Close
Faqja 3 prej 23 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 1111 gjithsej

Forumi: Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga Deni_Boy, 06-01-2012 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 151
  • Lexime: 61,792
  11-10-2019, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Batutat mė qesharake tė anėtarėve tė Forumit...

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 20-06-2002 02:15
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 602
  • Lexime: 196,242
  20-06-2014, 01:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Hapur nga Sherri, 07-03-2005 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,975
  07-03-2005, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Foto Humoristike

  Hapur nga toni007, 30-03-2009 19:09
  57 Faqe
  1 2 3 ... 57
  • Pėrgjigje: 1,136
  • Lexime: 167,578
  03-02-2012, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lėvizur: Unė, pėlqej shumė pjeshkėt!

  Hapur nga baaroar, 08-02-2012 17:26
  •  
  •  
 3. albania got talent... gallate e madhe

  Hapur nga il_padrino, 15-01-2012 11:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 722
  15-01-2012, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga [LoTi], 03-07-2008 13:12
  30 Faqe
  1 2 3 ... 30
  • Pėrgjigje: 586
  • Lexime: 67,829
  06-01-2012, 11:45 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Irfan CANA:PAK SATIRĖ PĖR KOHĖ TĖ LRĖ

  Hapur nga irfancana, 03-01-2012 12:10
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 796
  03-01-2012, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Irfan CANA:PARODI PĖR SHTETIN E RI

  Hapur nga irfancana, 03-01-2012 09:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 845
  03-01-2012, 09:33 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Puthja e parė nuk harrohet !

  Hapur nga I-pakapshmi, 19-12-2011 12:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 896
  19-12-2011, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Humor nga Force-Intruder

  Hapur nga Force-Intruder, 24-12-2007 11:47
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 283
  • Lexime: 35,224
  18-12-2011, 21:35 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fotot humoristike te vitit

  Hapur nga Dito, 15-07-2009 14:22
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 242
  • Lexime: 40,448
  13-12-2011, 12:45 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Highlanders Test

  Hapur nga Force-Intruder, 29-11-2011 09:36
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 3,230
  01-12-2011, 13:20 Shko tek mesazhi i fundit
 11. You Know Your Albanian When...

  Hapur nga Konstantin, 04-01-2011 12:20
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 4,382
  16-11-2011, 00:59 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Lėvizur: Kosova njė vend koti

  Hapur nga Poeti, 26-12-2011 18:17
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 865
  31-10-2011, 14:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 2,879
  26-10-2011, 14:35 Shko tek mesazhi i fundit
 13. ku mund te gjej kete humorin online?

  Hapur nga ^SHIU^, 25-10-2011 18:11
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,199
  25-10-2011, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Vidio(Gjirime) Interesante

  Hapur nga fegi, 25-09-2011 06:01
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,352
  01-10-2011, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Batutat e Ramės si lider i opozitės

  Hapur nga Explorer, 30-07-2010 03:16
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,401
  15-09-2011, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tradhetia ne Cift

  Hapur nga Dito, 20-08-2011 17:22
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,825
  21-08-2011, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,102
  30-07-2011, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Barcaleta

  Hapur nga Pa linduri, 09-03-2003 14:43
  59 Faqe
  1 2 3 ... 59
  • Pėrgjigje: 1,174
  • Lexime: 136,566
  30-07-2011, 13:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 2,989
  29-07-2011, 21:50 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Humor nga jeta juaj dhe e miqve te juaj.

  Hapur nga saura, 14-05-2009 12:16
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 17,035
  23-07-2011, 02:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 266
  • Lexime: 19,454
  22-07-2011, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Fjalor per takime dashurie

  Hapur nga glaukus 001, 22-06-2002 00:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 15,633
  21-07-2011, 15:06 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sondazh Sondazh: Veza Apo Pula ???

  Hapur nga Deni_Boy, 19-07-2011 07:14
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,936
  20-07-2011, 23:25 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Video Humoristike !

  Hapur nga Deni_Boy, 02-03-2011 20:17
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 6,817
  19-07-2011, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Gallata nė chat

  Hapur nga Sherri, 03-02-2005 18:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 23,072
  15-07-2011, 22:07 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Barcaleta me grekė

  Hapur nga Humdinger, 07-06-2006 00:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 19,824
  15-07-2011, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ajroporti libanez!

  Hapur nga Ermedin, 09-07-2011 12:14
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,030
  09-07-2011, 12:14 Shko tek mesazhi i fundit
 25. 50 fakte nga jeta e kryetarit

  Hapur nga Explorer, 17-06-2011 02:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,976
  17-06-2011, 09:12 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Biondinat!

  Hapur nga Deni_Boy, 03-03-2011 07:27
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,226
  04-06-2011, 07:45 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Foto- Zgjedhjet 2011 ;)

  Hapur nga iliria e para, 16-04-2011 07:41
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,313
  31-05-2011, 06:43 Shko tek mesazhi i fundit
 28. alegori

  Hapur nga diviner, 22-02-2007 16:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 4,584
  28-05-2011, 08:16 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Arben Ristani i KQZ i shenjestruar !!!

  Hapur nga baaroar, 25-05-2011 11:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,339
  25-05-2011, 12:24 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Shpallje dhe Njoftime!

  Hapur nga Konstantin, 03-01-2011 20:48
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,811
  20-05-2011, 17:35 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Apartamenti2XL (pjeset me te mira)

  Hapur nga ILMGAP, 01-01-2011 13:20
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 2,456
  07-05-2011, 05:31 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Wink Propozim me diplomaci

  Hapur nga sandstorm_boy, 16-01-2005 18:44
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,624
  24-04-2011, 16:56 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Smile Pijanecet ne aksion

  Hapur nga Renea, 22-04-2011 06:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,153
  22-04-2011, 06:32 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Humor rreth meshkujve

  Hapur nga katjushka, 13-08-2009 17:24
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 18,700
  08-04-2011, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Foto qesharake...

  Hapur nga strange, 05-06-2010 09:29
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 42
  • Lexime: 8,892
  07-04-2011, 19:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 879
  07-04-2011, 17:59 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Shoqata E Alkoolisteve Pleq Anonime

  Hapur nga zhorzhi, 14-08-2008 04:03
  • Pėrgjigje: 18
  • Lexime: 2,588
  21-03-2011, 18:49 Shko tek mesazhi i fundit
 37. kulmi i budallallikut

  Hapur nga 2043, 01-03-2011 15:10
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,477
  18-03-2011, 14:31 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Barcoleta per Chuck Norrisin

  Hapur nga DMC Babloki, 14-03-2011 18:18
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,614
  14-03-2011, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,248
  03-03-2011, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Vidio Humoristike!

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 18-10-2010 13:55
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 2,609
  28-02-2011, 18:43 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Realitet me fjalor +18

  Hapur nga benseven11, 07-02-2011 22:48
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,512
  10-02-2011, 00:41 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Poezia e Arben Dukes per qeverine!

  Hapur nga Konstantin, 18-01-2011 20:28
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,136
  18-01-2011, 20:28 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Shprehje popullore (Alternative)

  Hapur nga Principat, 06-01-2011 18:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,599
  06-01-2011, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 43. funny

  Hapur nga Explorer, 04-10-2010 21:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 5,402
  05-01-2011, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 23 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •