Close
Faqja 2 prej 23 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 1111 gjithsej

Forumi: Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga Deni_Boy, 06-01-2012 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 151
  • Lexime: 61,783
  11-10-2019, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Batutat mė qesharake tė anėtarėve tė Forumit...

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 20-06-2002 02:15
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 602
  • Lexime: 196,231
  20-06-2014, 01:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Hapur nga Sherri, 07-03-2005 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 13,973
  07-03-2005, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Fjale Rakie.

  Hapur nga ARKIA, 20-09-2010 14:20
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 289
  • Lexime: 45,189
  01-03-2013, 19:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Barcoleta 10-iu tu qesh :p

  Hapur nga R3nato, 27-02-2013 19:13
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,589
  27-02-2013, 19:22 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Teoria e organizimit

  Hapur nga smokkie, 23-02-2013 07:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,626
  23-02-2013, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,588
  22-02-2013, 05:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kush ėshtė kulmi i ...?

  Hapur nga Flava, 22-02-2003 21:00
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 24,438
  21-01-2013, 18:28 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Lėvizur: Lexoje Patjeter Ushtari i tradhtuar dyher ahahahaaha

  Hapur nga mitjuk, 09-01-2013 10:54
  •  
  •  
 6. Shkarkohet Thaqi nga posti !!!

  Hapur nga prishtinase, 01-04-2009 03:58
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 3,832
  03-01-2013, 20:55 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 65
  • Lexime: 21,778
  03-01-2013, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
 7. humor ne gjuhe te huaj

  Hapur nga 2043, 31-12-2012 13:31
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,893
  31-12-2012, 13:31 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Barcaleta te ndryshme!

  Hapur nga Deni_Boy, 03-03-2011 07:35
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 125,301
  28-12-2012, 11:37 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Talking Joke of the day

  Hapur nga Blis, 01-06-2011 23:03
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 69
  • Lexime: 13,701
  06-12-2012, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Lėvizur: O djema a e dini qe femra demtojn shendetin

  Hapur nga Vinjol, 01-12-2012 10:18
  •  
  •  
 11. Talking Batuta-HUMOR PER TE QESHUR

  Hapur nga dibrani2006, 27-03-2008 17:29
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 73
  • Lexime: 45,917
  20-11-2012, 20:21 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Barsaleta, situata komike rreth mjekeve dhe pacienteve

  Hapur nga Marya, 19-09-2011 14:26
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 11,151
  10-11-2012, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Vali Corleone nė Zonė e Lirė

  Hapur nga viganv, 29-09-2012 05:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 6,238
  21-10-2012, 00:09 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Best of Portokalli - Pjeset me te mira

  Hapur nga viganv, 07-10-2012 19:26
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,732
  18-10-2012, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kafeneja Jon Epizodi i Fundit

  Hapur nga viganv, 15-10-2012 16:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,235
  15-10-2012, 16:00 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lėvizur: Portokalli 8 Tetor 2012 - Edicioni i ri

  Hapur nga viganv, 15-10-2012 16:03
  •  
  •  
 17. Proza humoristike

  Hapur nga Askusho, 05-09-2012 07:12
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,228
  06-09-2012, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Foto me permbajtje interesante

  Hapur nga -delvina-, 30-08-2009 13:28
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 196
  • Lexime: 51,216
  06-09-2012, 16:51 Shko tek mesazhi i fundit
 19. GAFUR SHAMETI - Skece

  Hapur nga Askusho, 03-09-2012 08:40
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,986
  04-09-2012, 12:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. ditari nazes - pershtypje

  Hapur nga Plot, 27-09-2010 08:51
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 63
  • Lexime: 12,257
  04-09-2012, 07:48 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sondazh Sondazh: Chuck NORRIS facts!

  Hapur nga Alienated, 09-03-2009 11:17
  13 Faqe
  1 2 3 ... 13
  • Pėrgjigje: 255
  • Lexime: 43,484
  02-09-2012, 22:48 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Batuta nga filmat shqiptare

  Hapur nga PINK, 01-04-2012 12:00
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,492
  28-08-2012, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,607
  28-08-2012, 08:52 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Foto Humoristike II

  Hapur nga e panjohura, 17-04-2012 02:54
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,001
  • Lexime: 94,355
  27-08-2012, 17:28 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ditari intim ..

  Hapur nga daniel00, 20-07-2012 17:23
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,401
  21-07-2012, 11:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,479
  10-07-2012, 17:00 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pėrkthime qesharake Shqip-Anglisht dhe anasjelltas

  Hapur nga prizrenasi_30, 26-07-2010 14:25
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 48
  • Lexime: 13,652
  07-07-2012, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,373
  22-06-2012, 05:09 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Video - Shok ne plazh, gomari parashutist!

  Hapur nga Billy Joe, 14-06-2012 11:16
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,580
  14-06-2012, 13:05 Shko tek mesazhi i fundit
 27. T'u mesojme italishten italianėve

  Hapur nga Pasiqe, 06-10-2006 12:33
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 13,244
  08-06-2012, 08:48 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lėvizur: Sketch SHow 2012

  Hapur nga drilons, 03-06-2012 14:54
  •  
  •  
 29. Vaji i qytetarit

  Hapur nga irfancana, 24-05-2012 04:54
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 936
  24-05-2012, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lėvizur: Deputeti Rom " Ia q.... nėnėn Maqedonisė"!

  Hapur nga Genti.., 22-06-2012 12:39
  •  
  •  
 31. Lėvizur: portokalli 2012

  Hapur nga drilons, 03-05-2012 14:47
  •  
  •  
 32. Dentistja e tmerrshme :D

  Hapur nga thirsty, 30-04-2012 10:54
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 3,136
  01-05-2012, 01:04 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Kali vs. vetura!

  Hapur nga Ermedin, 19-04-2012 11:34
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,391
  19-04-2012, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Talking Fshati me emrin “Fucking”

  Hapur nga brooklyn2007, 19-04-2012 06:03
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 1,404
  19-04-2012, 10:13 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Foto Humoristike

  Hapur nga Deni_Boy, 03-02-2012 19:48
  49 Faqe
  1 2 3 ... 49
  • Pėrgjigje: 975
  • Lexime: 69,622
  16-04-2012, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Talking Video Humoristike

  Hapur nga dibrani2006, 25-10-2008 23:32
  34 Faqe
  1 2 3 ... 34
  • Pėrgjigje: 669
  • Lexime: 92,936
  12-04-2012, 06:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,621
  08-04-2012, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 5,395
  05-04-2012, 09:50 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Disa Gjeagjeza ...!!

  Hapur nga CoNNeX-, 26-03-2005 14:18
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,220
  03-04-2012, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Talking Learning albanian with Viola: Shqipja pėr tė huaj

  Hapur nga ☆Angie☆, 22-06-2011 06:53
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 100
  • Lexime: 10,781
  31-03-2012, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Thumbs up Batuta nga filmat Shqiptar

  Hapur nga stern, 13-03-2011 09:20
  77 Faqe
  1 2 3 ... 77
  • Pėrgjigje: 1,528
  • Lexime: 71,884
  30-03-2012, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Njarje klasike nga Internet dating lol

  Hapur nga Anisababi, 26-03-2012 03:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 34
  • Lexime: 2,867
  29-03-2012, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Kamera e fshehte

  Hapur nga Pogradecari, 02-11-2009 05:04
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 4,074
  17-03-2012, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Saint-valentin

  Hapur nga Explorer, 13-02-2012 17:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 907
  13-02-2012, 17:45 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Telefonuesja !

  Hapur nga I-pakapshmi, 10-02-2012 10:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 900
  10-02-2012, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 23 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •