Close
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1111 gjithsej

Forumi: Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga Deni_Boy, 06-01-2012 10:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 150
  • Lexime: 56,281
  08-01-2017, 17:18 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Batutat mė qesharake tė anėtarėve tė Forumit...

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 20-06-2002 01:15
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 602
  • Lexime: 189,960
  20-06-2014, 00:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Hapur nga Sherri, 07-03-2005 13:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,297
  07-03-2005, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Barcaleta nga miku_yt

  Hapur nga miku_yt, 13-10-2018 11:15
  barcaleta chatoshqip
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 872
  18-10-2018, 08:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Te qeshim se bashku...

  Hapur nga pranvera bica, 23-02-2012 16:41
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 18,212
  06-10-2018, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Barcalete: Mekatari dhe Djalli

  Hapur nga miku_yt, 05-10-2018 05:51
  barcaleta fetare, barcaleta shqip
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 243
  05-10-2018, 05:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 311
  04-10-2018, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Barcaleta e dites

  Hapur nga prenceedi, 14-11-2008 12:50
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 202
  • Lexime: 39,645
  27-09-2018, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Video Humoristike..:)

  Hapur nga e panjohura, 22-04-2012 04:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 221
  • Lexime: 47,087
  26-09-2018, 15:19 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 2043 barsaleta

  Hapur nga 2043, 01-08-2011 13:41
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,020
  • Lexime: 132,387
  25-09-2018, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Talking Fjalor : Shqip - Turqisht

  Hapur nga km92, 25-07-2006 06:55
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 48,456
  03-02-2018, 14:47 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Wink Just want to say Hi.

  Hapur nga MorrisRemi, 02-11-2017 01:13
  , ,
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,167
  02-11-2017, 01:13 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Qyfyre [+18]

  Hapur nga Qyfyre, 01-12-2009 08:31
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 85
  • Lexime: 23,397
  21-10-2017, 01:40 Shko tek mesazhi i fundit
 10. "Thenie te mencura popullore"gazmore.

  Hapur nga alket merolli, 11-12-2012 02:43
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 116
  • Lexime: 32,098
  14-10-2017, 08:06 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Emigranti!

  Hapur nga Ciarli, 14-10-2017 06:46
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 468
  14-10-2017, 06:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Burgu!

  Hapur nga Ciarli, 09-10-2017 04:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 504
  09-10-2017, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Shqiperia agroturistike 2013 e ne vijim

  Hapur nga abica, 05-10-2017 12:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 383
  05-10-2017, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Anglezi,Gjermani edhe Shqiptari

  Hapur nga rentaman, 20-03-2014 15:45
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,645
  05-10-2017, 08:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Edvin Enver Kokaina

  Hapur nga Albo, 16-01-2015 10:55
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,365
  05-10-2017, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Foto Humoristike #1

  Hapur nga Flori, 04-11-2006 16:54
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 26,278
  06-05-2017, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 738
  15-03-2016, 18:52 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ide e mrekullueshme

  Hapur nga ILMGAP, 22-02-2010 17:17
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,271
  28-12-2015, 09:26 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Wink Humor Politikanėsh

  Hapur nga Wrangler, 28-08-2015 06:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,579
  12-09-2015, 13:26 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Gjegjeza

  Hapur nga edi number 2, 07-10-2002 16:45
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 78
  • Lexime: 212,413
  02-09-2015, 12:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,217
  25-07-2015, 13:29 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Voto edhe ti !!

  Hapur nga Wrangler, 21-06-2015 04:47
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 1,986
  21-06-2015, 16:06 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Hajdutet e kazinos

  Hapur nga benseven11, 15-04-2015 22:28
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,262
  03-06-2015, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,657
  14-02-2015, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 4,209
  12-02-2015, 06:27 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ankohu po Deshe

  Hapur nga NIKOLA TESLA, 05-04-2014 17:46
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,754
  27-01-2015, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Wink Harta e re e Shqipėrisė :D

  Hapur nga Wordless, 29-12-2014 17:06
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,700
  29-12-2014, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Batuta nga filmat shqiptare

  Hapur nga 2043, 18-11-2012 04:37
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 201
  • Lexime: 20,279
  29-09-2014, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Wink Foto Humoristike - Only in Albania !!

  Hapur nga Wordless, 11-05-2014 12:04
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,856
  15-09-2014, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Nji realitet i hidhur me Cunat

  Hapur nga Vinjol, 08-08-2014 11:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,589
  10-08-2014, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. MUltimiliarderi Arab :)

  Hapur nga Vinjol, 06-08-2014 20:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,224
  08-08-2014, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,316
  19-06-2014, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,299
  31-05-2014, 08:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Foto Humoristike III

  Hapur nga Deni_Boy, 27-08-2012 17:44
  49 Faqe
  1 2 3 ... 49
  • Pėrgjigje: 977
  • Lexime: 214,500
  22-04-2014, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Blog - perkthyer

  Hapur nga agonny, 31-03-2014 20:24
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,019
  01-04-2014, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Racial images of serbians / serbs

  Hapur nga Keter, 16-03-2014 00:25
  2 Faqe
  1 2
  racial images of serbians, serbs, ugly
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 8,521
  16-03-2014, 06:59 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Trimi shqiptar dhe gjarperi!

  Hapur nga Antiproanti, 07-01-2014 20:16
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,605
  07-01-2014, 20:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,154
  11-11-2013, 18:53 Shko tek mesazhi i fundit
 32. seks me makina, pse jo?

  Hapur nga Xhuxhumaku, 27-10-2013 05:50
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,859
  28-10-2013, 08:47 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kafe bar F/SH

  Hapur nga biligoa, 29-06-2008 22:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 20,493
  23-10-2013, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Gra, kujdes mos t'ju marrin burrin....:D

  Hapur nga skender76, 11-09-2013 14:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 70
  • Lexime: 9,917
  16-09-2013, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Thenie dhe Citime Qesharake

  Hapur nga Mr-Bledi, 24-07-2012 20:09
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 24,506
  13-09-2013, 18:17 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Gruaja e zgjuar dhe burri gėnjeshtar

  Hapur nga Denata, 06-08-2013 14:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,713
  06-08-2013, 14:43 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,311
  11-06-2013, 15:12 Shko tek mesazhi i fundit
 37. ok goca-ni edhe kesaj ju gjet zgjidhja

  Hapur nga teta, 22-05-2013 03:37
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 2,736
  22-05-2013, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Gomari nxjerr te zotin nga balta

  Hapur nga Akili-A, 29-04-2013 10:13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,642
  30-04-2013, 09:13 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Funny videos Me Dublime Shqip

  Hapur nga Arvima, 16-09-2011 16:17
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 6,351
  20-04-2013, 13:58 Shko tek mesazhi i fundit
 40. 100 fakte pėr Rufi Osmanin

  Hapur nga blerim.neziri, 12-04-2011 03:00
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,995
  09-04-2013, 13:35 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Fjale Rakie.

  Hapur nga ARKIA, 20-09-2010 13:20
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 289
  • Lexime: 43,540
  01-03-2013, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •