Close
Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223
Duke renditur temat 1101 deri 1111 prej 1111 gjithsej

Forumi: Humor shqiptar

Ky ėshtė mbase forumi mė i famshėm. Kėtu do tė gjeni humor nga cdo krahinė e Shqipėrisė, nga cdo seks, racė apo vėnd i botės. Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni :)

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Poezi kushtuar anėtarėve tė Forumit Shqiptar

  Hapur nga Deni_Boy, 06-01-2012 11:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 151
  • Lexime: 62,328
  11-10-2019, 07:53 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Batutat mė qesharake tė anėtarėve tė Forumit...

  Hapur nga Orion_DYRRAHU, 20-06-2002 02:15
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 602
  • Lexime: 196,940
  20-06-2014, 01:10 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Ligji dhe maliqi i ri tek Forumi i Humorit.

  Hapur nga Sherri, 07-03-2005 14:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 14,088
  07-03-2005, 14:55 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Wink Interesante per ato qe jan ne Ontario

  Hapur nga killer-G, 30-04-2002 04:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,872
  14-06-2002, 02:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Tre tradheti + !

  Hapur nga Jeans-boy, 27-05-2002 15:29
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,533
  12-06-2002, 16:43 Shko tek mesazhi i fundit
 3. na ishte njeher......

  Hapur nga Shqipe_01, 30-05-2002 23:48
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,972
  05-06-2002, 13:56 Shko tek mesazhi i fundit
 4. telebingo

  Hapur nga Shqipe_01, 31-05-2002 00:00
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,779
  31-05-2002, 00:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Thumbs down kanibalet

  Hapur nga FRANCESKO, 29-05-2002 13:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,714
  29-05-2002, 13:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Arrow provimet nuk mbarojne kurre!

  Hapur nga pirati, 20-05-2002 22:20
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,795
  29-05-2002, 11:25 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Humor familjar. ( U )

  Hapur nga bursa33, 02-05-2002 19:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 3,137
  24-05-2002, 18:46 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cool shperblimi ..

  Hapur nga cipani, 13-05-2002 20:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,796
  13-05-2002, 20:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Dicka nga fshati !

  Hapur nga cipani, 10-05-2002 01:06
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,749
  12-05-2002, 00:48 Shko tek mesazhi i fundit
 10. dollapi

  Hapur nga ari32, 10-05-2002 15:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,641
  10-05-2002, 15:53 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fshatari

  Hapur nga ANDI CIRO, 10-05-2002 03:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,773
  10-05-2002, 03:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •