Close
Faqja 11 prej 20 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke renditur temat 501 deri 550 prej 977 gjithsej

Forumi: Ekonomi & biznes

Nė kėtė forum do tė gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo botėrore. Studime, statistika dhe informacion tė bollshėm nga bursat dhe tregjet valutore.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Euro

  Hapur nga StterollA, 06-05-2004 14:16
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 17,577
  15-01-2015, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Fjalor Ekonomik

  Hapur nga Planeti1, 11-10-2006 05:48
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 49
  • Lexime: 69,914
  30-11-2013, 04:40 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Krizat financiare qė tronditėn botėn!

  Hapur nga DI_ANA, 28-12-2007 23:13
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 58,454
  17-02-2013, 19:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Dollari

  Hapur nga Prototype, 31-12-2002 01:57
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 65,714
  04-11-2010, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 838
  07-04-2007, 23:21 Shko tek mesazhi i fundit
 1. Investimet e bizneseve nė turizėm

  Hapur nga gea_07, 19-03-2007 18:26
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,199
  07-04-2007, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 2. SHBA dhe Evropė mė afėr nė fluturime

  Hapur nga Lioness, 22-03-2007 17:59
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 818
  22-03-2007, 18:06 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Pyetesor: Si mendoni...?

  Hapur nga gea_07, 19-03-2007 18:47
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 11,329
  19-03-2007, 18:47 Shko tek mesazhi i fundit
 4. bursa e londres

  Hapur nga gea_07, 19-03-2007 18:35
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,076
  19-03-2007, 18:35 Shko tek mesazhi i fundit
 5. shoqerite aksionere dhe ato anonime

  Hapur nga gea_07, 14-03-2007 11:34
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,910
  14-03-2007, 11:34 Shko tek mesazhi i fundit
 6. The World's Billionaires

  Hapur nga ClaY_MorE, 10-03-2007 15:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 778
  10-03-2007, 15:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 2,393
  10-03-2007, 14:03 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Oferte Per Pune

  Hapur nga ccicompany, 09-03-2007 14:53
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,015
  09-03-2007, 14:53 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Bashkepunimi Ekonomik

  Hapur nga The Fighter, 28-02-2007 05:35
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 844
  28-02-2007, 13:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 938
  28-02-2007, 12:25 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ndihme!!!

  Hapur nga llegenda, 27-02-2007 11:37
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,107
  28-02-2007, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Turizmi

  Hapur nga Moziii, 27-02-2007 13:26
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 739
  27-02-2007, 14:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kėshtu na grabit AMC.

  Hapur nga Xhuxhumaku, 10-09-2005 11:38
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,672
  27-02-2007, 08:49 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Problem me Run

  Hapur nga che_guevara86, 14-02-2007 20:13
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 879
  14-02-2007, 20:13 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ekonomia e "Superbowl" vlen sa Shqipėria

  Hapur nga Davius, 05-02-2007 11:10
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 846
  08-02-2007, 17:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Porositja dhe furnizimi pėrmes internetit

  Hapur nga Flori_d, 03-02-2007 10:36
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,007
  03-02-2007, 10:36 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pacolli dergoi 149 punetor ne Kazakistan

  Hapur nga master2006, 31-01-2007 20:04
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,094
  02-02-2007, 08:09 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 3,072
  27-01-2007, 00:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 887
  21-01-2007, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,972
  12-01-2007, 16:15 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,299
  10-01-2007, 15:38 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,449
  08-01-2007, 08:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 1,071
  06-01-2007, 13:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,973
  27-12-2006, 11:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 937
  18-12-2006, 09:28 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,082
  18-12-2006, 08:07 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kėshilla mbi investimet e lekut

  Hapur nga R2T, 09-09-2003 22:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 31
  • Lexime: 5,712
  16-12-2006, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,042
  08-12-2006, 17:37 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Si matet efektshmėria e njė reklame?

  Hapur nga Davius, 08-12-2006 07:12
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,225
  08-12-2006, 07:12 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,028
  07-12-2006, 23:10 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lėvizur: Si po shpenzohet buxheti shtetėror

  Hapur nga starfo, 30-11-2011 23:01
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,404
  04-12-2006, 11:26 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Arrow Firma nė Zvicėr dhe nė Gjermani...?

  Hapur nga Fatonsh, 03-12-2006 15:05
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 4,966
  03-12-2006, 15:05 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Investimet

  Hapur nga Mendimi_Juaj, 24-11-2006 07:41
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 38
  • Lexime: 3,358
  01-12-2006, 22:40 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Turizmi dimėror nė Shqipėri

  Hapur nga DYDRINAS, 12-11-2006 08:59
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 3,598
  24-11-2006, 09:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,421
  24-11-2006, 06:36 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Nq se do tė blija njė pallat...

  Hapur nga zari, 19-11-2006 11:29
  • Pėrgjigje: 4
  • Lexime: 1,484
  19-11-2006, 16:35 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Lėvizur: Buxheti, vetėm 4 milionė USD pėr prodhimet bujqėsore

  Hapur nga Humdinger, 30-11-2011 23:02
  •  
  •  
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,129
  18-11-2006, 23:45 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,109
  13-11-2006, 06:24 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,109
  07-11-2006, 10:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 15
  • Lexime: 3,358
  01-11-2006, 10:09 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Kosova me TC te ri, 2.5 miliardė euro

  Hapur nga dodoni, 26-04-2006 14:51
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 2,015
  01-11-2006, 03:08 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 3,109
  01-11-2006, 01:47 Shko tek mesazhi i fundit
 25. ΒRIC ose BRIK...

  Hapur nga Tepelenas_nr_1, 28-10-2006 10:21
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 933
  29-10-2006, 02:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 955
  27-10-2006, 21:07 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Ruli do prezantojė “Shqipėria 1 euro”

  Hapur nga Fiori, 27-10-2006 20:50
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 909
  27-10-2006, 20:50 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,003
  24-10-2006, 23:48 Shko tek mesazhi i fundit
 27. AP-es i shtohet edhe nje terminal i ri

  Hapur nga dodoni, 24-10-2006 23:32
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 695
  24-10-2006, 23:32 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 11 prej 20 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •