Close
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1148 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 17:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 187
  • Lexime: 115,907
  07-01-2020, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 10:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 115,200
  12-10-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 07:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 76,423
  12-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 19:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 123,903
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 08:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 42,557
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 06:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 18,381
  29-10-2008, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,635
  29-08-2008, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. thėnie tė bukura dhe shprehje nga njerėz tė mėdhenj

  Hapur nga Neteorm, 10-04-2021 06:06
  41 Faqe
  1 2 3 ... 41
  • Pėrgjigje: 807
  • Lexime: 103,468
  23-02-2024, 07:34 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Loja Psikologjike : BBVA 3

  Hapur nga sirena_adria, 10-02-2024 12:11
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 143
  10-02-2024, 12:11 Shko tek mesazhi i fundit
 3. 10 menyrat per te qene i lumtur!

  Hapur nga Colomba, 17-11-2010 10:53
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,817
  27-01-2024, 16:34 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cfare eshte "JOGA"???

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 17:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 23
  • Lexime: 20,198
  26-01-2024, 18:01 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Pse nuk jemi te lumtur?

  Hapur nga Puhiza, 10-10-2002 10:23
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 92
  • Lexime: 9,161
  25-01-2024, 17:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 3
  • Lexime: 2,689
  24-01-2024, 14:44 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Sondazh Sondazh: Paraja...!?

  Hapur nga Eda H, 15-05-2002 22:04
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 14,192
  15-01-2024, 07:18 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Fobia dhe shenjat e saj

  Hapur nga Davius, 03-07-2005 19:37
  6 Faqe
  1 2 3 ... 6
  • Pėrgjigje: 100
  • Lexime: 26,070
  08-01-2024, 13:23 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kush eshte me e rendesishme Pyetja apo Pergjigja?

  Hapur nga Mau_kiko, 20-08-2010 11:19
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 55
  • Lexime: 5,398
  07-01-2024, 05:01 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Ēfarė ėshtė jeta?

  Hapur nga xixe xixellonja, 24-02-2006 09:09
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 195
  • Lexime: 45,747
  07-01-2024, 05:00 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Question Cfarė ėshtė pėr ju intuita?

  Hapur nga EXODUS, 18-02-2004 15:47
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 35
  • Lexime: 17,126
  07-01-2024, 04:58 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Njeriu eshte e vetmja krijese...

  Hapur nga augusta b, 07-10-2008 20:39
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 28,932
  07-01-2024, 04:57 Shko tek mesazhi i fundit
 12. Ēfarė mendoni: a ekziston jeta pas vdekjes?

  Hapur nga YaSmiN, 13-03-2008 15:30
  14 Faqe
  1 2 3 ... 14
  • Pėrgjigje: 266
  • Lexime: 39,016
  07-01-2024, 04:55 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lightbulb C'fare ndodh pas vdekjes !!!

  Hapur nga huggos, 07-08-2002 05:11
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 153
  • Lexime: 26,546
  07-01-2024, 04:53 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Pse kemi frike?

  Hapur nga Eda H, 29-06-2002 19:50
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 32,152
  07-01-2024, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Burri apo Gruaja ???

  Hapur nga Failed Rapper, 25-06-2003 03:35
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 8,106
  07-01-2024, 04:49 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Kur mendon pozitivisht terheq energji pozitive !!!

  Hapur nga AuGuSt_, 24-09-2008 15:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 16,950
  07-01-2024, 04:48 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Smile Pėrqafimi, mė i fuqishėm se puthja

  Hapur nga HELEN OF TROY, 04-03-2010 17:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 45
  • Lexime: 15,689
  07-01-2024, 04:46 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Vetėbesimi

  Hapur nga Ermali-AL....., 05-01-2004 02:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 29
  • Lexime: 13,817
  07-01-2024, 04:45 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Thėnie Filozofike

  Hapur nga W-A-N-T-E-D, 23-09-2002 20:59
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 308
  • Lexime: 128,973
  07-01-2024, 04:43 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Sekrete pėr tė qenė tė suksesshėm!

  Hapur nga Davius, 19-08-2006 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 23,874
  15-11-2023, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Femra pyet mashkulli pergjigjet!

  Hapur nga Mr.Dashuria, 15-11-2012 17:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 19,150
  15-11-2023, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Cfar kerkoni nga jeta ?

  Hapur nga [Asteroid], 18-01-2013 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,655
  15-11-2023, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,481
  15-11-2023, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Sondazh Sondazh: A eshte trupi apo shpirti qe na komandon?

  Hapur nga Eda H, 22-06-2002 22:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 16,835
  15-11-2023, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Question Cfare mendimi keni per vetvrasjen ?!

  Hapur nga Ingenuous, 21-06-2003 07:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 16,158
  15-11-2023, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Sondazh Sondazh: Ndikimi i muzikės nė ndjenjat dhe shpirtin e njeriut.

  Hapur nga ClaY_MorE, 22-10-2007 13:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 20,482
  15-11-2023, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Kush jam une?!

  Hapur nga Zombi, 19-01-2008 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 29,689
  15-11-2023, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
 27. Lightbulb Cfarė ėshtė jeta ?

  Hapur nga Trojan 7, 12-03-2018 14:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 12,532
  15-11-2023, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Do t’ia dalėsh!

  Hapur nga Neteorm, 18-05-2021 19:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,728
  15-11-2023, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 29. Endrrat...

  Hapur nga Serioze, 01-12-2012 07:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 185,509
  15-11-2023, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 30. A ja vlen?

  Hapur nga endisend, 19-07-2011 16:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 7,181
  15-11-2023, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Lumturia...

  Hapur nga Erlebnisse, 28-09-2008 10:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 40,242
  15-11-2023, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Question Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Hapur nga [Asteroid], 05-02-2013 16:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 29,120
  05-11-2023, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Sondazh Sondazh: Çfarë ju rënqeth më tepër?

  Hapur nga Kryeplaku, 26-09-2005 08:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 16,099
  05-11-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Tė Rinjtė dhe Prindėrit

  Hapur nga sirena_adria, 01-10-2023 08:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 363
  05-11-2023, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 35. Vetmia

  Hapur nga Dito, 08-06-2005 18:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 80,548
  03-11-2023, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
 36. Menēuria dhe urtėsia.

  Hapur nga DI_ANA, 21-01-2008 10:14
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,138
  28-10-2023, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 37. Vetvlerėsimi.

  Hapur nga DI_ANA, 12-06-2008 18:37
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,462
  15-10-2023, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 38. Efekti i dijes tek njeriu

  Hapur nga Albo, 04-11-2014 15:19
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,129
  11-10-2023, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
 39. Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Hapur nga sirena_adria, 27-12-2022 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 11,122
  29-04-2023, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 531
  18-01-2023, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 619
  24-12-2022, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 541
  15-12-2022, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 683
  13-12-2022, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 677
  06-12-2022, 02:52 Shko tek mesazhi i fundit
 40. Dita Botėrore e Filozofisė

  Hapur nga sirena_adria, 18-11-2022 09:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 647
  18-11-2022, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 554
  05-10-2022, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 41. Mėsimet e filozofėve tė lashtė grekė

  Hapur nga Albo, 05-10-2022 22:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 514
  05-10-2022, 22:49 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •