Close
Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 726 gjithsej

Forumi: Lojra dhe rebuse

Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm !

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Formojmė fjali me fjalė tė ngatėrruarra!

  Hapur nga pranvera bica, 31-10-2010 07:41
  38 Faqe
  1 2 3 ... 38
  • Pėrgjigje: 754
  • Lexime: 96,478
  30-04-2016, 20:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ndėrrimori 14

  Hapur nga Agim Metbala, 13-05-2014 14:27
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 605
  • Lexime: 90,111
  28-08-2018, 17:25 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Shahistėt e apasionuar

  Hapur nga Skofiar, 31-12-2005 05:41
  19 Faqe
  1 2 3 ... 19
  • Pėrgjigje: 376
  • Lexime: 75,862
  09-03-2013, 16:08 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Argėtohu dhe mėso

  Hapur nga Agim Metbala, 02-04-2010 18:08
  25 Faqe
  1 2 3 ... 25
  • Pėrgjigje: 487
  • Lexime: 72,220
  03-09-2015, 16:29 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Hangman

  Hapur nga Mister Enigma, 15-03-2009 12:59
  285 Faqe
  1 2 3 ... 285
  • Pėrgjigje: 5,699
  • Lexime: 319,461
  27-05-2009, 18:42 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Lojė me Emra, Qytete, Shtete, Filma, kafshė, Sende!

  Hapur nga Erlebnisse, 21-03-2009 13:36
  31 Faqe
  1 2 3 ... 31
  • Pėrgjigje: 607
  • Lexime: 284,087
  10-10-2015, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Enigmat - Gjėegjėzat

  Hapur nga Agim Metbala, 22-04-2009 10:12
  112 Faqe
  1 2 3 ... 112
  • Pėrgjigje: 2,223
  • Lexime: 173,361
  30-10-2009, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. ANAGRAME-Lojėra me shkronja

  Hapur nga Harudi, 05-11-2004 18:13
  101 Faqe
  1 2 3 ... 101
  • Pėrgjigje: 2,002
  • Lexime: 123,369
  16-08-2008, 02:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Barcoleta me qesharake qe keni ndegjuar?

  Hapur nga linnda..., 07-02-2011 08:08
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 37
  • Lexime: 106,716
  30-03-2011, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Formoni fjaline me fjalet e ngaterruara.

  Hapur nga pranvera bica, 13-07-2009 09:05
  86 Faqe
  1 2 3 ... 86
  • Pėrgjigje: 1,712
  • Lexime: 98,927
  27-03-2010, 09:52 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Lojė: Fjalė e re nga tri shkronjat e fjalės paraprake

  Hapur nga projekti21_dk, 08-07-2009 20:22
  74 Faqe
  1 2 3 ... 74
  • Pėrgjigje: 1,466
  • Lexime: 96,817
  15-03-2010, 06:29 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Smile Loja me foto nga Google

  Hapur nga Explorer, 12-06-2009 09:26
  30 Faqe
  1 2 3 ... 30
  • Pėrgjigje: 593
  • Lexime: 95,260
  07-08-2010, 04:08 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Gjeni fjalė me dy shkronjat e fundit te fjalės paraardhėse!

  Hapur nga hope31, 08-07-2006 05:57
  130 Faqe
  1 2 3 ... 130
  • Pėrgjigje: 2,587
  • Lexime: 92,042
  02-11-2006, 15:54 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question Gjeni filmin ndermjet ...

  Hapur nga Homer, 14-07-2010 09:22
  99 Faqe
  1 2 3 ... 99
  • Pėrgjigje: 1,971
  • Lexime: 90,857
  08-09-2010, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Pershkruaje personin siper teje me nje fjale

  Hapur nga HELEN OF TROY, 28-02-2010 13:09
  131 Faqe
  1 2 3 ... 131
  • Pėrgjigje: 2,616
  • Lexime: 87,663
  31-03-2010, 17:07 Shko tek mesazhi i fundit
 12. * Pyetje / Pergjigje dhe anasjelltas* II

  Hapur nga Tipiku, 08-11-2012 16:47
  232 Faqe
  1 2 3 ... 232
  • Pėrgjigje: 4,626
  • Lexime: 83,746
  20-12-2012, 20:08 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Pyetje logjike dhe matematike

  Hapur nga Goldanitus, 26-10-2007 18:58
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 82,038
  13-12-2014, 15:51 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Gjeagjeza me e veshtire ne bote.

  Hapur nga indrit.drini, 01-10-2002 09:20
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 81,699
  07-05-2012, 10:58 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Argėtohu dhe mėso

  Hapur nga BIBIU, 28-03-2009 20:59
  59 Faqe
  1 2 3 ... 59
  • Pėrgjigje: 1,176
  • Lexime: 80,803
  31-03-2010, 16:24 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Pjesa 5) Pergjigjuni ne pyetje dhe pyeteni tjetrin !!

  Hapur nga zogu dukagjinas, 06-10-2009 15:44
  70 Faqe
  1 2 3 ... 70
  • Pėrgjigje: 1,383
  • Lexime: 79,574
  27-10-2009, 11:41 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Them njė fjalė dhe gjeje me foto.. x

  Hapur nga thirsty, 11-05-2012 05:04
  42 Faqe
  1 2 3 ... 42
  • Pėrgjigje: 820
  • Lexime: 77,061
  17-02-2013, 12:27 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kujt do i jepnit nje te puthur ?

  Hapur nga B@Ne, 30-09-2013 18:09
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,106
  • Lexime: 75,650
  30-10-2017, 06:51 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Talking Lojra Matematike

  Hapur nga isli, 27-04-2002 02:03
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 30
  • Lexime: 75,002
  11-09-2012, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cool Shpreh ndjenjat e momentit me 1 foto

  Hapur nga Albela, 20-05-2010 14:29
  50 Faqe
  1 2 3 ... 50
  • Pėrgjigje: 999
  • Lexime: 69,277
  14-04-2011, 07:42 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ndėrrimorėt 4

  Hapur nga Agim Metbala, 24-12-2010 02:50
  57 Faqe
  1 2 3 ... 57
  • Pėrgjigje: 1,129
  • Lexime: 66,281
  11-04-2011, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Plotėso Fjalinė

  Hapur nga Dr.No, 15-03-2006 22:31
  79 Faqe
  1 2 3 ... 79
  • Pėrgjigje: 1,578
  • Lexime: 65,590
  03-05-2006, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto-

  Hapur nga toni007, 01-12-2009 12:48
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,012
  • Lexime: 64,459
  19-05-2010, 19:50 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Plotesoni ,deshiren e anetarit qe shkruan para jush...

  Hapur nga erla07, 23-02-2010 13:56
  39 Faqe
  1 2 3 ... 39
  • Pėrgjigje: 770
  • Lexime: 62,681
  18-06-2012, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Pjesa e 6)Pergjigjuni ne pyetje dhe pyeteni tjetrin!!

  Hapur nga Linda5, 27-10-2009 15:09
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,100
  • Lexime: 62,574
  10-01-2010, 19:05 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1,009
  • Lexime: 62,498
  14-06-2009, 09:16 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Post Nje kafe me ....

  Hapur nga HELEN OF TROY, 07-03-2010 17:03
  55 Faqe
  1 2 3 ... 55
  • Pėrgjigje: 1,080
  • Lexime: 62,471
  18-05-2010, 11:10 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Dua ta dish qe....

  Hapur nga Ksanthi, 27-12-2010 14:56
  43 Faqe
  1 2 3 ... 43
  • Pėrgjigje: 847
  • Lexime: 61,864
  09-11-2018, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Smile Te vazhdojm Rimen.

  Hapur nga Xhenet.M.S., 31-03-2010 18:32
  53 Faqe
  1 2 3 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,046
  • Lexime: 61,510
  08-09-2010, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kush e gjen / pėr ēdo ditė nga njė gjėzė/

  Hapur nga projekti21_dk, 22-02-2010 08:32
  53 Faqe
  1 2 3 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,045
  • Lexime: 60,798
  20-08-2010, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Cool Te vazhdojme rimen...

  Hapur nga meganoi, 16-11-2009 07:43
  56 Faqe
  1 2 3 ... 56
  • Pėrgjigje: 1,111
  • Lexime: 60,568
  31-03-2010, 08:34 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Tė vazhdojmė rimėn

  Hapur nga -BATO-, 08-09-2010 22:24
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,039
  • Lexime: 60,282
  16-12-2012, 08:21 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Cila kafshė apo shpend do tė ishte parafolėsi?

  Hapur nga Ksanthi, 14-05-2010 04:43
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,009
  • Lexime: 58,959
  07-07-2010, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ciftet e Forumit

  Hapur nga Watt, 07-04-2011 06:51
  50 Faqe
  1 2 3 ... 50
  • Pėrgjigje: 999
  • Lexime: 58,678
  20-06-2011, 10:53 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Ndėrrimori 13

  Hapur nga Agim Metbala, 26-10-2012 13:29
  57 Faqe
  1 2 3 ... 57
  • Pėrgjigje: 1,139
  • Lexime: 58,235
  11-05-2014, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Ē'do tė thotė fjala "Kastarof" ?

  Hapur nga Anetar_kastarof, 18-05-2008 22:16
  46 Faqe
  1 2 3 ... 46
  • Pėrgjigje: 905
  • Lexime: 57,393
  08-08-2008, 13:14 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Question Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto..5

  Hapur nga AlbaneZ, 21-12-2012 06:22
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,003
  • Lexime: 56,581
  07-10-2014, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Kė lule pėlqeni mė shumė..?!

  Hapur nga pranvera bica, 19-05-2011 17:19
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 179
  • Lexime: 56,509
  07-05-2014, 08:18 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Gjuaje me diēka antarin/en sipėr2

  Hapur nga toni77_toni, 11-10-2010 18:15
  48 Faqe
  1 2 3 ... 48
  • Pėrgjigje: 940
  • Lexime: 55,780
  28-01-2013, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Smile Pyetje - pergjigje!

  Hapur nga Xhenet.M.S., 01-02-2011 17:08
  62 Faqe
  1 2 3 ... 62
  • Pėrgjigje: 1,239
  • Lexime: 54,494
  25-03-2011, 19:37 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Gjeje ēfare e bene te lumtur anetarin/en siper?

  Hapur nga Lumi_ftp, 08-02-2013 13:26
  61 Faqe
  1 2 3 ... 61
  • Pėrgjigje: 1,211
  • Lexime: 53,067
  11-04-2015, 11:14 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Gjuaje me dicka personin siper.

  Hapur nga Ksanthi, 02-04-2010 05:59
  53 Faqe
  1 2 3 ... 53
  • Pėrgjigje: 1,042
  • Lexime: 52,677
  19-05-2010, 19:48 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pergjigju dhe pyet tjetrin

  Hapur nga JehonaKryeziu, 08-04-2010 11:04
  76 Faqe
  1 2 3 ... 76
  • Pėrgjigje: 1,500
  • Lexime: 51,448
  12-05-2010, 10:59 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Dy mundesi, nje zgjedhje

  Hapur nga sweet_dreams, 22-03-2009 15:16
  58 Faqe
  1 2 3 ... 58
  • Pėrgjigje: 1,150
  • Lexime: 50,856
  31-03-2010, 15:14 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Kush e gjen / pėr ēdo ditė nga njė gjėzė/ 2

  Hapur nga projekti21_dk, 20-08-2010 16:44
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,011
  • Lexime: 50,350
  02-01-2013, 18:57 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Ndėrrimori 6

  Hapur nga Agim Metbala, 23-06-2011 11:37
  52 Faqe
  1 2 3 ... 52
  • Pėrgjigje: 1,025
  • Lexime: 50,341
  18-07-2011, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Zbėrtheni shkurtesat

  Hapur nga no name, 08-04-2007 11:52
  27 Faqe
  1 2 3 ... 27
  • Pėrgjigje: 520
  • Lexime: 49,951
  13-03-2013, 11:33 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Pėrshkruaj forumistin paraprak me nje fjalė

  Hapur nga JehonaKryeziu, 09-04-2010 14:47
  63 Faqe
  1 2 3 ... 63
  • Pėrgjigje: 1,244
  • Lexime: 49,798
  04-05-2010, 19:52 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Movie puzzle

  Hapur nga MI CORAZON, 07-10-2010 12:50
  51 Faqe
  1 2 3 ... 51
  • Pėrgjigje: 1,013
  • Lexime: 49,738
  11-08-2012, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Pėrshkruani njė anėtar/e me njė foto...

  Hapur nga {A_N_G_E_L_69}, 04-01-2011 08:33
  46 Faqe
  1 2 3 ... 46
  • Pėrgjigje: 908
  • Lexime: 49,614
  21-10-2012, 14:17 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 15 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •