Close
Faqja 1 prej 21 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1037 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 34,300
  01-01-2023, 23:20 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 95,435
  23-06-2022, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 102,237
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 244,342
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 617
  06-07-2023, 16:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 313
  24-06-2023, 13:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 418
  30-05-2023, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 420
  23-05-2023, 07:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 408
  07-05-2023, 17:17 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 956
  25-01-2023, 05:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 326
  17-01-2023, 22:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 625
  08-01-2023, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 375
  03-01-2023, 16:07 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 400
  12-12-2022, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 684
  01-12-2022, 08:51 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 12:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 96
  • Lexime: 69,089
  02-11-2022, 11:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,723
  30-09-2022, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 772
  30-08-2022, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 663
  24-08-2022, 12:13 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,014
  27-07-2022, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 14,987
  21-07-2022, 06:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Bie vlera e euros karshi dollarit amerikan

  Hapur nga Albo, 07-07-2022 08:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 568
  07-07-2022, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 4. ndihmė financiare

  Hapur nga batti, 23-06-2022 16:22
  ndihmė financiare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 664
  23-06-2022, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 21 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •