Close
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1120 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 18:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 188
  • Lexime: 68,369
  07-01-2020, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 20:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 78,713
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 11:10
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 73,676
  12-10-2016, 08:17 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 08:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 44,219
  12-10-2016, 08:14 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 09:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 31,059
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 07:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 9,652
  29-10-2008, 15:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 11:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 9,164
  29-08-2008, 11:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Teste psikologjike

  Hapur nga teta, 13-08-2011 17:37
  41 Faqe
  1 2 3 ... 41
  • Pėrgjigje: 812
  • Lexime: 79,395
  12-12-2011, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Thėnie Filozofike

  Hapur nga W-A-N-T-E-D, 23-09-2002 21:59
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 305
  • Lexime: 105,296
  19-03-2019, 09:30 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Darvinizmi

  Hapur nga Sokoli, 20-09-2002 16:54
  15 Faqe
  1 2 3 ... 15
  • Pėrgjigje: 293
  • Lexime: 34,917
  03-07-2008, 10:20 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Ēfarė mendoni: a ekziston jeta pas vdekjes?

  Hapur nga YaSmiN, 13-03-2008 16:30
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 265
  • Lexime: 32,716
  18-10-2011, 08:11 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Endrrat...

  Hapur nga Serioze, 01-12-2012 07:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 228
  • Lexime: 145,700
  17-04-2018, 08:54 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Post Cili liber iu ka mbetur ne mendje?

  Hapur nga MtrX, 03-07-2003 18:55
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 215
  • Lexime: 41,582
  28-05-2015, 08:02 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Ndonje pyetje te veshtire? Ju premtoj se do pergjigjem.

  Hapur nga Hipnotizuesssi, 29-07-2013 12:15
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 215
  • Lexime: 23,797
  11-03-2016, 09:22 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Sa budalla jeni?

  Hapur nga Albo, 10-05-2005 02:34
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 205
  • Lexime: 20,948
  03-07-2008, 09:34 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ēfarė ėshtė jeta?

  Hapur nga xixe xixellonja, 24-02-2006 09:09
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 194
  • Lexime: 40,882
  14-12-2010, 08:23 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Kush jam une....?!

  Hapur nga tetovarja87, 20-10-2011 15:39
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 192
  • Lexime: 80,692
  17-07-2018, 11:15 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Ku qendron e keqja e homoseksualizmit?

  Hapur nga hof, 23-10-2013 14:27
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 185
  • Lexime: 22,876
  11-03-2016, 08:56 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Thėnie tė ndryshme...

  Hapur nga Noellag, 08-10-2011 18:57
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 179
  • Lexime: 43,358
  20-04-2018, 03:29 Shko tek mesazhi i fundit
 13. ...Mendime Filozofike...

  Hapur nga xixe xixellonja, 07-04-2006 10:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 173
  • Lexime: 38,373
  20-12-2011, 16:03 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Filozofėt, jeta dhe veprat e tyre!

  Hapur nga Davius, 18-05-2005 14:08
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 165
  • Lexime: 44,922
  18-03-2011, 09:00 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Jetėshkrime nga njerėz tė menēur!

  Hapur nga Davius, 20-05-2005 11:24
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 164
  • Lexime: 27,898
  20-05-2005, 15:31 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Arrow Nietzsche

  Hapur nga fisnik, 23-06-2003 15:00
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 156
  • Lexime: 21,881
  05-12-2010, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Kush jam une?!

  Hapur nga Zombi, 19-01-2008 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 156
  • Lexime: 24,362
  18-10-2012, 10:37 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Lightbulb C'fare ndodh pas vdekjes !!!

  Hapur nga huggos, 07-08-2002 06:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 21,268
  24-11-2011, 16:59 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Çfarë është dashuria?

  Hapur nga angeldust, 17-11-2005 04:40
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 146
  • Lexime: 18,739
  29-03-2006, 11:38 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Arrow Kush e urdheron njeriun zemra apo truri?

  Hapur nga Gimi3, 12-02-2007 17:24
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 146
  • Lexime: 14,834
  08-10-2007, 10:24 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Psikologjia nė shėrbim tė shėndetit

  Hapur nga salihaj, 16-11-2008 13:57
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 143
  • Lexime: 42,701
  06-04-2011, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Pse kemi frike?

  Hapur nga Eda H, 29-06-2002 20:50
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 140
  • Lexime: 26,732
  23-02-2016, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Vetmia

  Hapur nga Dito, 08-06-2005 19:45
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 138
  • Lexime: 54,505
  12-10-2016, 08:27 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Mentaliteti.

  Hapur nga DI_ANA, 27-09-2007 15:08
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 134
  • Lexime: 14,037
  03-11-2008, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Femra pyet mashkulli pergjigjet!

  Hapur nga Mr.Dashuria, 15-11-2012 17:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 124
  • Lexime: 14,045
  17-09-2013, 18:33 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Cfar mendoni se mund t'ju bente me te lumtur?

  Hapur nga AlieNation, 01-11-2002 21:47
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 19,148
  12-10-2016, 08:35 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Cili ėshtė filozofi juaj i preferuar?

  Hapur nga AuGuSt_, 05-01-2005 08:44
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 113
  • Lexime: 15,040
  22-10-2011, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Pse jetojme?

  Hapur nga Failed Rapper, 21-04-2003 07:09
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 28,932
  05-07-2003, 20:26 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Pse ėshtė 'keq' tė lindėsh vajzė?

  Hapur nga DI_ANA, 30-03-2007 07:31
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 110
  • Lexime: 13,016
  05-07-2008, 15:55 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Fjale te arta te njerezve te medhenj

  Hapur nga Syri_Vrases, 17-04-2005 08:21
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 109
  • Lexime: 29,303
  20-03-2011, 11:43 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Filozofia dhe absurditeti...

  Hapur nga SH_H, 03-05-2003 14:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 13,731
  12-02-2004, 17:19 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 20,045
  26-07-2012, 16:16 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Vetėvrasja

  Hapur nga J@mes, 24-11-2007 14:58
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 108
  • Lexime: 18,100
  22-04-2011, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Dalja nga mėrzitja

  Hapur nga DI_ANA, 04-02-2007 19:22
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 107
  • Lexime: 29,672
  17-10-2008, 18:26 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cool Cfare mendoni per Hitlerin dhe "Mein Kampf"

  Hapur nga wittstar, 29-05-2004 06:38
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 105
  • Lexime: 15,255
  06-02-2011, 20:15 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Qellimi i jetes

  Hapur nga skerdi, 15-05-2002 19:12
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 15,009
  27-06-2008, 16:45 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Homoseksualiteti

  Hapur nga Psikostudenti, 03-10-2003 15:05
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 25,121
  27-09-2004, 03:01 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Zoti ka vdekur dhe ne e kemi vrare. Niēe

  Hapur nga Hipnotizuesssi, 29-07-2013 12:57
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 103
  • Lexime: 14,284
  23-04-2016, 04:23 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Ē`ėshtė deja vu?

  Hapur nga KACAKU, 06-06-2002 13:53
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 100
  • Lexime: 21,654
  23-04-2016, 04:26 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Sondazh Sondazh: Fobia dhe shenjat e saj

  Hapur nga Davius, 03-07-2005 20:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 21,684
  30-06-2010, 14:51 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Njeriu ka mė shumė nevojė pėr miq apo armiq?

  Hapur nga AuGuSt_, 30-08-2008 17:42
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 95
  • Lexime: 10,519
  26-06-2010, 13:42 Shko tek mesazhi i fundit
 41. C`fare eshte frika

  Hapur nga Mirron, 06-10-2002 18:30
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 13,188
  24-04-2006, 18:03 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Pyetja universale

  Hapur nga Albo, 29-04-2005 04:04
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 94
  • Lexime: 8,638
  11-04-2008, 21:26 Shko tek mesazhi i fundit
 43. Ē'ėshtė liria pėr ju?

  Hapur nga J@mes, 09-09-2007 09:42
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 93
  • Lexime: 57,460
  05-01-2011, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
 44. Lufta ne Irak dhe psikologjia e njerezve

  Hapur nga Lule Portokalli, 22-03-2003 23:12
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 14,125
  13-06-2003, 14:59 Shko tek mesazhi i fundit
 45. Pse ndryshon njeriu nė virtualitet?

  Hapur nga ShocK, 30-03-2007 21:37
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 8,618
  15-01-2008, 16:20 Shko tek mesazhi i fundit
 46. Pse nuk jemi te lumtur?

  Hapur nga Puhiza, 10-10-2002 11:23
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 6,487
  30-11-2002, 05:24 Shko tek mesazhi i fundit
 47. Qėllimi i ekzistencės sė njeriut

  Hapur nga land, 02-10-2007 06:41
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 11,176
  03-11-2007, 19:41 Shko tek mesazhi i fundit
 48. Identiteti

  Hapur nga Cupke_pe_Korce, 02-11-2005 23:28
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 89
  • Lexime: 7,777
  19-02-2006, 07:00 Shko tek mesazhi i fundit
 49. Lightbulb Martesa

  Hapur nga green, 31-05-2005 11:44
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 83
  • Lexime: 8,118
  07-01-2006, 03:41 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Informacion dhe Mundėsite e Forumit

Moderatorėt e kėtij forumi

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •