Close
Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1151 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 17:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 187
  • Lexime: 117,543
  07-01-2020, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 10:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 116,923
  12-10-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 07:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 77,695
  12-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 19:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 125,823
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 08:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 42,897
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 06:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 18,717
  29-10-2008, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,968
  29-08-2008, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. thėnie tė bukura dhe shprehje nga njerėz tė mėdhenj

  Hapur nga Neteorm, 10-04-2021 06:06
  42 Faqe
  1 2 3 ... 42
  • Pėrgjigje: 830
  • Lexime: 124,347
  13-04-2024, 17:06 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Shkrimi i dorės dhe personaliteti

  Hapur nga sirena_adria, 13-04-2024 08:41
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 375
  13-04-2024, 08:41 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Loja Psikologjike : BBVA 3

  Hapur nga sirena_adria, 10-02-2024 12:11
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 989
  16-03-2024, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,748
  14-03-2024, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 482
  12-03-2024, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 4. 10 menyrat per te qene i lumtur!

  Hapur nga Colomba, 17-11-2010 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,913
  27-01-2024, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Cfare eshte "JOGA"???

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 17:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 20,344
  26-01-2024, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Pse nuk jemi te lumtur?

  Hapur nga Puhiza, 10-10-2002 10:23
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 9,404
  25-01-2024, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,824
  24-01-2024, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Paraja...!?

  Hapur nga Eda H, 15-05-2002 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 14,550
  15-01-2024, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sondazh Sondazh: Fobia dhe shenjat e saj

  Hapur nga Davius, 03-07-2005 19:37
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 100
  • Lexime: 26,406
  08-01-2024, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Kush eshte me e rendesishme Pyetja apo Pergjigja?

  Hapur nga Mau_kiko, 20-08-2010 11:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 5,455
  07-01-2024, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Ēfarė ėshtė jeta?

  Hapur nga xixe xixellonja, 24-02-2006 09:09
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 46,061
  07-01-2024, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Question Cfarė ėshtė pėr ju intuita?

  Hapur nga EXODUS, 18-02-2004 15:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 17,241
  07-01-2024, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Njeriu eshte e vetmja krijese...

  Hapur nga augusta b, 07-10-2008 20:39
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 29,152
  07-01-2024, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Ēfarė mendoni: a ekziston jeta pas vdekjes?

  Hapur nga YaSmiN, 13-03-2008 15:30
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 266
  • Lexime: 39,833
  07-01-2024, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Lightbulb C'fare ndodh pas vdekjes !!!

  Hapur nga huggos, 07-08-2002 05:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 26,809
  07-01-2024, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Pse kemi frike?

  Hapur nga Eda H, 29-06-2002 19:50
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 32,393
  07-01-2024, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Burri apo Gruaja ???

  Hapur nga Failed Rapper, 25-06-2003 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,176
  07-01-2024, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kur mendon pozitivisht terheq energji pozitive !!!

  Hapur nga AuGuSt_, 24-09-2008 15:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 17,025
  07-01-2024, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Smile Pėrqafimi, mė i fuqishėm se puthja

  Hapur nga HELEN OF TROY, 04-03-2010 17:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 15,933
  07-01-2024, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Vetėbesimi

  Hapur nga Ermali-AL....., 05-01-2004 02:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 14,028
  07-01-2024, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Thėnie Filozofike

  Hapur nga W-A-N-T-E-D, 23-09-2002 20:59
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 308
  • Lexime: 130,127
  07-01-2024, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Sekrete pėr tė qenė tė suksesshėm!

  Hapur nga Davius, 19-08-2006 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 24,074
  15-11-2023, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Femra pyet mashkulli pergjigjet!

  Hapur nga Mr.Dashuria, 15-11-2012 17:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 19,420
  15-11-2023, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Cfar kerkoni nga jeta ?

  Hapur nga [Asteroid], 18-01-2013 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,739
  15-11-2023, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,538
  15-11-2023, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Sondazh Sondazh: A eshte trupi apo shpirti qe na komandon?

  Hapur nga Eda H, 22-06-2002 22:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 16,994
  15-11-2023, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Question Cfare mendimi keni per vetvrasjen ?!

  Hapur nga Ingenuous, 21-06-2003 07:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 16,388
  15-11-2023, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: Ndikimi i muzikės nė ndjenjat dhe shpirtin e njeriut.

  Hapur nga ClaY_MorE, 22-10-2007 13:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 20,598
  15-11-2023, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Kush jam une?!

  Hapur nga Zombi, 19-01-2008 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 30,027
  15-11-2023, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Lightbulb Cfarė ėshtė jeta ?

  Hapur nga Trojan 7, 12-03-2018 14:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 12,783
  15-11-2023, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Do t’ia dalėsh!

  Hapur nga Neteorm, 18-05-2021 19:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,778
  15-11-2023, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Endrrat...

  Hapur nga Serioze, 01-12-2012 07:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 186,091
  15-11-2023, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 31. A ja vlen?

  Hapur nga endisend, 19-07-2011 16:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,261
  15-11-2023, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Lumturia...

  Hapur nga Erlebnisse, 28-09-2008 10:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 40,541
  15-11-2023, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Question Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Hapur nga [Asteroid], 05-02-2013 16:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 29,423
  05-11-2023, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Sondazh Sondazh: Çfarë ju rënqeth më tepër?

  Hapur nga Kryeplaku, 26-09-2005 08:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 16,228
  05-11-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Tė Rinjtė dhe Prindėrit

  Hapur nga sirena_adria, 01-10-2023 08:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 414
  05-11-2023, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Vetmia

  Hapur nga Dito, 08-06-2005 18:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 81,252
  03-11-2023, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Menēuria dhe urtėsia.

  Hapur nga DI_ANA, 21-01-2008 10:14
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,207
  28-10-2023, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Vetvlerėsimi.

  Hapur nga DI_ANA, 12-06-2008 18:37
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,516
  15-10-2023, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Efekti i dijes tek njeriu

  Hapur nga Albo, 04-11-2014 15:19
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,224
  11-10-2023, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Hapur nga sirena_adria, 27-12-2022 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 11,823
  29-04-2023, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 582
  18-01-2023, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 658
  24-12-2022, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  15-12-2022, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 722
  13-12-2022, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 710
  06-12-2022, 02:52 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •