Close
Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1152 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 17:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 187
  • Lexime: 120,381
  07-01-2020, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 10:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 119,420
  12-10-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 07:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 79,851
  12-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 19:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 128,639
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 08:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 43,522
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 06:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 19,234
  29-10-2008, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 18,421
  29-08-2008, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. Një ditë para vdekjes

  Hapur nga alibaba, 20-12-2005 22:15
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 24
  • Lexime: 4,650
  21-06-2024, 02:58 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Question Ēfarė qėllimesh ka qenia njerėzore nė kėtė planet?

  Hapur nga Lorenc-i, 07-05-2015 18:28
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 52
  • Lexime: 14,025
  21-06-2024, 02:56 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Shkrimi i dorės dhe personaliteti

  Hapur nga sirena_adria, 13-04-2024 08:41
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 612
  21-06-2024, 02:54 Shko tek mesazhi i fundit
 4. thėnie tė bukura dhe shprehje nga njerėz tė mėdhenj

  Hapur nga Neteorm, 10-04-2021 06:06
  42 Faqe
  1 2 3 ... 42
  • Pėrgjigje: 833
  • Lexime: 134,598
  21-06-2024, 02:52 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Loja Psikologjike : BBVA 3

  Hapur nga sirena_adria, 10-02-2024 12:11
  • Pėrgjigje: 17
  • Lexime: 1,210
  16-03-2024, 19:39 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,886
  14-03-2024, 19:31 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 571
  12-03-2024, 16:37 Shko tek mesazhi i fundit
 6. 10 menyrat per te qene i lumtur!

  Hapur nga Colomba, 17-11-2010 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 3,057
  27-01-2024, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Cfare eshte "JOGA"???

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 17:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 20,653
  26-01-2024, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Pse nuk jemi te lumtur?

  Hapur nga Puhiza, 10-10-2002 10:23
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 10,032
  25-01-2024, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,964
  24-01-2024, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Sondazh Sondazh: Paraja...!?

  Hapur nga Eda H, 15-05-2002 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 15,215
  15-01-2024, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Sondazh Sondazh: Fobia dhe shenjat e saj

  Hapur nga Davius, 03-07-2005 19:37
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 100
  • Lexime: 26,978
  08-01-2024, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Kush eshte me e rendesishme Pyetja apo Pergjigja?

  Hapur nga Mau_kiko, 20-08-2010 11:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 5,776
  07-01-2024, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēfarė ėshtė jeta?

  Hapur nga xixe xixellonja, 24-02-2006 09:09
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 47,490
  07-01-2024, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Question Cfarė ėshtė pėr ju intuita?

  Hapur nga EXODUS, 18-02-2004 15:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 17,728
  07-01-2024, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Njeriu eshte e vetmja krijese...

  Hapur nga augusta b, 07-10-2008 20:39
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 29,726
  07-01-2024, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Ēfarė mendoni: a ekziston jeta pas vdekjes?

  Hapur nga YaSmiN, 13-03-2008 15:30
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 266
  • Lexime: 41,082
  07-01-2024, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Lightbulb C'fare ndodh pas vdekjes !!!

  Hapur nga huggos, 07-08-2002 05:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 27,614
  07-01-2024, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Pse kemi frike?

  Hapur nga Eda H, 29-06-2002 19:50
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 33,235
  07-01-2024, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Burri apo Gruaja ???

  Hapur nga Failed Rapper, 25-06-2003 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,497
  07-01-2024, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Kur mendon pozitivisht terheq energji pozitive !!!

  Hapur nga AuGuSt_, 24-09-2008 15:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 17,258
  07-01-2024, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Smile Pėrqafimi, mė i fuqishėm se puthja

  Hapur nga HELEN OF TROY, 04-03-2010 17:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 16,388
  07-01-2024, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Vetėbesimi

  Hapur nga Ermali-AL....., 05-01-2004 02:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 14,429
  07-01-2024, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thėnie Filozofike

  Hapur nga W-A-N-T-E-D, 23-09-2002 20:59
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 308
  • Lexime: 131,927
  07-01-2024, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sekrete pėr tė qenė tė suksesshėm!

  Hapur nga Davius, 19-08-2006 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 24,568
  15-11-2023, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Femra pyet mashkulli pergjigjet!

  Hapur nga Mr.Dashuria, 15-11-2012 17:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 20,168
  15-11-2023, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Cfar kerkoni nga jeta ?

  Hapur nga [Asteroid], 18-01-2013 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,024
  15-11-2023, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,724
  15-11-2023, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Sondazh Sondazh: A eshte trupi apo shpirti qe na komandon?

  Hapur nga Eda H, 22-06-2002 22:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 17,559
  15-11-2023, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Question Cfare mendimi keni per vetvrasjen ?!

  Hapur nga Ingenuous, 21-06-2003 07:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 17,132
  15-11-2023, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Sondazh Sondazh: Ndikimi i muzikės nė ndjenjat dhe shpirtin e njeriut.

  Hapur nga ClaY_MorE, 22-10-2007 13:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 21,005
  15-11-2023, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Kush jam une?!

  Hapur nga Zombi, 19-01-2008 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 31,105
  15-11-2023, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Lightbulb Cfarė ėshtė jeta ?

  Hapur nga Trojan 7, 12-03-2018 14:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 13,210
  15-11-2023, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Do t’ia dalėsh!

  Hapur nga Neteorm, 18-05-2021 19:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,872
  15-11-2023, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Endrrat...

  Hapur nga Serioze, 01-12-2012 07:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 187,886
  15-11-2023, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 33. A ja vlen?

  Hapur nga endisend, 19-07-2011 16:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,691
  15-11-2023, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Lumturia...

  Hapur nga Erlebnisse, 28-09-2008 10:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 41,334
  15-11-2023, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Question Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Hapur nga [Asteroid], 05-02-2013 16:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 30,329
  05-11-2023, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Sondazh Sondazh: Çfarë ju rënqeth më tepër?

  Hapur nga Kryeplaku, 26-09-2005 08:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 16,628
  05-11-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Tė Rinjtė dhe Prindėrit

  Hapur nga sirena_adria, 01-10-2023 08:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 508
  05-11-2023, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Vetmia

  Hapur nga Dito, 08-06-2005 18:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 82,523
  03-11-2023, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Menēuria dhe urtėsia.

  Hapur nga DI_ANA, 21-01-2008 10:14
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,373
  28-10-2023, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Vetvlerėsimi.

  Hapur nga DI_ANA, 12-06-2008 18:37
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,659
  15-10-2023, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Efekti i dijes tek njeriu

  Hapur nga Albo, 04-11-2014 15:19
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,404
  11-10-2023, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
 42. Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Hapur nga sirena_adria, 27-12-2022 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 13,173
  29-04-2023, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 657
  18-01-2023, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 726
  24-12-2022, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 24 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •