Close
Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit
Duke renditur temat 1 deri 50 prej 1146 gjithsej

Forumi: Filozofi-psikologji-sociologji

Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.

» Kryetemat
 1. Kryetemė Kryetemė: Ideja apo Materia ?

  Hapur nga Hyj-Njeriu, 19-08-2008 17:30
  10 Faqe
  1 2 3 ... 10
  • Pėrgjigje: 187
  • Lexime: 113,675
  07-01-2020, 19:07 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Kryetemė Kryetemė: Disa pyetje, pėr ata qė e lodhin trurin :

  Hapur nga Kryeplaku, 20-04-2005 10:10
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 98
  • Lexime: 113,392
  12-10-2016, 07:17 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Kryetemė Kryetemė: Koncepti i fesė i vėzhguar nėn dritėn psikanalitike.

  Hapur nga J@mes, 25-07-2008 07:57
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 72
  • Lexime: 75,316
  12-10-2016, 07:14 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Kryetemė Kryetemė: Ide mbi injorancėn

  Hapur nga Pratolini, 08-04-2008 19:55
  9 Faqe
  1 2 3 ... 9
  • Pėrgjigje: 160
  • Lexime: 122,206
  20-12-2015, 11:23 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Post Kryetemė Kryetemė: Psikologjia

  Hapur nga ERIKSON, 18-10-2009 08:34
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 42,105
  30-11-2010, 15:03 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Kryetemė Kryetemė: Diskutime mbi nenforumin

  Hapur nga Pratolini, 02-07-2008 06:17
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 18,112
  29-10-2008, 14:36 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Kryetemė Kryetemė: Lexoni: Pėrpara se tė shkruani nė kėtė forum.

  Hapur nga J@mes, 29-08-2008 10:44
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 17,391
  29-08-2008, 10:44 Shko tek mesazhi i fundit
Temat nė Vazhdim
 1. thėnie tė bukura dhe shprehje nga njerėz tė mėdhenj

  Hapur nga Neteorm, 10-04-2021 06:06
  39 Faqe
  1 2 3 ... 39
  • Pėrgjigje: 765
  • Lexime: 89,212
  07-12-2023, 19:51 Shko tek mesazhi i fundit
 2. Sekrete pėr tė qenė tė suksesshėm!

  Hapur nga Davius, 19-08-2006 10:11
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 41
  • Lexime: 23,480
  15-11-2023, 18:09 Shko tek mesazhi i fundit
 3. Femra pyet mashkulli pergjigjet!

  Hapur nga Mr.Dashuria, 15-11-2012 17:02
  7 Faqe
  1 2 3 ... 7
  • Pėrgjigje: 128
  • Lexime: 18,767
  15-11-2023, 15:01 Shko tek mesazhi i fundit
 4. Cfar kerkoni nga jeta ?

  Hapur nga [Asteroid], 18-01-2013 23:07
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,444
  15-11-2023, 14:34 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 12
  • Lexime: 7,372
  15-11-2023, 14:33 Shko tek mesazhi i fundit
 5. Sondazh Sondazh: A eshte trupi apo shpirti qe na komandon?

  Hapur nga Eda H, 22-06-2002 22:09
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 77
  • Lexime: 16,435
  15-11-2023, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
 6. Question Cfare mendimi keni per vetvrasjen ?!

  Hapur nga Ingenuous, 21-06-2003 07:58
  4 Faqe
  1 2 3 ... 4
  • Pėrgjigje: 66
  • Lexime: 15,797
  15-11-2023, 14:28 Shko tek mesazhi i fundit
 7. Sondazh Sondazh: Ndikimi i muzikės nė ndjenjat dhe shpirtin e njeriut.

  Hapur nga ClaY_MorE, 22-10-2007 13:50
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 20,189
  15-11-2023, 04:25 Shko tek mesazhi i fundit
 8. Kush jam une?!

  Hapur nga Zombi, 19-01-2008 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 157
  • Lexime: 29,148
  15-11-2023, 04:24 Shko tek mesazhi i fundit
 9. Lightbulb Cfarė ėshtė jeta ?

  Hapur nga Trojan 7, 12-03-2018 14:25
  • Pėrgjigje: 11
  • Lexime: 12,158
  15-11-2023, 04:20 Shko tek mesazhi i fundit
 10. Do t’ia dalėsh!

  Hapur nga Neteorm, 18-05-2021 19:02
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,655
  15-11-2023, 04:19 Shko tek mesazhi i fundit
 11. Endrrat...

  Hapur nga Serioze, 01-12-2012 07:24
  12 Faqe
  1 2 3 ... 12
  • Pėrgjigje: 231
  • Lexime: 184,375
  15-11-2023, 04:17 Shko tek mesazhi i fundit
 12. A ja vlen?

  Hapur nga endisend, 19-07-2011 16:39
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 33
  • Lexime: 6,904
  15-11-2023, 04:16 Shko tek mesazhi i fundit
 13. Lumturia...

  Hapur nga Erlebnisse, 28-09-2008 10:34
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 90
  • Lexime: 39,819
  15-11-2023, 04:13 Shko tek mesazhi i fundit
 14. Question Perse njerzit kan frike nga vdekja ?

  Hapur nga [Asteroid], 05-02-2013 16:40
  5 Faqe
  1 2 3 ... 5
  • Pėrgjigje: 80
  • Lexime: 28,641
  05-11-2023, 14:16 Shko tek mesazhi i fundit
 15. Sondazh Sondazh: Çfarë ju rënqeth më tepër?

  Hapur nga Kryeplaku, 26-09-2005 08:22
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 50
  • Lexime: 15,892
  05-11-2023, 14:14 Shko tek mesazhi i fundit
 16. Tė Rinjtė dhe Prindėrit

  Hapur nga sirena_adria, 01-10-2023 08:01
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 261
  05-11-2023, 12:10 Shko tek mesazhi i fundit
 17. Vetmia

  Hapur nga Dito, 08-06-2005 18:45
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 141
  • Lexime: 79,787
  03-11-2023, 04:51 Shko tek mesazhi i fundit
 18. Menēuria dhe urtėsia.

  Hapur nga DI_ANA, 21-01-2008 10:14
  • Pėrgjigje: 7
  • Lexime: 5,037
  28-10-2023, 23:16 Shko tek mesazhi i fundit
 19. Vetvlerėsimi.

  Hapur nga DI_ANA, 12-06-2008 18:37
  • Pėrgjigje: 6
  • Lexime: 6,371
  15-10-2023, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
 20. Efekti i dijes tek njeriu

  Hapur nga Albo, 04-11-2014 15:19
  • Pėrgjigje: 5
  • Lexime: 8,006
  11-10-2023, 16:46 Shko tek mesazhi i fundit
 21. Vetėbesimi

  Hapur nga Ermali-AL....., 05-01-2004 02:01
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 28
  • Lexime: 13,448
  12-09-2023, 16:12 Shko tek mesazhi i fundit
 22. Thėnie Filozofike

  Hapur nga W-A-N-T-E-D, 23-09-2002 20:59
  16 Faqe
  1 2 3 ... 16
  • Pėrgjigje: 307
  • Lexime: 127,611
  29-07-2023, 07:11 Shko tek mesazhi i fundit
 23. Loja Psikologjike: Big Brother VIP Albania 2

  Hapur nga sirena_adria, 27-12-2022 20:01
  8 Faqe
  1 2 3 ... 8
  • Pėrgjigje: 152
  • Lexime: 10,544
  29-04-2023, 16:22 Shko tek mesazhi i fundit
 24. Smile Pėrqafimi, mė i fuqishėm se puthja

  Hapur nga HELEN OF TROY, 04-03-2010 17:08
  3 Faqe
  1 2 3
  • Pėrgjigje: 44
  • Lexime: 15,358
  21-01-2023, 12:57 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 447
  18-01-2023, 09:56 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 567
  24-12-2022, 06:03 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 479
  15-12-2022, 12:58 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 570
  13-12-2022, 12:16 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 591
  06-12-2022, 02:52 Shko tek mesazhi i fundit
 25. Dita Botėrore e Filozofisė

  Hapur nga sirena_adria, 18-11-2022 09:01
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 578
  18-11-2022, 09:01 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 517
  05-10-2022, 23:05 Shko tek mesazhi i fundit
 26. Mėsimet e filozofėve tė lashtė grekė

  Hapur nga Albo, 05-10-2022 22:49
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 469
  05-10-2022, 22:49 Shko tek mesazhi i fundit
 27. 10 menyrat per te qene i lumtur!

  Hapur nga Colomba, 17-11-2010 10:53
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 2,431
  27-07-2022, 10:14 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 1,452
  23-05-2022, 16:02 Shko tek mesazhi i fundit
 28. Kur mendon pozitivisht terheq energji pozitive !!!

  Hapur nga AuGuSt_, 24-09-2008 15:30
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 21
  • Lexime: 16,491
  24-04-2022, 19:23 Shko tek mesazhi i fundit
 29. A ėshtė manipuluese natyra njerėzore?

  Hapur nga Neteorm, 27-02-2022 16:09
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,137
  27-02-2022, 16:09 Shko tek mesazhi i fundit
 30. Kur do te behet mire ....

  Hapur nga ylli_pr, 22-07-2012 18:11
  • Pėrgjigje: 8
  • Lexime: 2,778
  09-01-2022, 18:51 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 859
  29-12-2021, 17:54 Shko tek mesazhi i fundit
 31. Demonėt

  Hapur nga Neteorm, 12-04-2021 17:51
  • Pėrgjigje: 2
  • Lexime: 3,368
  22-12-2021, 14:30 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,346
  29-07-2021, 14:04 Shko tek mesazhi i fundit
 32. Post Cili liber iu ka mbetur ne mendje?

  Hapur nga MtrX, 03-07-2003 17:55
  11 Faqe
  1 2 3 ... 11
  • Pėrgjigje: 217
  • Lexime: 51,122
  15-07-2021, 03:28 Shko tek mesazhi i fundit
 33. Ligji i Hermesit

  Hapur nga Neteorm, 13-07-2021 04:42
  alkimia mendore, hermesi, ligji
  • Pėrgjigje: 0
  • Lexime: 1,646
  13-07-2021, 04:42 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,588
  15-05-2021, 17:01 Shko tek mesazhi i fundit
 34. Cfare eshte "JOGA"???

  Hapur nga ABIGAIL, 28-01-2003 17:13
  2 Faqe
  1 2
  • Pėrgjigje: 22
  • Lexime: 19,787
  06-05-2021, 13:53 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 2,327
  15-03-2021, 23:13 Shko tek mesazhi i fundit
  • Pėrgjigje: 1
  • Lexime: 1,871
  15-03-2021, 22:37 Shko tek mesazhi i fundit

Faqja 1 prej 23 12311 ... FunditFundit

Mundėsitė e Shfaqjes sė Temės

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat nė rangun...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

Legjenda e Ikonave

Postimet e reja
Postimet e reja
Nuk ka postime tė reja
Nuk ka postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante me postime tė reja
Me shumė se 100 pėrgjigje ose 150 lexime
Temė interesante pa postime tė reja
Temė e Mbyllur
Tema eshte e mbyllur
Tema Pėrmban njė Mesazh tė Shkruar nga Ty
Ju keni postuar nė kėtė temė

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •