04-2014, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Si mund ti rikthej dokumentat nga USB?

  Hapur nga Xhemis, 15-11-2013 16:38
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,262
  19-04-2014, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 4,005
  14-04-2014, 12:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 803
  09-04-2014, 03:38 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Mesohu te kodosh vetem 1 ore ne dite

  Hapur nga GjimiGJ, 06-04-2014 12:05
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,440
  07-04-2014, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Ndihme ndihme ndihme

  Hapur nga DEA27, 24-03-2014 14:18
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,514
  03-04-2014, 13:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 814
  20-03-2014, 07:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,035
  20-03-2014, 05:46 Shko tek mesazhi i fundit
 29. OFFERTE: 50GB Falas @ box.com

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 18-03-2014 07:19
  50gb falas, box.com, offerte
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,097
  18-03-2014, 07:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. OFFERTE: Nero BackItUp 2014

  Hapur nga DiGiT@LiFE, 12-03-2014 17:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 844
  12-03-2014, 17:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,100
  11-03-2014, 21:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 931
  28-02-2014, 18:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 803
  28-02-2014, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 775
  25-02-2014, 07:31 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 11 FillimFillim 12345 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •