Close
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 977 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 15:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 16,588
  15-01-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 06:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 67,492
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 55,187
  17-02-2013, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 62,228
  04-11-2010, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,164
  12-11-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Cilat janė tarifat doganore pėr rroba?

  Hapur nga RSHP, 19-06-2010 08:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 4,174
  09-10-2019, 09:05 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 19:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 53
  • Lexime: 35,759
  25-05-2019, 10:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Jam I interesuar per para me % interesi

  Hapur nga Alfie 13, 01-04-2019 02:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 680
  01-04-2019, 03:05 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Si te besh para online.

  Hapur nga Kleant Rrera, 05-02-2012 22:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 42,566
  05-09-2018, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 10:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,766
  26-03-2018, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 3,323
  26-03-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
 6. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 17:13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,870
  22-01-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 6,008
  22-01-2018, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Taksat mbi te adhurat nga adsense

  Hapur nga Rajli414, 09-01-2018 15:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 534
  09-01-2018, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Blej Fan Page Cmimi 1500 Top USA

  Hapur nga ExTaSy, 18-11-2017 19:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 675
  18-11-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Programi Financa5

  Hapur nga Ardit92, 25-02-2017 13:46
  financa 5
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,252
  10-11-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 933
  16-10-2017, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 743
  06-10-2017, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Familja rameta nje model i agroturizmit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 546
  06-10-2017, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ekoturizmi i maminasit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 535
  06-10-2017, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Albtelecom

  Hapur nga Dita, 07-11-2002 09:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,540
  08-08-2017, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Hapur nga EuroStar1, 19-10-2012 09:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 13,228
  29-07-2017, 20:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 884
  29-06-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,859
  25-06-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,497
  30-05-2017, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,065
  18-03-2017, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,711
  12-01-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Taksa/tatime mbi fitimet nga Paypal?

  Hapur nga Andi1888, 06-01-2017 17:15
  banka, biznes online, paypal, taksa, tatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,174
  06-01-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Privatizimi i ALBTELEKOM.

  Hapur nga andiOS, 01-05-2007 07:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,072
  04-12-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kontabiliteti

  Hapur nga LENTIWTF, 24-04-2011 16:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 7,054
  26-07-2016, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Taksė progresive? Jo, faleminderit!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-02-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 12,236
  27-05-2016, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 902
  08-05-2016, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Insider trading shoket e ecb dhe FED

  Hapur nga HFTengineer, 08-05-2016 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 837
  08-05-2016, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 12:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 55,402
  07-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Te jesh Lider?

  Hapur nga Xhemis, 06-04-2016 00:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,238
  06-04-2016, 00:05 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Planifikimi i karrierės nga Hajdin Sejdia

  Hapur nga lesdon, 21-03-2016 10:38
  hajdin, karriera, sejdia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,275
  21-03-2016, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Tatimi i te ardhurave nga interneti?

  Hapur nga adi700, 15-03-2016 08:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 921
  15-03-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Ideja per te perfituar investime

  Hapur nga Gerberjes, 24-02-2016 11:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,130
  24-02-2016, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 928
  24-02-2016, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,061
  03-02-2016, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Thumbs up Marrė njė kredi pa sherr sot!

  Hapur nga uni111, 02-02-2016 03:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 937
  02-02-2016, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Lightbulb Telenovele : ``Sfida Miliardere``

  Hapur nga REJDI, 06-01-2005 11:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 6,739
  03-01-2016, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kuponat

  Hapur nga Visi27, 14-12-2015 11:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,000
  14-12-2015, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Question Faturat e shit-blerjes se mallit!

  Hapur nga Traveling, 28-09-2015 05:37
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,632
  29-09-2015, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Matematike financiare

  Hapur nga caniforyou, 23-03-2011 15:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 15,472
  11-09-2015, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,419
  27-07-2015, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,107
  27-06-2015, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,013
  02-06-2015, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,744
  11-05-2015, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Debit Card

  Hapur nga Ina Ina, 20-04-2015 15:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,039
  20-04-2015, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,166
  29-03-2015, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Do hap restorant....

  Hapur nga Tironsja, 25-02-2015 03:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,687
  25-02-2015, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 32. A e dini sa i bukur eshte kontabiliteti?

  Hapur nga Era1, 29-12-2004 21:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 31,901
  21-01-2015, 00:11 Shko tek mesazhi i fundit
 33. bisnes fason

  Hapur nga klau dio, 25-12-2014 10:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,815
  25-12-2014, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •