Close
Faqja 1 prej 21 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1017 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 32,932
  01-01-2023, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 90,186
  23-06-2022, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 97,726
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 226,331
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 750
  25-01-2023, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 149
  17-01-2023, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 398
  08-01-2023, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 186
  03-01-2023, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 204
  12-12-2022, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 378
  01-12-2022, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 12:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 67,314
  02-11-2022, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,480
  30-09-2022, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 584
  30-08-2022, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 475
  24-08-2022, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 766
  27-07-2022, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 13,929
  21-07-2022, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Bie vlera e euros karshi dollarit amerikan

  Hapur nga Albo, 07-07-2022 08:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 392
  07-07-2022, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 4. ndihmė financiare

  Hapur nga batti, 23-06-2022 16:22
  ndihmė financiare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 475
  23-06-2022, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 5. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 16:13
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,495
  12-03-2022, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,781
  12-03-2022, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,083
  01-02-2022, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 592
  03-01-2022, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 905
  06-12-2021, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,753
  07-09-2021, 23:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,925
  10-03-2021, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 9,559
  10-02-2021, 01:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cfarė mendimi keni, pėr Giveway online?

  Hapur nga Neteorm, 04-02-2021 10:12
  biznes online, giveway, instagram, marketing
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,285
  04-02-2021, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,268
  03-02-2021, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 7. E-albania, portali i qeverise.

  Hapur nga Neteorm, 13-01-2021 05:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,687
  13-01-2021, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,229
  23-06-2020, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 19:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 79,450
  25-12-2019, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 7,068
  12-11-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Cilat janė tarifat doganore pėr rroba?

  Hapur nga RSHP, 19-06-2010 07:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,233
  09-10-2019, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Jam I interesuar per para me % interesi

  Hapur nga Alfie 13, 01-04-2019 01:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,917
  01-04-2019, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 21 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •