Close
Faqja 2 prej 20 FillimFillim 123412 ... FunditFundit
Duke renditur temat 51 deri 100 prej 977 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 17,587
  15-01-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 69,939
  30-11-2013, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 28-12-2007 23:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 58,490
  17-02-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 01:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 65,760
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Norma baze e interesit ne Rusi shkon 17%!!!

  Hapur nga Kriseida, 17-12-2014 10:26
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,247
  17-12-2014, 11:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Internship ne Deloitte, KPMG, PWC, etj

  Hapur nga vergodelvine, 12-12-2014 17:10
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,430
  17-12-2014, 10:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 2,605
  08-12-2014, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 9
  • Lexime: 14,834
  06-12-2014, 14:32 Shko tek mesazhi i fundit
 3. E drejta e autorit ?

  Hapur nga mendimi, 06-10-2008 16:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,943
  06-12-2014, 11:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,519
  24-11-2014, 16:41 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kontabilist menaxherial dhe i financave

  Hapur nga shkelzenni, 23-09-2014 08:04
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,110
  23-09-2014, 08:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,217
  20-09-2014, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Si duhet gjykuar Banka Qendrore?

  Hapur nga Do Not Tread On, 06-08-2014 11:50
  3 Faqe
  1 2 3
  banka qendrore, besart kadia, ekonomia, inflacioni
  • Pėrgjigje: 40
  • Lexime: 4,727
  08-09-2014, 02:20 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,147
  01-09-2014, 12:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Google Adsense

  Hapur nga nikas, 07-04-2008 21:28
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 39
  • Lexime: 8,132
  16-08-2014, 18:04 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,294
  16-08-2014, 17:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 993
  16-08-2014, 17:23 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Post Paga minimale; ēfarė ėshtė dhe a funksionon?

  Hapur nga Telegrafisti, 04-07-2014 16:22
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,412
  14-08-2014, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Mos blini mallra Greke dhe Sllave

  Hapur nga Wordless, 11-08-2014 12:17
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,038
  11-08-2014, 12:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 10
  • Lexime: 3,672
  28-07-2014, 13:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,439
  20-07-2014, 18:20 Shko tek mesazhi i fundit
 9. BURSA BOTERORE dhe KEMBIMI I VALUTES

  Hapur nga ardid, 25-03-2014 16:25
  kembim mometar, kembimi valutes, kursi valutes, stak market
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 5,898
  14-07-2014, 09:48 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,295
  12-07-2014, 09:07 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ndihmeeee :(

  Hapur nga Ina Ina, 29-05-2014 11:39
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,759
  23-06-2014, 04:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,488
  15-06-2014, 12:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,401
  10-06-2014, 04:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,314
  07-06-2014, 05:42 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Sistemi Tatimor / Doganor ne Shqiperi

  Hapur nga Financier, 06-04-2011 03:33
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 4,778
  07-05-2014, 15:11 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,308
  21-04-2014, 21:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,542
  17-04-2014, 13:11 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Prodhimi po bėhet sėrish amerikan

  Hapur nga Xhuxhumaku, 06-04-2014 11:17
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,570
  07-04-2014, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Probleme tė tranzicionit shqiptar !

  Hapur nga Wordless, 02-04-2014 14:27
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,359
  02-04-2014, 14:27 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,005
  31-03-2014, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Thumbs up Naftė nė pusin “Shpiragu 2”

  Hapur nga Wordless, 28-02-2014 11:17
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,226
  29-03-2014, 15:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,686
  29-03-2014, 15:17 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 2,310
  23-03-2014, 12:35 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Fondet e pensioneve

  Hapur nga ilirjana jana, 05-01-2013 16:16
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,524
  18-03-2014, 03:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,926
  18-03-2014, 03:54 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Smile Tatimet

  Hapur nga LENTIWTF, 17-03-2014 06:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,017
  17-03-2014, 06:34 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kontabiliteti i biznesit te vogel

  Hapur nga floreentin, 17-03-2014 03:33
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,115
  17-03-2014, 03:33 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Red face Mirembajtja e Lopes

  Hapur nga LENTIWTF, 08-03-2014 03:39
  mirembajtja e lopes
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,437
  16-03-2014, 11:32 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 865
  07-03-2014, 16:10 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Pilat-Berisha dhe Ligji 7501

  Hapur nga Wordless, 22-02-2014 12:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,144
  22-02-2014, 12:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,078
  12-02-2014, 12:31 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Dreambox dhe TV

  Hapur nga cccam-kosova, 24-08-2013 14:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 4,361
  01-02-2014, 11:30 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Kontabiliteti i njė biznesi

  Hapur nga SeliBaruti, 29-01-2014 08:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 4,259
  30-01-2014, 00:53 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Ekonomia shqiptare vijon rėnien !

  Hapur nga Wordless, 23-01-2014 12:46
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,064
  23-01-2014, 13:47 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Gjenerimi i trafikut

  Hapur nga Arjani78, 30-12-2013 16:24
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,066
  11-01-2014, 17:02 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,971
  09-01-2014, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
  •  
  •  
 24. Menyra me e mire per te bere para online

  Hapur nga Rev12, 10-03-2010 11:50
  • Pėrgjigje: 16
  • Lexime: 5,833
  06-01-2014, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 19
  • Lexime: 3,782
  02-01-2014, 10:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,052
  05-11-2013, 08:42 Shko tek mesazhi i fundit
 25. ortaklluku

  Hapur nga adem ib, 31-10-2013 06:23
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 786
  31-10-2013, 06:23 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 2 prej 20 FillimFillim 123412 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •