Close
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 977 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 15:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 17,398
  15-01-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 06:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 69,418
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 57,707
  17-02-2013, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 64,984
  04-11-2010, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 19:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 38,451
  25-12-2019, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,903
  12-11-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cilat janė tarifat doganore pėr rroba?

  Hapur nga RSHP, 19-06-2010 08:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,667
  09-10-2019, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Jam I interesuar per para me % interesi

  Hapur nga Alfie 13, 01-04-2019 02:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 951
  01-04-2019, 03:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si te besh para online.

  Hapur nga Kleant Rrera, 05-02-2012 22:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 43,463
  05-09-2018, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 10:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,012
  26-03-2018, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,619
  26-03-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 17:13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 6,189
  22-01-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,863
  22-01-2018, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Taksat mbi te adhurat nga adsense

  Hapur nga Rajli414, 09-01-2018 15:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 742
  09-01-2018, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Blej Fan Page Cmimi 1500 Top USA

  Hapur nga ExTaSy, 18-11-2017 19:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 906
  18-11-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Programi Financa5

  Hapur nga Ardit92, 25-02-2017 13:46
  financa 5
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,464
  10-11-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,184
  16-10-2017, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 960
  06-10-2017, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Familja rameta nje model i agroturizmit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 753
  06-10-2017, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ekoturizmi i maminasit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 760
  06-10-2017, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Albtelecom

  Hapur nga Dita, 07-11-2002 09:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,957
  08-08-2017, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Hapur nga EuroStar1, 19-10-2012 09:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,827
  29-07-2017, 20:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,091
  29-06-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 3,143
  25-06-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,755
  30-05-2017, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,284
  18-03-2017, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,985
  12-01-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Taksa/tatime mbi fitimet nga Paypal?

  Hapur nga Andi1888, 06-01-2017 17:15
  banka, biznes online, paypal, taksa, tatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,409
  06-01-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Privatizimi i ALBTELEKOM.

  Hapur nga andiOS, 01-05-2007 07:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,384
  04-12-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kontabiliteti

  Hapur nga LENTIWTF, 24-04-2011 16:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,384
  26-07-2016, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Taksė progresive? Jo, faleminderit!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-02-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,730
  27-05-2016, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,100
  08-05-2016, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Insider trading shoket e ecb dhe FED

  Hapur nga HFTengineer, 08-05-2016 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,036
  08-05-2016, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 12:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 56,484
  07-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Te jesh Lider?

  Hapur nga Xhemis, 06-04-2016 00:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,466
  06-04-2016, 00:05 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Planifikimi i karrierės nga Hajdin Sejdia

  Hapur nga lesdon, 21-03-2016 10:38
  hajdin, karriera, sejdia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,514
  21-03-2016, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Tatimi i te ardhurave nga interneti?

  Hapur nga adi700, 15-03-2016 08:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,123
  15-03-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ideja per te perfituar investime

  Hapur nga Gerberjes, 24-02-2016 11:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,346
  24-02-2016, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,140
  24-02-2016, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,285
  03-02-2016, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Thumbs up Marrė njė kredi pa sherr sot!

  Hapur nga uni111, 02-02-2016 03:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,165
  02-02-2016, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lightbulb Telenovele : ``Sfida Miliardere``

  Hapur nga REJDI, 06-01-2005 11:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 7,186
  03-01-2016, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kuponat

  Hapur nga Visi27, 14-12-2015 11:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,211
  14-12-2015, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Question Faturat e shit-blerjes se mallit!

  Hapur nga Traveling, 28-09-2015 05:37
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,962
  29-09-2015, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Matematike financiare

  Hapur nga caniforyou, 23-03-2011 15:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 15,931
  11-09-2015, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,655
  27-07-2015, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,293
  27-06-2015, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,220
  02-06-2015, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,035
  11-05-2015, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Debit Card

  Hapur nga Ina Ina, 20-04-2015 15:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,234
  20-04-2015, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,374
  29-03-2015, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Do hap restorant....

  Hapur nga Tironsja, 25-02-2015 03:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,904
  25-02-2015, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 32. A e dini sa i bukur eshte kontabiliteti?

  Hapur nga Era1, 29-12-2004 21:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 32,987
  21-01-2015, 00:11 Shko tek mesazhi i fundit
 33. bisnes fason

  Hapur nga klau dio, 25-12-2014 10:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,418
  25-12-2014, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •