Close
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1111 gjithsej

Forumi: Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga Deni_Boy, 06-01-2012 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 150
  • Lexime: 55,736
  08-01-2017, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Batutat mė qesharake tė anėtarėve tė Forumit...

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 20-06-2002 02:15
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 602
  • Lexime: 189,767
  20-06-2014, 01:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Hapur nga Sherri, 07-03-2005 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,275
  07-03-2005, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Barcaleta nga miku_yt

  Hapur nga miku_yt, 13-10-2018 12:15
  barcaleta chatoshqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 766
  18-10-2018, 09:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Te qeshim se bashku...

  Hapur nga pranvera bica, 23-02-2012 17:41
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 17,975
  06-10-2018, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Barcalete: Mekatari dhe Djalli

  Hapur nga miku_yt, 05-10-2018 06:51
  barcaleta fetare, barcaleta shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 230
  05-10-2018, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 297
  04-10-2018, 16:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Barcaleta e dites

  Hapur nga prenceedi, 14-11-2008 13:50
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 39,313
  27-09-2018, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Video Humoristike..:)

  Hapur nga e panjohura, 22-04-2012 05:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 221
  • Lexime: 46,988
  26-09-2018, 16:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 2043 barsaleta

  Hapur nga 2043, 01-08-2011 14:41
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,020
  • Lexime: 131,983
  25-09-2018, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Talking Fjalor : Shqip - Turqisht

  Hapur nga km92, 25-07-2006 07:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 47,946
  03-02-2018, 15:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Wink Just want to say Hi.

  Hapur nga MorrisRemi, 02-11-2017 02:13
  , ,
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,129
  02-11-2017, 02:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Qyfyre [+18]

  Hapur nga Qyfyre, 01-12-2009 09:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 23,164
  21-10-2017, 02:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Hapur nga alket merolli, 11-12-2012 03:43
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 31,854
  14-10-2017, 09:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Emigranti!

  Hapur nga Ciarli, 14-10-2017 07:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 454
  14-10-2017, 07:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Burgu!

  Hapur nga Ciarli, 09-10-2017 05:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 491
  09-10-2017, 05:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shqiperia agroturistike 2013 e ne vijim

  Hapur nga abica, 05-10-2017 13:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 372
  05-10-2017, 13:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Anglezi,Gjermani edhe Shqiptari

  Hapur nga rentaman, 20-03-2014 16:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,635
  05-10-2017, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Edvin Enver Kokaina

  Hapur nga Albo, 16-01-2015 11:55
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,348
  05-10-2017, 09:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Foto Humoristike #1

  Hapur nga Flori, 04-11-2006 17:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 26,116
  06-05-2017, 10:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  15-03-2016, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ide e mrekullueshme

  Hapur nga ILMGAP, 22-02-2010 18:17
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,251
  28-12-2015, 10:26 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Wink Humor Politikanėsh

  Hapur nga Wrangler, 28-08-2015 07:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,562
  12-09-2015, 14:26 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gjegjeza

  Hapur nga edi number 2, 07-10-2002 17:45
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 212,028
  02-09-2015, 13:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,208
  25-07-2015, 14:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Voto edhe ti !!

  Hapur nga Wrangler, 21-06-2015 05:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,975
  21-06-2015, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Hajdutet e kazinos

  Hapur nga benseven11, 15-04-2015 23:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,253
  03-06-2015, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,645
  14-02-2015, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,173
  12-02-2015, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ankohu po Deshe

  Hapur nga NIKOLA TESLA, 05-04-2014 18:46
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,742
  27-01-2015, 05:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Wink Harta e re e Shqipėrisė :D

  Hapur nga Wordless, 29-12-2014 18:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,691
  29-12-2014, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Batuta nga filmat shqiptare

  Hapur nga 2043, 18-11-2012 05:37
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 20,095
  29-09-2014, 15:35 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Wink Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Hapur nga Wordless, 11-05-2014 13:04
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,830
  15-09-2014, 09:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nji realitet i hidhur me Cunat

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 12:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,579
  10-08-2014, 18:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. MUltimiliarderi Arab :)

  Hapur nga Vinjol, 06-08-2014 21:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,214
  08-08-2014, 03:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,297
  19-06-2014, 12:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,287
  31-05-2014, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Foto Humoristike III

  Hapur nga Deni_Boy, 27-08-2012 18:44
  49 Faqe
  1 2 3 ... 49
  • Pėrgjigje: 977
  • Lexime: 213,746
  22-04-2014, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Blog - perkthyer

  Hapur nga agonny, 31-03-2014 21:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,001
  01-04-2014, 19:34 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Racial images of serbians / serbs

  Hapur nga Keter, 16-03-2014 01:25
  2 Faqe
  1 2
  racial images of serbians, serbs, ugly
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 8,439
  16-03-2014, 07:59 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Trimi shqiptar dhe gjarperi!

  Hapur nga Antiproanti, 07-01-2014 21:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,592
  07-01-2014, 21:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,132
  11-11-2013, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
 32. seks me makina, pse jo?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 27-10-2013 06:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,847
  28-10-2013, 09:47 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kafe bar F/SH

  Hapur nga biligoa, 29-06-2008 23:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 20,423
  23-10-2013, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Hapur nga skender76, 11-09-2013 15:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 9,814
  16-09-2013, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Thenie dhe Citime Qesharake

  Hapur nga Mr-Bledi, 24-07-2012 21:09
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 24,317
  13-09-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Gruaja e zgjuar dhe burri gėnjeshtar

  Hapur nga Denata, 06-08-2013 15:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,700
  06-08-2013, 15:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,293
  11-06-2013, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 37. ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Hapur nga teta, 22-05-2013 04:37
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,723
  22-05-2013, 11:58 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Hapur nga Akili-A, 29-04-2013 11:13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,609
  30-04-2013, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Funny videos Me Dublime Shqip

  Hapur nga Arvima, 16-09-2011 17:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,310
  20-04-2013, 14:58 Shko tek mesazhi i fundit
 40. 100 fakte pėr Rufi Osmanin

  Hapur nga blerim.neziri, 12-04-2011 04:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,983
  09-04-2013, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Fjale Rakie.

  Hapur nga ARKIA, 20-09-2010 14:20
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 289
  • Lexime: 43,206
  01-03-2013, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •