Close
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 976 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 15,302
  15-01-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 64,087
  30-11-2013, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 28-12-2007 23:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 51,046
  17-02-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 01:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 57,461
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Si te besh para online.

  Hapur nga Kleant Rrera, 05-02-2012 21:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 40,912
  05-09-2018, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,505
  26-03-2018, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,896
  26-03-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,781
  21-03-2018, 19:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 16:13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,492
  22-01-2018, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 03:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 4,352
  22-01-2018, 07:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Taksat mbi te adhurat nga adsense

  Hapur nga Rajli414, 09-01-2018 14:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 402
  09-01-2018, 14:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Blej Fan Page Cmimi 1500 Top USA

  Hapur nga ExTaSy, 18-11-2017 18:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  18-11-2017, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Programi Financa5

  Hapur nga Ardit92, 25-02-2017 12:46
  financa 5
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,040
  10-11-2017, 04:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 709
  16-10-2017, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 18:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 30,658
  13-10-2017, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 594
  06-10-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Familja rameta nje model i agroturizmit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 424
  06-10-2017, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ekoturizmi i maminasit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 402
  06-10-2017, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Albtelecom

  Hapur nga Dita, 07-11-2002 08:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 11,036
  08-08-2017, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Hapur nga EuroStar1, 19-10-2012 08:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 12,133
  29-07-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 739
  29-06-2017, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,594
  25-06-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,285
  30-05-2017, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 876
  18-03-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,450
  12-01-2017, 03:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Taksa/tatime mbi fitimet nga Paypal?

  Hapur nga Andi1888, 06-01-2017 16:15
  banka, biznes online, paypal, taksa, tatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 990
  06-01-2017, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Privatizimi i ALBTELEKOM.

  Hapur nga andiOS, 01-05-2007 06:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,804
  04-12-2016, 08:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kontabiliteti

  Hapur nga LENTIWTF, 24-04-2011 15:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,655
  26-07-2016, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Taksė progresive? Jo, faleminderit!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-02-2012 07:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 11,569
  27-05-2016, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 773
  08-05-2016, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Insider trading shoket e ecb dhe FED

  Hapur nga HFTengineer, 08-05-2016 21:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 698
  08-05-2016, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 11:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 53,584
  07-05-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Te jesh Lider?

  Hapur nga Xhemis, 05-04-2016 23:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,035
  05-04-2016, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Planifikimi i karrierės nga Hajdin Sejdia

  Hapur nga lesdon, 21-03-2016 09:38
  hajdin, karriera, sejdia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,119
  21-03-2016, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tatimi i te ardhurave nga interneti?

  Hapur nga adi700, 15-03-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 777
  15-03-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ideja per te perfituar investime

  Hapur nga Gerberjes, 24-02-2016 10:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 986
  24-02-2016, 10:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 802
  24-02-2016, 10:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 915
  03-02-2016, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thumbs up Marrė njė kredi pa sherr sot!

  Hapur nga uni111, 02-02-2016 02:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 766
  02-02-2016, 02:18 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lightbulb Telenovele : ``Sfida Miliardere``

  Hapur nga REJDI, 06-01-2005 10:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 6,163
  03-01-2016, 15:33 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kuponat

  Hapur nga Visi27, 14-12-2015 10:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  14-12-2015, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Question Faturat e shit-blerjes se mallit!

  Hapur nga Traveling, 28-09-2015 04:37
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,297
  29-09-2015, 07:20 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Matematike financiare

  Hapur nga caniforyou, 23-03-2011 14:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 14,654
  11-09-2015, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,232
  27-07-2015, 18:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 970
  27-06-2015, 20:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 880
  02-06-2015, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,460
  11-05-2015, 03:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Debit Card

  Hapur nga Ina Ina, 20-04-2015 14:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 900
  20-04-2015, 14:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,018
  29-03-2015, 20:44 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Do hap restorant....

  Hapur nga Tironsja, 25-02-2015 02:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,525
  25-02-2015, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A e dini sa i bukur eshte kontabiliteti?

  Hapur nga Era1, 29-12-2004 20:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 29,727
  20-01-2015, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
 31. bisnes fason

  Hapur nga klau dio, 25-12-2014 09:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,964
  25-12-2014, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Norma baze e interesit ne Rusi shkon 17%!!!

  Hapur nga Kriseida, 17-12-2014 10:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,067
  17-12-2014, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Internship ne Deloitte, KPMG, PWC, etj

  Hapur nga vergodelvine, 12-12-2014 17:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,298
  17-12-2014, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •