Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  3,636
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 979 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 20,214
  15-01-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 76,112
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 66,984
  17-02-2013, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 75,297
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. E-albania, portali i qeverise.

  Hapur nga Lazo, 13-01-2021 05:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 271
  13-01-2021, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
 2. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 16:13
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,847
  04-01-2021, 20:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,920
  23-06-2020, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 19:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 46,827
  25-12-2019, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,679
  12-11-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cilat janė tarifat doganore pėr rroba?

  Hapur nga RSHP, 19-06-2010 07:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,099
  09-10-2019, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Jam I interesuar per para me % interesi

  Hapur nga Alfie 13, 01-04-2019 01:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,143
  01-04-2019, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Si te besh para online.

  Hapur nga Kleant Rrera, 05-02-2012 22:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 46,664
  05-09-2018, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,127
  26-03-2018, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 4,686
  26-03-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 9,190
  22-01-2018, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Taksat mbi te adhurat nga adsense

  Hapur nga Rajli414, 09-01-2018 15:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,731
  09-01-2018, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Blej Fan Page Cmimi 1500 Top USA

  Hapur nga ExTaSy, 18-11-2017 19:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,974
  18-11-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Programi Financa5

  Hapur nga Ardit92, 25-02-2017 13:46
  financa 5
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,446
  10-11-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,260
  16-10-2017, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,998
  06-10-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Familja rameta nje model i agroturizmit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,780
  06-10-2017, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ekoturizmi i maminasit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,718
  06-10-2017, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Albtelecom

  Hapur nga Dita, 07-11-2002 09:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 13,617
  08-08-2017, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Hapur nga EuroStar1, 19-10-2012 08:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 16,228
  29-07-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,101
  29-06-2017, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 4,552
  25-06-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,743
  30-05-2017, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,313
  18-03-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 10,222
  12-01-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Taksa/tatime mbi fitimet nga Paypal?

  Hapur nga Andi1888, 06-01-2017 17:15
  banka, biznes online, paypal, taksa, tatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,376
  06-01-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Privatizimi i ALBTELEKOM.

  Hapur nga andiOS, 01-05-2007 06:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 6,569
  04-12-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Kontabiliteti

  Hapur nga LENTIWTF, 24-04-2011 15:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 8,825
  26-07-2016, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Taksė progresive? Jo, faleminderit!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-02-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 14,905
  27-05-2016, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,995
  08-05-2016, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Insider trading shoket e ecb dhe FED

  Hapur nga HFTengineer, 08-05-2016 21:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,979
  08-05-2016, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 12:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 60,660
  07-05-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Te jesh Lider?

  Hapur nga Xhemis, 05-04-2016 23:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,463
  05-04-2016, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Planifikimi i karrierės nga Hajdin Sejdia

  Hapur nga lesdon, 21-03-2016 09:38
  hajdin, karriera, sejdia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,852
  21-03-2016, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Tatimi i te ardhurave nga interneti?

  Hapur nga adi700, 15-03-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,104
  15-03-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Ideja per te perfituar investime

  Hapur nga Gerberjes, 24-02-2016 11:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,385
  24-02-2016, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,115
  24-02-2016, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,733
  03-02-2016, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Thumbs up Marrė njė kredi pa sherr sot!

  Hapur nga uni111, 02-02-2016 03:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,584
  02-02-2016, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lightbulb Telenovele : ``Sfida Miliardere``

  Hapur nga REJDI, 06-01-2005 11:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 9,175
  03-01-2016, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kuponat

  Hapur nga Visi27, 14-12-2015 11:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,223
  14-12-2015, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Question Faturat e shit-blerjes se mallit!

  Hapur nga Traveling, 28-09-2015 04:37
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 4,320
  29-09-2015, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Matematike financiare

  Hapur nga caniforyou, 23-03-2011 14:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 17,994
  11-09-2015, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,659
  27-07-2015, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,300
  27-06-2015, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,108
  02-06-2015, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 5,189
  11-05-2015, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Debit Card

  Hapur nga Ina Ina, 20-04-2015 14:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,231
  20-04-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,383
  29-03-2015, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Do hap restorant....

  Hapur nga Tironsja, 25-02-2015 03:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,926
  25-02-2015, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •