Close
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1111 gjithsej

Forumi: Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga Deni_Boy, 06-01-2012 10:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 150
  • Lexime: 56,355
  08-01-2017, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Batutat mė qesharake tė anėtarėve tė Forumit...

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 20-06-2002 01:15
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 602
  • Lexime: 189,995
  20-06-2014, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Hapur nga Sherri, 07-03-2005 13:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,300
  07-03-2005, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Barcaleta nga miku_yt

  Hapur nga miku_yt, 13-10-2018 11:15
  barcaleta chatoshqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 897
  18-10-2018, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Te qeshim se bashku...

  Hapur nga pranvera bica, 23-02-2012 16:41
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 18,231
  06-10-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Barcalete: Mekatari dhe Djalli

  Hapur nga miku_yt, 05-10-2018 05:51
  barcaleta fetare, barcaleta shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 246
  05-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 313
  04-10-2018, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Barcaleta e dites

  Hapur nga prenceedi, 14-11-2008 12:50
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 39,725
  27-09-2018, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Video Humoristike..:)

  Hapur nga e panjohura, 22-04-2012 04:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 221
  • Lexime: 47,099
  26-09-2018, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 2043 barsaleta

  Hapur nga 2043, 01-08-2011 13:41
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,020
  • Lexime: 132,461
  25-09-2018, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Talking Fjalor : Shqip - Turqisht

  Hapur nga km92, 25-07-2006 06:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 48,554
  03-02-2018, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Wink Just want to say Hi.

  Hapur nga MorrisRemi, 02-11-2017 01:13
  , ,
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,168
  02-11-2017, 01:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Qyfyre [+18]

  Hapur nga Qyfyre, 01-12-2009 08:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 23,417
  21-10-2017, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Hapur nga alket merolli, 11-12-2012 02:43
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 32,120
  14-10-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Emigranti!

  Hapur nga Ciarli, 14-10-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  14-10-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Burgu!

  Hapur nga Ciarli, 09-10-2017 04:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 506
  09-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shqiperia agroturistike 2013 e ne vijim

  Hapur nga abica, 05-10-2017 12:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 384
  05-10-2017, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Anglezi,Gjermani edhe Shqiptari

  Hapur nga rentaman, 20-03-2014 15:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,646
  05-10-2017, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Edvin Enver Kokaina

  Hapur nga Albo, 16-01-2015 10:55
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,365
  05-10-2017, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Foto Humoristike #1

  Hapur nga Flori, 04-11-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 26,375
  06-05-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 741
  15-03-2016, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ide e mrekullueshme

  Hapur nga ILMGAP, 22-02-2010 17:17
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,271
  28-12-2015, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Wink Humor Politikanėsh

  Hapur nga Wrangler, 28-08-2015 06:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,581
  12-09-2015, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gjegjeza

  Hapur nga edi number 2, 07-10-2002 16:45
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 212,464
  02-09-2015, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,218
  25-07-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Voto edhe ti !!

  Hapur nga Wrangler, 21-06-2015 04:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,987
  21-06-2015, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Hajdutet e kazinos

  Hapur nga benseven11, 15-04-2015 22:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,262
  03-06-2015, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,659
  14-02-2015, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,210
  12-02-2015, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ankohu po Deshe

  Hapur nga NIKOLA TESLA, 05-04-2014 17:46
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,755
  27-01-2015, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Wink Harta e re e Shqipėrisė :D

  Hapur nga Wordless, 29-12-2014 17:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,701
  29-12-2014, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Batuta nga filmat shqiptare

  Hapur nga 2043, 18-11-2012 04:37
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 20,302
  29-09-2014, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Wink Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Hapur nga Wordless, 11-05-2014 12:04
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,858
  15-09-2014, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nji realitet i hidhur me Cunat

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 11:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,592
  10-08-2014, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. MUltimiliarderi Arab :)

  Hapur nga Vinjol, 06-08-2014 20:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,225
  08-08-2014, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,320
  19-06-2014, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,301
  31-05-2014, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Foto Humoristike III

  Hapur nga Deni_Boy, 27-08-2012 17:44
  49 Faqe
  1 2 3 ... 49
  • Pėrgjigje: 977
  • Lexime: 214,584
  22-04-2014, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Blog - perkthyer

  Hapur nga agonny, 31-03-2014 20:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,020
  01-04-2014, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Racial images of serbians / serbs

  Hapur nga Keter, 16-03-2014 00:25
  2 Faqe
  1 2
  racial images of serbians, serbs, ugly
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 8,525
  16-03-2014, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Trimi shqiptar dhe gjarperi!

  Hapur nga Antiproanti, 07-01-2014 20:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,606
  07-01-2014, 20:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,156
  11-11-2013, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 32. seks me makina, pse jo?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 27-10-2013 05:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,861
  28-10-2013, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kafe bar F/SH

  Hapur nga biligoa, 29-06-2008 22:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 20,500
  23-10-2013, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Hapur nga skender76, 11-09-2013 14:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 9,920
  16-09-2013, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Thenie dhe Citime Qesharake

  Hapur nga Mr-Bledi, 24-07-2012 20:09
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 24,535
  13-09-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Gruaja e zgjuar dhe burri gėnjeshtar

  Hapur nga Denata, 06-08-2013 14:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,715
  06-08-2013, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,313
  11-06-2013, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 37. ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Hapur nga teta, 22-05-2013 03:37
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,738
  22-05-2013, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Hapur nga Akili-A, 29-04-2013 10:13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,643
  30-04-2013, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Funny videos Me Dublime Shqip

  Hapur nga Arvima, 16-09-2011 16:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,358
  20-04-2013, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 40. 100 fakte pėr Rufi Osmanin

  Hapur nga blerim.neziri, 12-04-2011 03:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,998
  09-04-2013, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Fjale Rakie.

  Hapur nga ARKIA, 20-09-2010 13:20
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 289
  • Lexime: 43,566
  01-03-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •