Close
Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke renditur temat 101 deri 150 prej 977 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 17,578
  15-01-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 69,916
  30-11-2013, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 28-12-2007 23:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 58,454
  17-02-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 01:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 65,714
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,694
  26-10-2013, 17:03 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Post punesim online!

  Hapur nga l17x, 09-10-2013 07:51
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,090
  09-10-2013, 07:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,426
  18-09-2013, 11:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Irfan CANA:LUFTĖ DUKURIVE EKONOMIKE

  Hapur nga Irfan Cana, 09-01-2013 04:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 912
  05-09-2013, 12:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 13
  • Lexime: 3,130
  17-08-2013, 14:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 876
  09-08-2013, 18:38 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Bagėti dhe bujqėsi

  Hapur nga EuroStar1, 31-12-2011 12:15
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 22,747
  16-07-2013, 09:29 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 5,514
  02-07-2013, 17:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 1,551
  07-06-2013, 18:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Pershtypjet ne hotelet qe keni qendruar.

  Hapur nga angmokio, 13-05-2013 01:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 656
  13-05-2013, 01:17 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pagesa e ēekut te huaj ne Kosove

  Hapur nga lionchez, 08-05-2013 00:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 778
  08-05-2013, 00:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Biznesmenet shqiptar

  Hapur nga Entrepreneur, 01-05-2013 09:27
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,009
  01-05-2013, 13:13 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Zhvleresimi parase

  Hapur nga ak78, 05-09-2012 04:31
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 2,670
  01-05-2013, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Leku shqiptar ndėr vite

  Hapur nga helios, 31-05-2002 12:18
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 26
  • Lexime: 32,710
  12-04-2013, 13:51 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Talking kam nevoj per pak ndihme

  Hapur nga f.hajdini, 11-02-2011 11:16
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,705
  05-04-2013, 12:00 Shko tek mesazhi i fundit
 10. ndihm rreth teknologjis se viteve te fundit

  Hapur nga letaa, 17-03-2013 17:04
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,245
  26-03-2013, 10:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 909
  12-03-2013, 11:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 932
  03-03-2013, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Lajme ekonomike nga Kosova

  Hapur nga illyrian rex, 24-10-2012 04:59
  • Pėrgjigje: 14
  • Lexime: 3,635
  21-02-2013, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 712
  15-02-2013, 07:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 29,123
  27-01-2013, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Kredi Studentore

  Hapur nga didii, 20-04-2012 09:54
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,542
  22-01-2013, 16:52 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 2,811
  11-01-2013, 14:45 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 13. Tė jetosh me dy dollarė nė ditė

  Hapur nga Deni_Boy, 03-01-2013 19:14
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,179
  05-01-2013, 11:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,290
  03-01-2013, 04:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,271
  30-12-2012, 09:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 4,730
  06-12-2012, 21:33 Shko tek mesazhi i fundit
 14. problemi kruesor i ekonomise-pamjaftueshmeria

  Hapur nga didii, 11-11-2012 11:44
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 2,207
  16-11-2012, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 980
  08-11-2012, 09:54 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Tenderet publik ne Kosove dhe Shqiperi

  Hapur nga Apeiron, 10-09-2012 18:14
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 7,573
  16-10-2012, 10:29 Shko tek mesazhi i fundit
 16. facebook ndihme

  Hapur nga ela11, 24-01-2012 10:56
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 121
  • Lexime: 14,852
  13-10-2012, 15:18 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Ekonomia e plackitjes dhe ekonomia e tregut

  Hapur nga ganoid, 12-06-2003 06:43
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 5,174
  10-10-2012, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Talking Grekėt dynden pėr pazar nė Korēė

  Hapur nga EuroStar1, 10-10-2012 09:28
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,477
  10-10-2012, 10:47 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,461
  01-10-2012, 19:35 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,876
  29-09-2012, 18:58 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Punesimi

  Hapur nga Xhoni2012, 25-09-2012 12:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,170
  26-09-2012, 06:37 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Menaxhimi i Marketingut

  Hapur nga Apeiron, 23-09-2012 18:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,930
  23-09-2012, 18:55 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Me duhen disa emra agjensish punesimi?

  Hapur nga Anna Hygo, 20-09-2012 13:37
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,642
  20-09-2012, 16:14 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ēelet Panairi i Agrobiznesit nė Tiranė

  Hapur nga ganoid, 20-10-2003 10:12
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,984
  20-09-2012, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Mafia e naftes-Kosove

  Hapur nga Gogi, 12-09-2012 15:58
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,797
  14-09-2012, 20:40 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Lėvizur: Kthimi dhe Kompensimin e Pronave

  Hapur nga vergogc, 13-09-2012 14:27
  •  
  •  
 25. Post Marketingu Nderkombetar

  Hapur nga The Helper, 28-08-2012 08:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,924
  05-09-2012, 19:24 Shko tek mesazhi i fundit
 26. ECB vs Bundesbank

  Hapur nga mateo, 05-09-2012 13:55
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 799
  05-09-2012, 13:55 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Tatimi Progresiv VS Tatimi Sheshte

  Hapur nga ak78, 31-08-2012 11:03
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,945
  31-08-2012, 11:03 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Question Kalimi i pasurise brenda familjes ?

  Hapur nga EuroStar1, 24-06-2012 05:27
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 3,185
  30-08-2012, 09:40 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Sondazh Sondazh: Tatimi proporcional VS Tatimi sheshte

  Hapur nga ak78, 30-08-2012 08:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 876
  30-08-2012, 08:01 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Post Strategjit e Marketingut

  Hapur nga The Helper, 25-08-2012 14:33
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,390
  25-08-2012, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 970
  19-08-2012, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Ligji i doganave ne Kosove

  Hapur nga eXTremY, 27-06-2012 18:41
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,386
  23-07-2012, 18:36 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 3 prej 20 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •