Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  96,026
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 996 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 77,301
  23-06-2022, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 31,272
  15-01-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 88,751
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 194,185
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 305
  27-07-2022, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 12,975
  21-07-2022, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Bie vlera e euros karshi dollarit amerikan

  Hapur nga Albo, 07-07-2022 08:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 168
  07-07-2022, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 3. ndihmė financiare

  Hapur nga batti, 23-06-2022 16:22
  ndihmė financiare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 289
  23-06-2022, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,121
  27-04-2022, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 4. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 16:13
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,154
  12-03-2022, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,588
  12-03-2022, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 824
  01-02-2022, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 429
  03-01-2022, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 739
  06-12-2021, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,543
  07-09-2021, 23:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,731
  10-03-2021, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 9,094
  10-02-2021, 01:54 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Cfarė mendimi keni, pėr Giveway online?

  Hapur nga Neteorm, 04-02-2021 10:12
  biznes online, giveway, instagram, marketing
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,123
  04-02-2021, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,111
  03-02-2021, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 6. E-albania, portali i qeverise.

  Hapur nga Neteorm, 13-01-2021 05:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,517
  13-01-2021, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,947
  23-06-2020, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 19:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 75,010
  25-12-2019, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,696
  12-11-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Cilat janė tarifat doganore pėr rroba?

  Hapur nga RSHP, 19-06-2010 07:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,930
  09-10-2019, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Jam I interesuar per para me % interesi

  Hapur nga Alfie 13, 01-04-2019 01:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,733
  01-04-2019, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Si te besh para online.

  Hapur nga Kleant Rrera, 05-02-2012 22:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 49,881
  05-09-2018, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,869
  26-03-2018, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,156
  26-03-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Taksat mbi te adhurat nga adsense

  Hapur nga Rajli414, 09-01-2018 15:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,119
  09-01-2018, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Blej Fan Page Cmimi 1500 Top USA

  Hapur nga ExTaSy, 18-11-2017 19:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,437
  18-11-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Programi Financa5

  Hapur nga Ardit92, 25-02-2017 13:46
  financa 5
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,237
  10-11-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,712
  16-10-2017, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,224
  06-10-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Familja rameta nje model i agroturizmit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,023
  06-10-2017, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Ekoturizmi i maminasit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,869
  06-10-2017, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Albtelecom

  Hapur nga Dita, 07-11-2002 09:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 18,085
  08-08-2017, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Hapur nga EuroStar1, 19-10-2012 08:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 19,020
  29-07-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,484
  29-06-2017, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,062
  25-06-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,290
  30-05-2017, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,708
  18-03-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,652
  12-01-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Taksa/tatime mbi fitimet nga Paypal?

  Hapur nga Andi1888, 06-01-2017 17:15
  banka, biznes online, paypal, taksa, tatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,891
  06-01-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Privatizimi i ALBTELEKOM.

  Hapur nga andiOS, 01-05-2007 06:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,153
  04-12-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kontabiliteti

  Hapur nga LENTIWTF, 24-04-2011 15:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,207
  26-07-2016, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Taksė progresive? Jo, faleminderit!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-02-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 17,518
  27-05-2016, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,372
  08-05-2016, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Insider trading shoket e ecb dhe FED

  Hapur nga HFTengineer, 08-05-2016 21:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,400
  08-05-2016, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 12:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 65,173
  07-05-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •