Close
 1. Njoftim:
  Mė ndihmo! Dua tė marr pjesė nė forum!
  Albo (Shpirt Shqiptari)
  11-01-2021
  Lexime:
  94,605
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 993 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 84
  • Lexime: 76,028
  23-06-2022, 16:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 31,138
  15-01-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 88,335
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 177,351
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. ndihmė financiare

  Hapur nga batti, 23-06-2022 16:22
  ndihmė financiare
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 40
  23-06-2022, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,044
  27-04-2022, 19:27 Shko tek mesazhi i fundit
 2. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 16:13
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 11,061
  12-03-2022, 03:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,531
  12-03-2022, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 756
  01-02-2022, 12:21 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 382
  03-01-2022, 15:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 694
  06-12-2021, 19:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,490
  07-09-2021, 23:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,671
  10-03-2021, 10:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 9,009
  10-02-2021, 01:54 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Cfarė mendimi keni, pėr Giveway online?

  Hapur nga Neteorm, 04-02-2021 10:12
  biznes online, giveway, instagram, marketing
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,086
  04-02-2021, 10:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,075
  03-02-2021, 17:16 Shko tek mesazhi i fundit
 4. E-albania, portali i qeverise.

  Hapur nga Neteorm, 13-01-2021 05:12
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,474
  13-01-2021, 19:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,819
  23-06-2020, 03:00 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 19:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 54
  • Lexime: 72,292
  25-12-2019, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 6,623
  12-11-2019, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Cilat janė tarifat doganore pėr rroba?

  Hapur nga RSHP, 19-06-2010 07:02
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 7,860
  09-10-2019, 08:05 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Jam I interesuar per para me % interesi

  Hapur nga Alfie 13, 01-04-2019 01:51
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,667
  01-04-2019, 02:05 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Si te besh para online.

  Hapur nga Kleant Rrera, 05-02-2012 22:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 49,727
  05-09-2018, 12:50 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 09:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,801
  26-03-2018, 09:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 6,104
  26-03-2018, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 12,674
  22-01-2018, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Taksat mbi te adhurat nga adsense

  Hapur nga Rajli414, 09-01-2018 15:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,068
  09-01-2018, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Blej Fan Page Cmimi 1500 Top USA

  Hapur nga ExTaSy, 18-11-2017 19:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,385
  18-11-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Programi Financa5

  Hapur nga Ardit92, 25-02-2017 13:46
  financa 5
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,172
  10-11-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 3,653
  16-10-2017, 17:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,181
  06-10-2017, 15:32 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Familja rameta nje model i agroturizmit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,984
  06-10-2017, 15:26 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ekoturizmi i maminasit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 15:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,826
  06-10-2017, 15:20 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Albtelecom

  Hapur nga Dita, 07-11-2002 09:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 17,949
  08-08-2017, 12:06 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Hapur nga EuroStar1, 19-10-2012 08:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 18,893
  29-07-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,435
  29-06-2017, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 7,000
  25-06-2017, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,224
  30-05-2017, 18:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,660
  18-03-2017, 10:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 12,606
  12-01-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Taksa/tatime mbi fitimet nga Paypal?

  Hapur nga Andi1888, 06-01-2017 17:15
  banka, biznes online, paypal, taksa, tatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,838
  06-01-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Privatizimi i ALBTELEKOM.

  Hapur nga andiOS, 01-05-2007 06:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 8,094
  04-12-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Kontabiliteti

  Hapur nga LENTIWTF, 24-04-2011 15:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 12,134
  26-07-2016, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Taksė progresive? Jo, faleminderit!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-02-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 17,406
  27-05-2016, 17:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,319
  08-05-2016, 22:04 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Insider trading shoket e ecb dhe FED

  Hapur nga HFTengineer, 08-05-2016 21:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,353
  08-05-2016, 21:30 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 12:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 64,930
  07-05-2016, 18:18 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Te jesh Lider?

  Hapur nga Xhemis, 05-04-2016 23:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,189
  05-04-2016, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Planifikimi i karrierės nga Hajdin Sejdia

  Hapur nga lesdon, 21-03-2016 09:38
  hajdin, karriera, sejdia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 6,199
  21-03-2016, 09:38 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Tatimi i te ardhurave nga interneti?

  Hapur nga adi700, 15-03-2016 07:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,442
  15-03-2016, 07:07 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •