Close
Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 976 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 15:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 14,898
  15-01-2015, 09:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 06:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 63,315
  30-11-2013, 05:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 29-12-2007 00:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 50,846
  17-02-2013, 20:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 02:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 56,690
  04-11-2010, 22:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Si te besh para online.

  Hapur nga Kleant Rrera, 05-02-2012 22:50
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 39,392
  05-09-2018, 13:50 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Fito BitCoins nepermjet Google Chrome

  Hapur nga GamerAl, 26-03-2018 10:39
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,438
  26-03-2018, 10:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,832
  26-03-2018, 09:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,676
  21-03-2018, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
 3. BITCOIN monedha virtuale

  Hapur nga iktuus, 09-06-2013 17:13
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 5,356
  22-01-2018, 18:19 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cool Kriptovalutat Monedhat Dixhitale

  Hapur nga KT2203, 01-12-2017 04:37
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 32
  • Lexime: 3,823
  22-01-2018, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Taksat mbi te adhurat nga adsense

  Hapur nga Rajli414, 09-01-2018 15:52
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 363
  09-01-2018, 15:52 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Blej Fan Page Cmimi 1500 Top USA

  Hapur nga ExTaSy, 18-11-2017 19:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 479
  18-11-2017, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Programi Financa5

  Hapur nga Ardit92, 25-02-2017 13:46
  financa 5
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 973
  10-11-2017, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 633
  16-10-2017, 18:34 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Forex

  Hapur nga Sirius, 03-03-2008 19:03
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 29,730
  13-10-2017, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 542
  06-10-2017, 16:32 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Familja rameta nje model i agroturizmit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:26
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 390
  06-10-2017, 16:26 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ekoturizmi i maminasit

  Hapur nga abica, 06-10-2017 16:20
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 376
  06-10-2017, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Albtelecom

  Hapur nga Dita, 07-11-2002 09:11
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 10,856
  08-08-2017, 13:06 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Cool Kerkoj te mar lek me fajde X 3

  Hapur nga EuroStar1, 19-10-2012 09:10
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 11,619
  29-07-2017, 20:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 700
  29-06-2017, 14:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 2,547
  25-06-2017, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,240
  30-05-2017, 19:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 820
  18-03-2017, 11:06 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 8,359
  12-01-2017, 04:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Taksa/tatime mbi fitimet nga Paypal?

  Hapur nga Andi1888, 06-01-2017 17:15
  banka, biznes online, paypal, taksa, tatimi
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 928
  06-01-2017, 17:15 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Privatizimi i ALBTELEKOM.

  Hapur nga andiOS, 01-05-2007 07:21
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 4,706
  04-12-2016, 09:32 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Kontabiliteti

  Hapur nga LENTIWTF, 24-04-2011 16:02
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 6,433
  26-07-2016, 18:23 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Taksė progresive? Jo, faleminderit!

  Hapur nga MaDaBeR, 08-02-2012 08:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 11,326
  27-05-2016, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 738
  08-05-2016, 23:04 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Insider trading shoket e ecb dhe FED

  Hapur nga HFTengineer, 08-05-2016 22:30
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 672
  08-05-2016, 22:30 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Makina me Qera ne Shqiperi..

  Hapur nga NOSHI Rent, 03-02-2009 12:05
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 52,701
  07-05-2016, 19:18 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Te jesh Lider?

  Hapur nga Xhemis, 06-04-2016 00:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 973
  06-04-2016, 00:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Planifikimi i karrierės nga Hajdin Sejdia

  Hapur nga lesdon, 21-03-2016 10:38
  hajdin, karriera, sejdia
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,084
  21-03-2016, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Tatimi i te ardhurave nga interneti?

  Hapur nga adi700, 15-03-2016 08:07
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 746
  15-03-2016, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ideja per te perfituar investime

  Hapur nga Gerberjes, 24-02-2016 11:56
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 949
  24-02-2016, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 775
  24-02-2016, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 877
  03-02-2016, 04:54 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Thumbs up Marrė njė kredi pa sherr sot!

  Hapur nga uni111, 02-02-2016 03:18
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 730
  02-02-2016, 03:18 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lightbulb Telenovele : ``Sfida Miliardere``

  Hapur nga REJDI, 06-01-2005 11:49
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 5,897
  03-01-2016, 16:33 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Kuponat

  Hapur nga Visi27, 14-12-2015 11:42
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 835
  14-12-2015, 11:42 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Question Faturat e shit-blerjes se mallit!

  Hapur nga Traveling, 28-09-2015 05:37
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 2,233
  29-09-2015, 08:20 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Matematike financiare

  Hapur nga caniforyou, 23-03-2011 15:12
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 14,192
  11-09-2015, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,193
  27-07-2015, 19:59 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 933
  27-06-2015, 21:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 853
  02-06-2015, 21:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,348
  11-05-2015, 04:30 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Debit Card

  Hapur nga Ina Ina, 20-04-2015 15:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  20-04-2015, 15:49 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 980
  29-03-2015, 21:44 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Do hap restorant....

  Hapur nga Tironsja, 25-02-2015 03:15
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,480
  25-02-2015, 04:28 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A e dini sa i bukur eshte kontabiliteti?

  Hapur nga Era1, 29-12-2004 21:08
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 62
  • Lexime: 28,813
  21-01-2015, 00:11 Shko tek mesazhi i fundit
 31. bisnes fason

  Hapur nga klau dio, 25-12-2014 10:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 7,718
  25-12-2014, 10:34 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Norma baze e interesit ne Rusi shkon 17%!!!

  Hapur nga Kriseida, 17-12-2014 11:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,039
  17-12-2014, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Internship ne Deloitte, KPMG, PWC, etj

  Hapur nga vergodelvine, 12-12-2014 18:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,248
  17-12-2014, 11:04 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 20 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •