Close
Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920
Duke renditur temat 951 deri 977 prej 977 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 17,578
  15-01-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 69,916
  30-11-2013, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 28-12-2007 23:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 58,454
  17-02-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 01:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 65,714
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Prejardhja e Lekut, Kartmonedhes Shqipetare

  Hapur nga Estella, 17-08-2002 21:59
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,889
  17-08-2002, 21:59 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Wto

  Hapur nga Estella, 17-08-2002 12:18
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 1,391
  17-08-2002, 17:55 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kriza financiare ne Ameriken Latine

  Hapur nga Dita, 05-08-2002 09:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,754
  15-08-2002, 20:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Thumbs up financial advisor

  Hapur nga bukuroshi, 01-08-2002 14:47
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 1,597
  14-08-2002, 10:55 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Europa

  Hapur nga Denisa, 05-08-2002 00:30
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,222
  06-08-2002, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,123
  01-08-2002, 14:40 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,082
  01-08-2002, 10:41 Shko tek mesazhi i fundit
 6. IMF boton raportin mbi Shqipėrinė!

  Hapur nga Estella, 27-07-2002 17:43
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,373
  27-07-2002, 17:46 Shko tek mesazhi i fundit
 7. "Euro" a do te kete sukses??? - Nga Enip!

  Hapur nga Dita, 27-04-2002 10:42
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 58
  • Lexime: 7,777
  21-07-2002, 09:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,091
  19-07-2002, 14:56 Shko tek mesazhi i fundit
 8. procesi i i intervistes per nje vend pune.

  Hapur nga Estella, 13-07-2002 14:36
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,075
  17-07-2002, 23:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Il Capitalismo Giu’ Di Morale

  Hapur nga Anton, 16-07-2002 11:21
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 866
  16-07-2002, 11:21 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ekonomia ne Amerike

  Hapur nga visitor, 13-07-2002 02:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,019
  13-07-2002, 13:43 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Exporters exaggerate dangers of euro ascent

  Hapur nga visitor, 09-07-2002 04:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,151
  09-07-2002, 17:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,272
  08-07-2002, 18:15 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Femrat dhe ekonomia - Nga Kotelja!

  Hapur nga Dita, 27-04-2002 10:52
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 20
  • Lexime: 8,340
  08-07-2002, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,502
  08-07-2002, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ulet ndjeshėm zhdoganimi i cigareve

  Hapur nga Blendi, 05-07-2002 23:37
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,379
  05-07-2002, 23:37 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Ndihma ndaj Shqiperise

  Hapur nga Anton, 04-07-2002 05:51
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,189
  05-07-2002, 07:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Menyra e komunikimit ne nje ekonomi Globale.

  Hapur nga Estella, 01-06-2002 10:38
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,479
  01-06-2002, 10:38 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Research Competition

  Hapur nga Arbushi, 16-05-2002 11:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,130
  16-05-2002, 11:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,782
  03-05-2002, 23:11 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Rihapet Wall Street - Nga Tirana!

  Hapur nga Dita, 27-04-2002 10:27
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,540
  29-04-2002, 05:43 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Shqiptaret, sa popull i varfer - Nga Tirana!

  Hapur nga Dita, 27-04-2002 10:31
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,692
  29-04-2002, 05:37 Shko tek mesazhi i fundit
 19. FMN mire apo keq? - Nga qyfyri!

  Hapur nga Dita, 27-04-2002 10:22
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,219
  27-04-2002, 14:57 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Cfare po ndodh me bankat shqiptare? - Nga ReEdD

  Hapur nga Dita, 27-04-2002 10:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,110
  27-04-2002, 10:49 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Ekonomia shqiptare - Nga Tirana!

  Hapur nga Dita, 27-04-2002 10:08
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,474
  27-04-2002, 10:08 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 20 prej 20 FillimFillim ... 10181920

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •