Close
Faqja 1 prej 22 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1063 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 36,301
  01-01-2023, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 102,626
  23-06-2022, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 107,023
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 251,655
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 255
  20-05-2024, 13:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,185
  29-04-2024, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 8,296
  07-04-2024, 16:11 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Pse bankat qendrore po blejnė ar?

  Hapur nga Albo, 04-04-2024 13:24
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 875
  05-04-2024, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,226
  11-03-2024, 10:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 681
  09-03-2024, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,992
  27-02-2024, 18:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Matematike financiare

  Hapur nga caniforyou, 23-03-2011 14:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 23,457
  05-02-2024, 16:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 988
  19-12-2023, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Si e paguan shqiptarėt borxhin publik?

  Hapur nga Albo, 15-12-2023 12:57
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,186
  15-12-2023, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 914
  06-07-2023, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 536
  24-06-2023, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 756
  30-05-2023, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 760
  23-05-2023, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 759
  07-05-2023, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  

Faqja 1 prej 22 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •